O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
PCT
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2008 19:14

miksuje ambitna muzyke [Pub,Chill Out, Lounge]

Postautor: PCT » 28 paź 2008 12:45

'About me:
Z życia i twórczości - autor kliku recenzji i felietonów, zmagający się z całym społeczeństwem jak i ze sobą samym. Niezwykła postać, kiedy mial 12 lat sam okrązył Dolny Śląsk. Niegdyś romantyk, teraz wizjoner, pragmatyk o duszy full opcji. Wnikliwie analizujący drastyczną różnicę między ambicją, a poczuciem krzywdy, jako studium przypadku dorobił się t43p wykorzystując go jako narzędzie do pracy. W wolnych chwilach autentycznie bierze się za ableton i zainspirowany stricte elektroniką osiąga status audio/odtwarzanie. Zainteresowany Afro-Kubanskimi rytmami, Disco, Jazzujacym Funkiem, Klasycznym Rockiem, Glebokim Amerykanskim Housem. Niegdys Zafascynowany Dabujacym Berlinskim Techno, wczesniej wspoltworzacy rozne Eksperyemntalne projekty.'


Zeby nie nowijac w bawelne- szukam klubu w ktorym moglbym popuszczac piosenki (z nastawieniem na eksluzywwny pub, lounge, chillout scena) na terenie trojmiasta gralem wlasnie w takich miejscach. Smile
preferowani artysci to m.in jazzanova, chaka khan, roy ayers, stevie wonder i wiele innych , szeroko rozumianych Smile

pisiti2p@gmail.com


LONDON LUTON

PCT
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2008 19:14

Postautor: PCT » 12 lis 2008 00:41

z poczatku deep house (pierwsze 10 minut to mismasz deepu z garagem) (spina z zap mama)
nieco zmienilem klimat i wrzucilem neo soul amp'a fiddlera, ale tylko na moment, aby pozniej zarzucic zwykly HOUSE z lekka glebia, ktory trwa do ok 30 min :)
od ok 30 min, nieco zywiej z racji mojego uwielbienia do Chicagowskiej tradycji tech housu (best friends z rmx webstera),
po tym pedzacym tech housiku dostalem misje odkopania klasyki, i ...
lata 90, oczywiscie Chicago (alfred states);
po tym kawalku krotki 'wstep j.hammera' do Fuzji
nastepnie japonski IDM 'Why I Love You '
post rock chapmana
i piekne zakonczenie alternetywnym rockiem grupy placebo :)


sorry za drobny chaos w mixie.


jak sie spodobaja kawalki, to postaram sie nagrac niedlugo cos nowego

gdybys ktos mial klopoty z serwerem rapidshare, to jestem w stanie zamiescic set na prywatny- wwww.clubtechno.pl (szybki serwer)


http://rapidshare.com/files/162701550/h ... 1.mp3.html

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 12 lis 2008 04:39

yhhh, czyli chcesz grac w Polskim klubie?


chyba wiesz ze jest duzo dzo duzo duzo ludzi co wrzuca miksy na net...... ]
to Masz Szanse SLabe.
Lepiej jakbys sam zaczol pochodzic do klubow ktore graja twoja ambitna muzyke ^___^ I zaczol rozmawiac z kims.

dla mnie ambitna muzyka to GRINDCORE


a;e znam z Londynu stacje internetowa ktora gra duzo elekto i tez bardziej rzeczy w twoim stylu
www.globalfunkradio.net Tam powinienes komus powiedziec , sa pomocni , i znaja duzo ludzi . I zobaczyc poziom innych gosci bo maja baze miksow/wystepuw ze swojego GFR .



PS: przeciez pieniedzy tpo ty z to twoja ambitna ^___^ muzylka nie zrobisz.

PCT
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2008 19:14

Postautor: PCT » 17 lis 2008 13:27

o moj boze, jak mnie denerwuje punkowy hardcore. ta muzyka wygasla juz dosc dawno, w niej nic sie nie dzieje. jest diabelsko wtorna


jezeli juz rozmawiamy o punku, to polecam cos ambitniejszego niz napalm death.
przejrzyj -crass, mniej chaosu, wiecej sensu.

zdecydowanie wole inna gitare- g.serpell, l.naiff, mo foster.

a co do mojej akcji na forum, to blizej mi do spokojnych upodoban muzycznych o jakich wspomnialem w wczesniejszych postach

i naprawde nie chodzi tutaj o kase, tlyko odnajdywanie radosci w tym co robie :)

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 18 lis 2008 08:50

pct pisze:o moj boze, jak mnie denerwuje punkowy hardcore. ta muzyka wygasla juz dosc dawno, w niej nic sie nie dzieje. jest diabelsko wtorna


???
hmmm...

http://www.youtube.com/watch?v=OiK2Cs1Ww-E

Wes_tamm
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2009 13:45

Postautor: Wes_tamm » 10 gru 2008 15:08

pct moglbys wrzucic jeszcze raz swojego seta na serwer (obojetnie jaki) gdyz link na rapidzie wygasl a mysle ze muzyka warta posluchania
pozdro dzieki

PCT
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2008 19:14

Postautor: PCT » 01 sty 2009 18:29

moj najnowszy mix
electro, deep minimal house , miejscami groove z lat 70"(jestem ciekawy czy ktos wykryjey ten moment)
zapraszam do osluchania

http://www.zshare.net/audio/53482747fcdfe95d/

Wes_tamm
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 paź 2009 13:45

Postautor: Wes_tamm » 09 sty 2009 15:15

napewno jest to mało spotykany gatunek raczej bardziej chilloutowy...ale jest całkiem przyjemny do posłuchania... chociaż brakuje mi w nim żywszych momentów ale to tylko moja wizja lecz chyba na tym ten rodzaj muzy polega na delikatnym brzmieniu... :)

PCT
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2008 19:14

Postautor: PCT » 10 sty 2009 22:08

mix zostal nagrany z mysla o posluchaniu go w domowym zaciszu.
parkietowe wymiatacze mam przygotowane na imprezy:)

PCT
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 01 paź 2008 19:14

Postautor: PCT » 13 lut 2009 23:35

http://www.zshare.net/audio/556482523b7190c7/

styl : EKSPERYMENTALNY z klasyczna muzyka elektroniczna i techno

uzycie klawisza microkontrola


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 38 gości

cron