O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Werner10
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 10 maja 2009 23:57

Postautor: Werner10 » 11 maja 2009 00:09

jeszcze nigdy nie spotkalam sie z takim brakiem profesjonalizmu. Dziwne, ze ta firma jeszcze istnieje. Mam tylko nadzieje, ze ludzie szybko przekonaja sie kto tam pracuje i dadza sobie spokoj. Przy telefonie pracuje jakas krowa, ktora jesli raczy odebrac telefon to robi łaske ze w ogole z toba rozmawia. Ani tym barddziej nie wykazuje sie checia jakiejkolwiek pomocy. Nie rozumiem po co trzymac taka ropuche w robocie-jakby zadzwonienie do kierowcy i zapytanie o ktorej odbierze paczke bylo takim wielkim problemem. Telefon odebrala za siodmym razem, wczesniej odrzucala rozmowe. Te ciolki, ktore tram pracuja nie dosc, z nie potrafia znalezc adresu-choc maja GPS-y, to przyjezdzaja spoznione-i tak po awanturze, bo wczesniej powiedzieli mi, ze najwyzej nie wysle tej paczki. Tak, bo ja rzeczywiscie powinnam brac wolne w pracy, bo chce wyslac paczke do Polski. Kto tu jest dla kogo? Nikt mi nie robi grzecznosci-ja place za te usluge-i to nie tyle ile twierdza reklamujac sie. Na marginesie, na pytanie czemu tak naprawde sa drozsi od konurencji-uslyszalam-a bo, no tak, bo nasza firma tak ma,bo my...-bardzo elokwentni ludzie tam pracuje. Tylko pogratulowac. Mam nadzieje, ze ta firm boryka sie z problemami finansowymi-a jesli tak rzeczywiscie tak jest-to mam dobra rade dla wlasciciela-wywalic wszystkich na zbity pysk i nastepnym razem sprawdziic kogo sie zatrudnia. O znajomosci jezyka angielskiego nie wspominam-choc nazwa po angielsku moze sugerowac, ze nie maja problemu z jezykiem obcym-ale moze przydalby sie chociaz gram dobrych manier i kultury. Komorka z zagranicznym numerem nie robi z nikogo biznesmena-a tym bardziej z tych matolow. Goraco nie polecam i jeszcze gorecej odradzam!!!

londynwarszawka
Gastarbeiter
Posty: 16
Rejestracja: 24 lis 2009 00:20

Postautor: londynwarszawka » 24 lis 2009 00:29

eagletrans sprawdzilem choc jestem nowy w londynie bo student to moge polecic. Nadalem paczke w niedziele. W poniedzialek mialem doreczona w miejscowosci Wroclaw -Krzyki.
link www.eagletrans.eu

niemniej jednak pewnie sa inne firmy tez takie ktore mozna polecic.
nie wiem - jedna wyslalem -polecam. !

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lis 2009 01:05

Blondynek - okularki zaloz.....:roll:

My uzywamy Eagle Transport a tu pisza o eagle trans - zalosna podroba firmy ktora tu dziala (niezawodnie) od wielu lat.

Nazwe sobie zrobili podobna zeby na marce tamtej firmy jechac i jak widac im sie udaje bo ludziom sie nazwy myla.

Polecam Eagle Transport (nei mylic z Eagle Trans) - paczki z/do Polski, na czas, przed odbiorem/dostarczeniem dzwonia, kilkanascie lat z nimi moje paczki jezdza i nie bylo nigdy problemu....

http://eagletransport.net.pl/

Emigrantka
Rezydent
Posty: 2036
Rejestracja: 08 lut 2009 02:10

Postautor: Emigrantka » 24 lis 2009 01:08

wilczeklondon pisze: wiem co muwie.
nara.


szkoda ze nie wiesz co piszesz :lol:

Andromeda1991
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 02 sie 2015 18:33

Re: Co powiecie o firmie EagleTrans z Legnicy?

Postautor: Andromeda1991 » 02 sie 2015 18:42

Ja mogę polecić stronę globport.com - zawsze z niej korzystam, jak coś wysyłam. :) Póki co nie było żadnych problemów.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 73 gości