O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 21 lis 2008 10:53

to nie patrz :)

ja na calujacych sie facetow jak najbardziej, a jak widze lwa przy sniadaniu, to odwracam oczeta... :D

kama15
Emigrant
Posty: 102
Rejestracja: 23 lip 2008 20:51

Postautor: kama15 » 21 lis 2008 12:42

Artur79 pisze:co ja poradze, ze na lwa rozszarpujacego antylope moge patrzec ale na dwóch calujacych sie facetów to juz nie bardzo :)

No i co ja poradze, ze masz spaczona psychike, bo rodzice od najmlodszego Cie uswiadamiali ze szczegolami, ze zycie to dzungla :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 21 lis 2008 12:46

wole nie wiedziec w jaki sposób Ciebie uswiadamiali :P

zona do meza:
- czy moglbys przestac sie onanizowac ?
- czemu, przeciez to naturalne!
- owszem, ale dzieci chca skonczyc jesc sniadanie

;)

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Postautor: user2137310 » 22 lis 2008 04:52

Artur79 napisal
co ja poradze, ze na lwa rozszarpujacego antylope moge patrzec ale na dwóch calujacych sie facetów to juz nie bardzo


Normalnie jest fuj, chyba ze w imieniu narodu wtedy bylo ok.

Obrazek

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 23 lis 2008 14:45

A co sądzicie o tym?

Dzieci w wieku 7 lat:

Powinny umieć nazwać główne części swojego ciała

Będą umiały rozpoznawać, w jaki sposób ich zachowanie wpływa na innych ludzi

Będą wiedziały, że przyjaciele i członkowie rodziny powinni się o siebie nawzajem troszczyć

Będą znać fakty dotyczące rozmnażania zwierząt

W wieku 11 lat:

Będą miały prawo oczekiwać, że nauczyciele potrafią odpowiedzieć na pytanie o stosunek seksualny

Powinny znać zmiany fizyczne związane z dojrzewaniem

Będą wiedzieć, że dojrzewanie odbija się na emocjach, i radzić sobie z własnymi uczuciami i związkami

Będą umieć ocenić, który rodzaj kontaktu fizycznego jest właściwy, a który - nie

Będą potrafiły oprzeć się presji rówieśników

Będą świadome istnienia różnych rodzajów związków

W wieku 16 lat

Będą mieć wiedzę o zachowaniach seksualnych, rozmnażaniu człowieka, antykoncepcji, ciąży, chorobach przenoszonych drogą płciową

Dowiedzą się, że związki z innymi mogą być powodem silnych emocji

Będą mieć świadomość, na czym polegają pozytywne i trwałe związki

Będą zdawać sobie sprawę, że istnieją róże typy związków, w tym również jednopłciowe i niemałżeńskie

Będą czuć ważność małżeństwa i trwałych związków dla wychowywania dzieci


http://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/ ... &startsz=x

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 24 lis 2008 10:20

user2137310: w imieniu przyjazni bratnich narodów, sie nie liczy :lol:

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 25 lis 2008 06:59

morgaine pisze:A co sądzicie o tym?

Dzieci w wieku 7 lat:

Powinny umieć nazwać główne części swojego ciała

Będą umiały rozpoznawać, w jaki sposób ich zachowanie wpływa na innych ludzi

Będą wiedziały, że przyjaciele i członkowie rodziny powinni się o siebie nawzajem troszczyć

Będą znać fakty dotyczące rozmnażania zwierząt

W wieku 11 lat:

Będą miały prawo oczekiwać, że nauczyciele potrafią odpowiedzieć na pytanie o stosunek seksualny

Powinny znać zmiany fizyczne związane z dojrzewaniem

Będą wiedzieć, że dojrzewanie odbija się na emocjach, i radzić sobie z własnymi uczuciami i związkami

Będą umieć ocenić, który rodzaj kontaktu fizycznego jest właściwy, a który - nie

Będą potrafiły oprzeć się presji rówieśników

Będą świadome istnienia różnych rodzajów związków

W wieku 16 lat

Będą mieć wiedzę o zachowaniach seksualnych, rozmnażaniu człowieka, antykoncepcji, ciąży, chorobach przenoszonych drogą płciową

Dowiedzą się, że związki z innymi mogą być powodem silnych emocji

Będą mieć świadomość, na czym polegają pozytywne i trwałe związki

Będą zdawać sobie sprawę, że istnieją róże typy związków, w tym również jednopłciowe i niemałżeńskie

Będą czuć ważność małżeństwa i trwałych związków dla wychowywania dzieci


http://www.edziecko.pl/starsze_dziecko/ ... &startsz=x

po pierwsze - jest to wymysl jakiegos fanatyka uniformizacji i ujednolicenia wszystkich dzieci, nie uwzglednia jednostkowych uwarunkowan, potrzeb i roznic rozwojowych.
Po drugie - o informowaniu dziecka na tematy sexualne, swiatopogladowe, spoleczne, itp. powinni decydowac rodzice, a nie urzedasy, politycy i ideolodzy.
Po trzecie - totalitarne panstwo na wszelkie sposoby zwalcza idee domowej edukacji prowadzac do upanstwowienia dzieci i niszczenia wiezi rodzinnych poprzez indoktrynowanie najmlodszych w duchu ideologii zupelnie obcej ich rodzicom, m.in. tolerancji dla zboczen i rozwiazlosci sexualnej.
Po czwarte - tzw. edukacja sexualna produkuje cale pokolenia ludzi slabych i zniewolonych przez wlasna sexualnosc, poprzez kladzenie na nia tak wielkiego nacisku i zaniechanie wszelkiego pobudzania do wewnetrznej pracy nad soba i wstrzemiezliwosci. Konsumpcja i "korzystanie z zycia" - zero myslenia, co widac w angielskich imprezowniach (z reszta, nie tylko angielskich) i na ulicach.
Itd., itp.

