O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 13 gru 2008 14:00

Spoko, brain.
Zgodziłbym się z Twoim zdaniem, gdyby nie jedno malutkie "ale".
Argument w dyskusji, to teza, poparta jakimikolwiek dowodami, odnośnikami do materiałów źródłowych, czymkolwiek, co pozwoli po przeczytaniu zerknąć do opracowania (zaznaczam, fachowego) i skonfrontować argumenty obu stron. Natomiast bezmyślne powtarzanie wyssanych z palca teorii wspartych perfidnie zmanipulowanymi informacjami jest już w świetle takiej dyskusji bzdurą.
Vide Horus, Krishna, twierdzenie że nigdy nie opublikowano nagrań kamer z hotelu, stacji benzynowej, czy silnik P&W będący w rzeczywistości produkcją Rols Royce`a.
Jeżeli posiłkowanie się fałszowanymi i manipulowanymi faktami nosi znamiona dyskusji, to znaczy że niezbyt uważałem na zajęciach :oops:
Jeżeli opiniuję takie "fakty" jako bzdury, to nie jest efekt mojego "widzi mi się", tylko raczej wynik wielu miesięcy gromadzenia informacji, szperania po różnych publikacjach, czy też upierdliwego i metodycznego porównywania wszelkich za i przeciw.
Broń Boże nie mam zamiaru "błyszczeć", jak to kolega darek zasugerował.
Po prostu dzielę się wiedzą którą udało mi się zgromadzić w okresie ponad roku pracy w wolnym czasie, więc raczej uważam to za wnioski mogące zachęcić każdego zainteresowanego do samodzielnych porównań i analiz, zamiast ślepego powtarzania mętnie spreparowanych rewelacji.
Równie dobrze można zarzucić jackowi, że próbuje "zabłysnąć" wiedzą z zakresu prawa, choć tutaj raczej porównanie nie jest trafne, bo on poświęcił parę lat na zdobycie wykształcenia w tym kierunku, natomiast ja jestem kompletnym amatorem, który po prostu nie boi się uzyskiwać samodzielnie odpowiedzi na pewne pytania.
Tyle ode mnie i dobrego weekendu Ci życzę :)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 13 gru 2008 14:12

dobra napisalem cos ale skasowalem nie ma sensu... nie chce mi sie pisac postow na pol strony, im juz nic nie pomoze, nam raczej tez.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 gru 2008 09:02

gherbid pisze:Natomiast bezmyślne powtarzanie wyssanych z palca teorii wspartych perfidnie zmanipulowanymi informacjami jest już w świetle takiej dyskusji bzdurą.


jedno cisnie mi sie na usta - czyli jakakolwiek religia wg. powyzszego jest bzdura?

gherbid daj ludziom wierzyc w co sobie chca niezaleznie od tego czy to wg ciebie bzdura czy nie

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 15 gru 2008 19:14

Wszystko to bzdura.

Obrazek


Jak za duze to przepraszam.


pozdrawiam

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 15 gru 2008 19:32

darekzlondku pisze:...masz racje uzywajac jako swoje motto:
Oto on...
jeden z Bożych prototypów.
Maksymalnie podładowany mutant nigdy nie wprowadzony do masowej produkcji.
Zbyt dziwny by żyć, zbyt rzadki by umrzeć.


Stary wogole ale to wogole sie nie znasz na czepianiu p i e r d o l :P


I oto stoji na skraju swych piór oczekując lotu...prosto w szalone zapomnienie...w bezpieczeństwo, w niepamięć. Po prostu kolejny XXXXX...w Królestwie XXXXXX. Urodziłam się w krzyżowym ogniu huraganów. Ale wyłam na mamuśkę w pędzącej ulewie...Ale teraz wszystko już gra w rzeczywistości...Jestem Skaczący Jack Błyskawica...


I to jest klasyczny off topic taki perfidny, hamski, maksymalnie odjechany od tematu.

CastorTroy
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 gru 2008 15:55

Postautor: CastorTroy » 24 gru 2008 16:13

Obejrzałem Zeitgest, pobiegłem po linkach które wkleił gherbid i poczytałem sobie te wszystkie posty. Sam nie wiem co o tym myśleć, bo wiele dziwnych rzeczy widziałem w filmie, jak zawalanie się wieżowców, znikające silniki w Pentagonie i zdjęcia zrobione przed budynkiem.

Pewnie filmiki zarówno jednej jak i drugiej strony są mocno przesadzone lub mniej. Jedno jest pewne, od czasów wynalezienia przez człowieka koła, świat się strasznie rozwinął. Szkoda tylko, że w nieodpowiednim kierunku.

Mam cichą nadzieję, że te wszystkie rzeczy zawarte w Zeitgest są fikcją, choć wiem, że nie wszystko, ale mam taką nadzieję, ponieważ jeśli są prawdziwe to czekają nas naprawdę nieciekawe czasy...

Z drugiej strony Ameryka to twierdza i te zdarzenia, które miały tam miejsce są trochę zaskakujące, że kilkunastu ludzi z nożykami do kartonów mogłoby oszukać amerykański system obrony kraju. To by oznaczało, że miliardy dolarów wydane na obronność USA po prostu zostały wyrzucone w błoto.
Na świecie 100 razy więcej ludzi ginie z głodu lub w wypadkach samochodowych niż z rąk terrorystów. Jednak na walkę z terrorymem świat wydaje 300 razy więcej (oby) niż na walkę z głodem, ubóstwem, etc.

Gdzie jest sens? :roll:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 63 gości

cron