O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
JORDIN17
Emigrant
Posty: 163
Rejestracja: 11 paź 2008 17:58

skradzione dokumenty!!

Postautor: JORDIN17 » 09 gru 2008 18:20

Skradziono mi dzisiaj portfel,zupelnie niewiem kiedy i jak to sie stalo,byla w sklepie i gdy juz mialam placic za towar okazalo sie ze mialam otwarta torbe a porftel zniknal.Mialam tam troche pieniedzy ale ich strate moge przebolec,najwazniejsze to karta NI i dowod osobistyi karty bankowe!Dzwonilam juz do banku by uniewaznic karty ale czy ktos mial kiedys podobna sytuacje czy istnieje szansa ze odzyskam jakos te dokumenty?Wiem ze istnieje takie miejsca jak biura rzeczy znalezionych,ale nie jestem pewna czy akurat tam gdzie bylam jest takie biuro.
Druga rzecz to majac te dane tzn dowod osobisty i NI bardzo latwo ktos moglby skorzystac z moich danych,i tego sie boje najbardziej poniewaz jest to tutaj bardzo `popularne`,czy ktos wie jak mozna temu zapobiec?Z gory dziekuje za wszystkie rady.Pozdrawiam.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 10 gru 2008 11:26

moja dziewczyna miala identyczna sytuacje, chwila nieuwagi w damskim kiblu i babka potrafila wyciagnac karte z portfela który byl w torebce, wprawdzie otwartej, no ale widac ze robota zawodowca.
najwazniejsze ze uniwaznilas karte debetowa, co do dowodu to takze mozna go uniewaznic, zadzwon do konsulatu albo najlepiej do urzedu w polsce.
nie wiem jak z NI ale mysle ze to bezwartosciowe dla zlodzieja, skladek chyba nie zamierza za Ciebie placic ;) ale moge sie mylic, moze ktos pomyslowy juz wpadl jak to wykorzystac.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 49 gości

cron