O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 05 lut 2009 23:34

Który to już raz "odgrzewasz te same kotlety".Ja sądzę,że skoro religie kochanków tychże kobiet,które oceniam pozwalają na okładanie je po twarzy(pon.w tych kulturach są one istotami podrzędnymi)to ja mogę je choćby tylko oceniać.
Słowa godność możesz mnie ponauczać tylko wtedy kiedy przestaniesz pucować Angolom buty.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 05 lut 2009 23:36

Niezwykle pokrętna logika. To jak w takim razie nazwiesz kobietę którą w Polsce bije Polski mąż? Znasz skalę tego problemu? Wątpię. Nawet argumentów w dyskusji dobierać nie potrafisz :lol:

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 05 lut 2009 23:51

W Polsce bicie kobiety nie jest zawarte w obyczajach naszej kultury.To patologiczne przypadki w przeciwieństwie do kultury muzułmanów gdzie jest to standardem.Znasz skalę tego problemu?

credo
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 17 mar 2015 11:36

Re:

Postautor: credo » 17 mar 2015 11:37

bankierka pisze:jak ktoś nie ma zobowiązań w PL (dzieci ,rodzina, kredyty, nieruchomości) i nie planuje powrotu to oczywiście może mieć w 4 literach kurs

ale Ci co mają oszczędności w funtach i planują kiedyś je wydać w Polsce
to dla nich tan wzrost jest błogosławieństwem i ile go wykorzystają i sprzedadzą na górce a nie an dołku


Rzeczywiście coraz wicej ludzi decyduje sie już na stałe zamieszkać w WLKB ale jest jeszcze ten niewielki procent młodych ludzi którzy tylko przyjechali pracować w przerwie miedzy semestrami na studiach. Tym ludziom radz śledzić kurs funta brytyjskiego.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 57 gości

cron