O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Nasi mężowie się nie dowiedzą..

Postautor: Gonzo » 03 lis 2008 23:31

Znaczna część brytyjskich prostytutek to nasze rodaczki, co zaczyna irytować emigrantów na Wyspach. Fora internetowe pełne narzekań na niski poziom moralności Polek.

http://www.pardon.pl/artykul/6739/polsk ... e_dowiedza

Dziewczyny zróbcie coś dla kraju przed powrotem..Chociaż test na HIV-a.A najlepiej nie wracajcie.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 04 lis 2008 00:06

Moze tam w Polsce robicie za duza presje na kobietach i ogolnie na pieniadze ?
Skads sie to musi brac...
Wiele kobiet po prostu przez to jak zostaly wychowane itd nie sa stworzone do pracy i nie nalezy je za to winic. Gdyby ich mezczyzni byli w stanie zapewnic im jakis poziom zycia nie dochodziloby do takich sytuacji...
To jest wszystko zepsucie przez ogolny konsumpcjonizm, ze o pozycji spolecznej decyduje co masz, w co sie ubierasz, co jesz i na koncu zbieranie podziwu/zazdrosci od osob w okolo.
To jest wazne dla ludzi czuc poczucie wlasnej wartosci, tylko tutaj zaczelo to nabierac patologicznych cech...
Chociaz mezczyzna ciezko pracujac, tez nie jest w stanie zaspokoic swojej kobiety w poza materialny sposob... i sie rodza takie wlasnie rzeczy...
To nie ma nic wspolnego z moralnoscia...
Nie wiem Gonzo czy byles kiedys w sytuacji ze nie jadles kilka dni, nie masz pieniedzy, nikt Cie nie chce wziasc do pracy, a chcesz zyc... zaczynasz robic cokolwiek, tak nawet ukradniesz bulke w sklepie byle cos zjesc... A potem przypomnisz sobie jak jeszcze miesiac wczesniej mowiles ze brzydzisz sie kradzieza i to nie moralne.
I tak jest w tym przypadku, tylko moze bardziej skomplikowanie.
Nie popieram tego, ze nie powiedza swoim partnerom... to i tak sie kiedys wyda.
Ale czy pojecie 'zdrada' itd ma jakis sens ? Rozumiem, ze ktos od 'pierwszego razu' byl tylko ze soba, wielka milosc blabla ale takie rzeczy to chyba tylko w bibliopodobnych ksiazkach... jestesmy tylko zwierzetami na dobra sprawe.
No i tu pojawia sie pytanie. Czy 'seksik' to jest to co 'najcenniejsze' w zwiazku dwojga ludzi ?
Mi sie wydaje ze cos innego.

edycja:
W sumie troche chaotyczna ta wypowiedz jest... przepraszam
Chcialem jeszcze tylko jeszcze dopisac, ze dlaczego sie czepiasz Polek ? W kazdej narodowosci jest tak samo praktycznie.
I jeszcze zauwaz, dlaczego kobiety w tak negatywny sposob sie nie wypowiadaja na ten temat ?
Bo to jest roznica w biologii... kazda plec jest zaprogramowana w innym celu. Jak zrozumiesz to, moze w koncu przestaniesz miec problemy z kobietami i skoncza sie Twoje frustracje.

W Twojej podswiadomosci pewnie nadal jest glupie przeswiadczenie, ze 'jesli bede mial kobiete z Polski, to znajomi beda mieli mnie za mniej wartosciowego samca, bo zdobylem latwiejsza sztuke'. A to bzdura. Swiadczy tylko ze sie nie doroslo do bycia z druga osoba. Kazdy jest inny.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Re: Nasi mężowie się nie dowiedzą..

Postautor: MarcFloyd » 04 lis 2008 07:19

Gonzo pisze:Znaczna część brytyjskich prostytutek to nasze rodaczki, co zaczyna irytować emigrantów na Wyspach. Fora internetowe pełne narzekań na niski poziom moralności Polek.



Ty naprawde masz jakies duze kompleksy. Rozumiem ze twoje jedyna dziewczyna w zyciu byla w formacie .gif? :lol:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 04 lis 2008 10:23

Raczej jpg... ale ja nie o tym.

Od kilkunastu wypowiedzi, staram sie rozkminic i chyba wpadlem na trop "o co chodzi?"

Portret psychologiczny bazujac na wypowiedziach (tutaj - co sie okaze wazne) gonza:

Plec meska lat 25-35, mieszkajacy z rodzicami w domu sflustrowany brakiem partnerki, ale to zgodnie z powiedzeniem:
"Pryszcze i brak ciupciania, brak ciupciania i pryszcze, ot zaklety krag"
Swoja niska samoocene oraz niespelnienie wyladowuje poprzez budowanie wyimaginowanych historii o dobrze prosperujacej firmie, niepopularnosc wsrod plci przeciwnej wyladowuje poprzez obrazanie na wszelkie sposoby kobiet, tak aby wytlumaczyc wewnatrz swojego umyslu "nie chciala mnie? to ja jej nie chcialem jestem za dobry dla niej ona jest tylko zwykla...".


A tak powaznie, gonzo sprawiasz wrazenie osoby, ktora pomimo wszystko, potrafila by nawiazac dyskusje. Ja wiem, ze to nudne i bardzo niewdzieczne zajecie, ale postaw sie po drugiej stronie barykady, ty jestes uparty w jedna strone ktos inny w druga. Dyskutuj wiecej zyskasz.

pozdrawiam

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Re: Nasi mężowie się nie dowiedzą..

