O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 06 lis 2008 22:02

gherbid pisze:[
A to akurat wiem. Np u typowego kaprala to bardzo przydatna pokrywka na szyję.



ha ha ha....zachlysnelam sie ze smiechu :lol: :lol:

Gherbid, uspokoj sie, no :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 06 lis 2008 22:05

Nic z tego, kociaku... Jak się rozkręcę, to mogę tak całą noc :twisted:

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 06 lis 2008 22:10

HELP!!!!!!!!!!!

ale z ta pokrywka to strzal w 10, dlatego tak lepek podskakuje jak temperatura wrzenia sie podnosi...trzeba uciac lepek... :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 06 lis 2008 22:14

Jakiego wrzenia? W próżni nie ma temperatury 8)

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 06 lis 2008 22:16

tylko echo echo echo..........

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 06 lis 2008 22:20

Gonzo pisze:Słusznie bo mało tu są warte obecnie poza tym jak większość Polaków w Uk zapewne trzęsiesz się nad każdym funcikiem jakby to było nie wiadomo co.



Tak trolu, malo sa warte - 4.49:1 to naprawde taki stosunek, ze nie powinienem tu pracowac tylko wracac do Polandii i zyc jak krol z zasilku dla bezrobotnych i jeszcze posylac troche Eli z sentymentu.

No chyba ze jednak zaoferujesz te posady w radzie nadzorczej twojej korporacji od turbin? Pochwal no sie w jakich widelkach bym zarabial jako prezes, a ile ma szary pracownik co ta turbina kreci?

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 06 lis 2008 22:36

woo, to Ty nie wiesz?
W wymyślonej firmie Goznowatego wszyscy dostają ta samą stawkę. A ponieważ wszyscy to jedna i ta sama osoba, więc nie ma zbędnego bajzlu. Dodatkowo ten jednoosobowy, wielofunkcyjny personel jest wymyślony, więc nie narzeka i pracuje 27 godzin na dobę, 8 dni w tygodniu.
Aha. Nie szary pracownik, tylko Gonzo, i nie turbiną, tylko śmigłem :lol:

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 06 lis 2008 23:10

Woo i Gherbid...co to ma być?Kółko wzajemnej adoracji?Może skończcie na dziś klepać się po tyłku.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 07 lis 2008 07:57

Moze ktos mi odpowiedziec ile kosztuje Pepsi 2L w PL?

Bo debaty sa dokola, a konkretow zadnych.

woo
Emigrant
Posty: 285
Rejestracja: 07 maja 2008 14:17

Postautor: woo » 07 lis 2008 08:37

Gonzo pisze:Woo i Gherbid...co to ma być?Kółko wzajemnej adoracji?Może skończcie na dziś klepać się po tyłku.



Gonzo pisze:Typowe zachowanie dla kogoś kto nie wie jak się zachować (...).Ucieka od tematu.Zamiast przyjrzeć się wcześniejszym swym wypowiedziom i co z nich wynikło najlepiej odwrócić"kota ogonem"i przypisać adwersarzowi jakieś ułomności


Odpowiedz na temat trolu, twoje osobiste wycieczki mnie w tej chwili nie interesuja.

Wiem ze wymagam od ciebie za duzo, ale moze w koncu bys pokazal ze masz jaja i wzial normalny udzial w normalnej dyskusji zamiast trolowac? Przekracza to twoje zdolnosci? Trzy klasy podstawowki, stopien kaprala i tydzien w UK to raczej niewielkie osiagniecia (i bynajmniej nie intelektualne) ale wysil moze te swoje 2 szare komorki i odpowiedz kiedys na zadawane przez ludzi pytania.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 07 lis 2008 10:01

to samo wlasnie mialem zacytowac woo :)

Typowe zachowanie dla kogoś kto nie wie jak się zachować po trefnych przepowiedniach.Ucieka od tematu.Zamiast przyjrzeć się wcześniejszym swym wypowiedziom i co z nich wynikło najlepiej odwrócić"kota ogonem"i przypisać adwersarzowi jakieś ułomności.Ogólnie bla,bla,bla.

