O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
aniacus@yahoo.com
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2007 23:02

pomozecie mi skonczyc doktorat?:)

Postautor: aniacus@yahoo.com » 03 paź 2007 23:04

Witam!

Kochani Forumowicze , prosze, wypelnijcie moja ankiete jezeli pracowaliscie lub obecnie pracujecie w UK. Od tego zalezy czy uda mi sie skonczyc doktorat!

Studiuje geografie społeczna i pisze prace o doswiadczeniach emigracyjnych Polaków. Zwracam się do Was z serdeczna prosba o wypelnienie mojej ankiety w internecie – to Wam zajmie tylko chwile, a dla mnie oznacza uda mi się wreszcie skonczyc studia ;) Jezeli nie emigrowaliscie, moze znacie kogos kto emigrowal i moglby wypelnic ankiete. Prosze, przeslijcie link dalej! Z gory dziekuje!

Oto link:

http://surveys.clarku.edu/Surveys/TakeSurvey.aspx?s=4B0F650AB6D64657A182C90E286BC57D

Ania Cieslik
aniacus@yahoo.com

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 04 paź 2007 11:13

coś mi za dużo tych ankiet!
doktorat? czuje ściemę i najzwyklejsze badanie marketingowe, mam nadzieje że dzięki temu bilety na siweta będą tańsze bo z tego co słyszę już szybują wyżej niż samoloty :twisted:
A może zwrócisz się z prośbą do firm turystycznych o udostępnienie danych gdzie i ilu wożą pasażerów?? Będą bardziej rzetelne bo tak np ja ci napiszę że mieszkam w Edynburgu bo mi się tak zachciało ci skłamać :]

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 04 paź 2007 11:22

towarzysze pomozecie ? pomozemy ! :)
eeee, nie bylo nic o znaku zodiaku, ani ulubionej pozycji w lozku , o kant d.upy rozbic taka ankiete :wink: zartuje ma sie rozumiec, calkiem fajna ankieta a uwagi co nie tak dopisalem tez. zycze 6ki albo conajmniej 5ki na obronie :)

aniacus@yahoo.com
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 03 paź 2007 23:02

Postautor: aniacus@yahoo.com » 05 paź 2007 15:56

Dzieki serdecznie wszystkim ktorzy wypelnili ankiete! Dzieki wam mam juz 100 odpowiedzi, co znacznie zwiekszy reprezentatywnosc moich badan.

Pozdrawiam wszystkich na forum!

Ania


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 29 gości