Postautor: ODINN » 04 lis 2008 10:54

Gonzo pisze:Znaczna część brytyjskich prostytutek to nasze rodaczki, co zaczyna irytować emigrantów na Wyspach. Fora internetowe pełne narzekań na niski poziom moralności Polek.

http://www.pardon.pl/artykul/6739/polsk ... e_dowiedza

Dziewczyny zróbcie coś dla kraju przed powrotem..Chociaż test na HIV-a.A najlepiej nie wracajcie.



nie martw sie gonzo.

twoj maz tez sie nie dowie...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 04 lis 2008 11:13

brain pisze:A tak powaznie, gonzo sprawiasz wrazenie osoby, ktora pomimo wszystko, potrafila by nawiazac dyskusje. Ja wiem, ze to nudne i bardzo niewdzieczne zajecie, ale postaw sie po drugiej stronie barykady, ty jestes uparty w jedna strone ktos inny w druga. Dyskutuj wiecej zyskasz.
pozdrawiam

To tylko wrazenie, wielokrotnie probowalem nawiazac dyskusje w powaznych tematach, stawialem konkretne pytania, zero odzewu, Gonzo sobie przeczekiwal i pare postów dalej zaczynal z innej beczki. Za to w pyskówkach i luznych tematach to jak najbardziej.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 04 lis 2008 11:27

Artur mozliwe jednak nadal uwazam ze jak zaczniesz dyskutawac (wszyscy zaczna) zamiast pisac kto komu co wlozyl w d.... to bedzie lepiej.

ema

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 04 lis 2008 22:06

Brain Ty jesteś Brain czy Freud?Do niczego te Twoje analizy psychologiczne poza tym:"Plec meska lat 25-35"--Bingo.

Temat jaki zarzuciłem nie jest związany z żadnymi osobistymi doświadczeniami a dlaczego tak mnie bulwersuje..?Cóż liczba komentarzy pod artykułem z tego zamieszczonego linka przekroczyła już 600 choć ma on tylko parę dni więc świadczy to o tym,że styl prowadzenia się rodaczek nie jest Polakom obojętny.Po prostu przynosi wstyd,szczególnie kiedy jedzie się gdzieś za granice np.na urlop.Poza tym nie potrzebujemy w kraju setek pacjentek z HIV,które wymaga kosztownego leczenia.

Brain:
" Ja wiem, ze to nudne i bardzo niewdzieczne zajecie, ale postaw sie po drugiej stronie barykady, ty jestes uparty w jedna strone ktos inny w druga. Dyskutuj wiecej zyskasz."

Artur79:
"To tylko wrazenie, wielokrotnie probowalem nawiazac dyskusje w powaznych tematach, stawialem konkretne pytania, zero odzewu,...."

Niestety moje prawo do dodawania komentarzy na tym forum nie jest tak oczywiste jak Wam się wydaje.Często jest tak,że wprawdzie mogę się zalogować ale przy próbie dodania komentarza wyświetla mi się komunikat o takiej treści:NIE MOŻESZ PISAĆ KOMENTARZY PONIEWAŻ ODEBRANO CI TAKĄ MOŻLIWOŚĆ".I tak przez 2 tygodnie,potem mała przerwa i znowu to samo,więc miejcie pretensje do administratorów a nie do mnie.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 04 lis 2008 22:11

Ja wiem ze mozna z toba dyskutowac, poprostu cie ponosi, to ze administratorzy znaczy moderatorzy maja focha coz, ty tez masz czesto.
Co do plci i wieku to se strzelalem 8)

Komentarze swiadcza tylko o tym, ze wiele osob czyta i chce podzielic sie swoim jedynym najlepszym zdaniem. Wiesz miliardy much jedza g.

A co do zabierania prawa... sam wiesz, ze czesto oceniasz zbyt pochopnie ludzi wrzucajac ich do wora. Sam bym pare razy dal ci ostrzezenie, gdybym mogl :) ale z paroma sie tez bym nie zgodzil wiec wychodzi na zero.

Poprostu taka meska rada, rozluznij majty i przedstaw to co chcesz nie tak dobitnie jak to robisz, ja zawsze pytam, co prawda pytania sa niewygodne ale jakos uniknalem tych komunikatow (choc kto wie wszystko na dobrej drodze :) )

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 04 lis 2008 22:41

Gonzo,...troche sie rozczarowalam chyba jezeli chodzi o Ciebie.. :(


wg mnie najwiekszy odsetek prostytutek stanowia Polki
uprawiajac seksik z wlasnym mezem...
niezbyt romantycznym ,srednio zamoznym i srednio dbajacym
o higiene ...i nie dbajacym w ogole o zone przecietnym Polakiem



:P :P

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 04 lis 2008 22:43

A niektore nawet tego nie maja.

Choc to calkiem mile, ze kobieta przyznaje sie iz seksik z partnerem zyciowym to inna forma oddawania sie za kase. Calkiem spoko podejscie.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 04 lis 2008 22:50

spoko???????
przeciez to rzeczywistosc!!!

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 04 lis 2008 22:53

nie mialam na mysli siebie..
tak dla jasnoscii :lol:

jestem niezalezna conajmniej jak NSZZ Solidarnosc :D

user2137310
Emigrant
Posty: 133
Rejestracja: 31 sie 2007 13:52

Re: Nasi mężowie się nie dowiedzą..

Postautor: user2137310 » 04 lis 2008 23:20

Gonzo pisze:
Dziewczyny zróbcie coś dla kraju przed powrotem..Chociaż test na HIV-a.A najlepiej nie wracajcie.


Wg mnie sprawa jest prosta: Gonzo zaczal szukac narzeczonej :lol: :lol:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 04 lis 2008 23:51

Dobrze, że nie chłopaka :twisted:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości

cron