przeciez ty Gonzo robisz dokladnie to samo, dostajesz trudne pytanie przestajesz sie udzielac w temacie a pozniej sie zaslaniasz jak idiota tym ze ktos dal ci bana i masz nas za jeszcze wiekszych idiotów, ktorzy w to uwierza, bo w miedzyczasie zakladasz nowe tematy :lol:

moze ktos odpowie na pytanie braina, chyba ze za trudne :) sam bym odpowiedzial ale staram sie nie pic duzo tego gówna wiec nie pamietam :P

milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Postautor: milicjant » 07 lis 2008 10:31

Macro cash...Pepsi, max, light etc )0.5l -2.26zl

Sugerowana cena detaliczna produktu:
Pepsi Max 0,5 L – 3,05 PLN
Pepsi Max 1,0 L – 4,25 PLN
Pepsi Max 2,0 L – 6,29 PLN
zrodlo http://www.we-dwoje.pl/pepsi;max;oglasz ... ,5431.html

sklep internetowy
Pepsi 0,5 l -2.70zl
pepsi light 2l 5.55zl
http://www.pdd.com.pl/go/_info/index.ph ... =pl&page=1

Jeszcze lepsze sa ceny kawy. Jacobs, nesscafe 200g 16zl!!!

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 07 lis 2008 10:52

Co najlepsze polscy konsumenci czesto sa ruchani w bardziej wyrafinowany sposób i nie chodzi o skóre, kajdanki itp klimaty :P
Nieraz slyszalem opinie ze na pozór te same produkty sa lepsze w Niemczech niz w Polsce, chemia, slodycze itp. cena zazwyczaj jest podobna ale jakosc juz niestety nie. Dystrybutorzy chca jakis towar po nizszej cenie, wiec zamawiaja od producenta produkt o "lekko" zmienionym skladzie, kto tam bedzie patrzyl na ten maly druczek na opakowaniu a dezajn jest ten sam, wiec wierzymy ze kupujac czekolade w polskim supermarkecie jemy to samo co niemiec, niech wpieprzaja i sie ciesza ze nie maja na kartki jak do niedawna :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 07 lis 2008 11:02

Artur79 pisze:czesto sa ruchani


czesto :shock: chyba raczej non stop :!: niech mi ktos powie o ile spadla cena paliwa (a co za tym idzie WSZYSTKIEGO) odkad na swiecie cena spadala o 50% :?: bo o ile spadla tu i ze inne ceny tez spadly to widze

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 07 lis 2008 20:50

"Moze ktos mi odpowiedziec ile kosztuje Pepsi 2L w PL?"

A może mi ktoś powiedzieć ile kosztuje energia elektryczna i gaz w UK?Bo wychodzi na to,że niezle tam haraczują ludzi.W każdym bądz razie te nosniki energii są najwyższe w całej Unii.

"Szef "Consumer Focus", Ed Mayo, uważa że UK powinno brać przykład z innych państw - które być może bardziej przykładają się do walki z wysokimi kosztami usług. Jak powiedział: "rynek w UK jest stosunkowo wolny, jednak ta wolność - która przecież umożliwiła znaczne obniżenie cen w latach ubiegłych, teraz pozwala bezkarnie podnosić je do niewyobrażalnych wręcz kwot". "

Martin Narey,:" nasz rząd nie przejmuje się tragedią ubogich rodzin i dzieci – jeśli chcą im pomóc, muszą coś jak najszybciej zrobić. Jeśli nie – no cóż, w związku z rosnącymi cenami ogrzewania, dla wielu osób tegoroczna zima będzie najsroższą w ich życiu. "

http://polonia.wp.pl/title,Na-Wyspach-e ... caid=16ece

WSPÓŁCZUJĘ.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 114 gości

cron