O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
krzyszp
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 05 paź 2007 14:33

Jeszcze raz o Londynku

Postautor: krzyszp » 05 paź 2007 16:17

Witam

Mój komentarz do wypowiedzi z forum:

2. Za wykonaną pracę należy nam się wynagrodzenie;

I bardzo dobrze, więc nie kradnijcie sami pracy innych (stopka na forum).
Nie jestem przesadnym wrogiem piractwa, ale engine forum jest darmowy, więc w czym macie problem? (Zresztą pisałem o tym w innym temacie).

4. Usuwamy posty o treści reklamującej inne fora z tego samego powodu z jakiego inne fora usuwałyby reklamę naszego forum;

No proszę, a ja zanim zapisałem się na forum, to sam umieściłem bannera Londynek.net. Stopkę też mi wytniecie?
Po za tym, nie umieściłem "treści reklamowych", a tylko informację...



Oczywiście ocenę pozostawiam użytkownikom portalu londynek.net

Tak też uczyniłem...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 05 paź 2007 16:18

mysle ze zapodanie pojedynczego linku do nowego forum jest ok, co innego gdyby to byla natretna reklama.

vojtas
Site Admin
Posty: 205
Rejestracja: 29 lip 2014 12:29

Postautor: vojtas » 05 paź 2007 16:50

1. Jezeli chodzi o stopke do phpBB to zostanie to omowione z grafikiem i niedopatrzenie zostanie naprawione.
2. Nie rozumiem o co Ci chodzi z tym wycinaniem adresu z twojej stopki.
4. Usuwamy posty o treści reklamującej inne fora z tego samego powodu z jakiego inne fora usuwałyby reklamę naszego forum;

Wydaje mi sie ze Ciebie to nie dotyczy. Gdybys obserwowal tematy wczesniej wiedzialbys ze to chodzi o pewnego lamera, ktory reklama swojego forum zasmiecal nasze forum umieszczajac linki do swojego forum (pustego) jako odpowiedzi na posty.

I to tyle ... :arrow:

krzyszp
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 05 paź 2007 14:33

Postautor: krzyszp » 05 paź 2007 17:42

Jednak ktoś wyciął mojego posta...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 24 gości