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 25 lis 2008 07:06

Aha, statystyki jednoznacznie wskazuja na masowy wzrost ilosci ciaz wsrod dzieci poddanych edukacji sexualnej, ktora jakoby ma ich uczyc "bezpiecznego sexu" a tak naprawde uczy puszczalstwa i braku odpowiedzialnosci. Z reszta - powszechna dostepnosc prezerwatyw rowniez drastycznie zwiekszyla puszczalstwo. O zboczencach sie nie bede wypowiadal, bo kazdy normalny czlowiej wie co o nich myslec, tylko zboczeniec toleruje innych zboczencow

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lis 2008 08:31

... beret w dlon ...

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 25 lis 2008 09:08

uhmpf... zgubiłam mój z wrażenia... :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 25 lis 2008 09:27

moglibyscie podac jakies konkretne argumenty a nie niesmiertelny do zerzygania tekst z beretem

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lis 2008 09:36

Dzieci w wieku 7 lat:

Powinny umieć nazwać główne części swojego ciała

- warto zeby juz wiedziala gdzie jest reka noga glowa siusiak itd

Będą umiały rozpoznawać, w jaki sposób ich zachowanie wpływa na innych ludzi

- jak walnie matke w twarz to zle i to boli

Będą wiedziały, że przyjaciele i członkowie rodziny powinni się o siebie nawzajem troszczyć

- bez komentarza

Będą znać fakty dotyczące rozmnażania zwierząt

- ogolnikowe stweirdzenie, ciezko wyczuc co autor mial na mysli


W wieku 11 lat:

Będą miały prawo oczekiwać, że nauczyciele potrafią odpowiedzieć na pytanie o stosunek seksualny

- dzieci sa wolnymi ludzmi maja prawo do wszystkiego

Powinny znać zmiany fizyczne związane z dojrzewaniem

- zeby owlosienie lonowe nie bylo szokiem

Będą wiedzieć, że dojrzewanie odbija się na emocjach, i radzić sobie z własnymi uczuciami i związkami

- bez komentarza

Będą umieć ocenić, który rodzaj kontaktu fizycznego jest właściwy, a który - nie

- podac reke ok, stosunek nie

Będą potrafiły oprzeć się presji rówieśników

- bez komentarza

Będą świadome istnienia różnych rodzajów związków

- w wieku 11 lat tu juz raczej normalne

W wieku 16 lat

Będą mieć wiedzę o zachowaniach seksualnych, rozmnażaniu człowieka, antykoncepcji, ciąży, chorobach przenoszonych drogą płciową

- najwyzsza pora

Dowiedzą się, że związki z innymi mogą być powodem silnych emocji

- bez komentarza

Będą mieć świadomość, na czym polegają pozytywne i trwałe związki

- bez komentarza

Będą zdawać sobie sprawę, że istnieją róże typy związków, w tym również jednopłciowe i niemałżeńskie
- juz raczej od dawna o tym wiedza

Będą czuć ważność małżeństwa i trwałych związków dla wychowywania dzieci

- oby


jak dla mnie to nie ma w tych pkt nic szokujacego, same ogolniko od dawna znane i kazdy z nas (normalnych) to wlasnie w ten sposob przechodzil

bylo konkretnie?

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 25 lis 2008 09:40

nie chce mi sie Artur, nauczyłam sie na tym forum, ze nie bede schodzic ponizej pewnego poziomu, bo szkoda mi mojej klawiatury :D

Banita, bylam ciekawa Twojej reakcji na to:

Będą zdawać sobie sprawę, że istnieją róże typy związków, w tym również jednopłciowe i niemałżeńskie


mowisz ze juz pewnie o tym wiedza, zgadzam sie. choc nie wiem czy Ty zgodzil bys sie zeby wprowadzic ten element programu wczesniej :))

zgodzil bys sie?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 25 lis 2008 11:31

Oczywiscie, w tym samym momencie kiedy ucza sie o zwiazkach malzenskich. W ogole ten program dla szesnastolatkow to jakis opozniony jest.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 25 lis 2008 11:54

morgaine pisze:mowisz ze juz pewnie o tym wiedza, zgadzam sie. choc nie wiem czy Ty zgodzil bys sie zeby wprowadzic ten element programu wczesniej :))

zgodzil bys sie?


zdefiniuj "wczesniej" bo moze to byc w wieku 3 lat albo 15 i zaleznie od wieku jest inna odpowiedz


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 31 gości

cron