O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
tomekxxx77
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2008 10:00

Powiedzcie co myslicie, bo ja nie potrafie ocenic tego co...

Postautor: tomekxxx77 » 11 gru 2008 10:04

... od wczoraj siedzi mi w glowie. Dostalem na gg linka do bloga, z prosba o rozeslanie dalej itd itp. Nigdy nawet nie czytam takich wiadomosci i nie rozsylam. Wczoraj kliknalem jednak tego linka i nie moge przestac myslec o zyciu, o tym jakie potrafi byc przewrotne i o tym czy mozna jakos takim ludziom pomoc.

http://zadluzony.blogspot.com

Moze za duzo przejmuje sie innymi, jestem na wyspie dopiero dwa miesiace, a ciagle staram sie komus pomagac. Moze powinienem zaczac myslec tylko o sobie i o swoich problemach? Ale chyba nie umiem...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 gru 2008 10:12

"mlody" jestes nauczysz sie :)

pare razy pomozesz, kilka razy sie przy tym przejedziesz i przejdzie ci zapal - tak to juz z nami jest ...

tomekxxx77
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 11 gru 2008 10:00

Postautor: tomekxxx77 » 11 gru 2008 10:28

na wyspie bardzo "mlody" jestem, ale swoje w zyciu przeszedlem. Na szczescie nigdy nie zabrnalem tak gleboko, jak wlasciciel tego bloga. Tu wlasnie chyba kolejna rola ktora ten blog moze spelnic - po przeczytaniu mozna sobie uswiadomic, ze moje problemy to w sumie problemiki.
Nie chcialbym tylko czytac za jakis czas kolejnego artykulu, o emigrancie ktory sie powiesil... :-(

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 gru 2008 12:23

Wiecie jaka jest roznica w tym gdzie sie mieszka?

Gdyby tak wd... w UK to po prostu oglosilby bankructwo i zaczalby z czystym kontem. Do jasnej cholery, kazdemu moze sie noga podwinac, zdarza sie. A ze mial swoja firme w Pl to pozostal mu wyjazd do UK zeby splacic dlugi...

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 12 gru 2008 23:00

Nie żal mi tego gościa.Jego historia to od początku filozofia zachłanności i pazerności ale też i głupoty bo głupotą jest pożyczanie od jakichś typków spod ciemnej gwiazdy.Ustawy o bankructwie wprawdzie jeszcze wtedy nie było w Polsce ale nawet gdyby istniała to nie sądzę aby mu to coś pomogło.Tych bandziorów nie interesowałoby świstek poświadczający bankructwo.Pewnie wysmarkaliby się w niego i "przypomnieli"dłużnikowi termin spłaty.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 126 gości

cron