O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Gdzie w Londynie kupie twarog mielony- wazne

Postautor: milicjant » 24 paź 2008 13:03

Gdzie w Londynie moge kupic "Twarog sernikowy mielony" Lubie czasem upiec cos dla ukochanej . Oczywiscie moglbym kupic w kostkach ale jak zmielic nie majac maszynki? Znalazlem w Argosie ale elektryczna. Na kupno w sklepie internetowym jest za pozno- potrzebuje na sobote/niedziele. w Bocianie mielonego twarogu nie ma, sprawdzilem tez we wszystkich lokalnych sklepach i nic. Wiem ze mozna przetrzec twarog przez sitko ale przeraza mnie sama mysl o tym. :shock:

PS Do administratora moze zrobic przyklejony watek pt "gdzie kupic..." sam mialbym kilka zapytan

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Re: Gdzie w Londynie kupie twarog mielony- wazne

Postautor: Artur79 » 24 paź 2008 13:04

milicjant pisze:PS Do administratora moze zrobic przyklejony watek pt "gdzie kupic..." sam mialbym kilka zapytan

dobry pomysl, bylo pare takich tematów, ostatnio o trawie chyba :)

mmmb
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 14 lut 2008 00:47

Postautor: mmmb » 24 paź 2008 18:13

Ja kupilam taka wyciskarke reczna z dziurkami bardzo dobra mozna tez ziemniaki gotowane na kluski slaskie przeciskac

AlpedHuez
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 06 sie 2008 01:38

Postautor: AlpedHuez » 24 paź 2008 18:35

Mozna tez uzyc praski do czosnku, choc moze to byc czasochlonne ;)

A co do twarogu to ostatnio widzialem w Asdzie "polski" twarog President - w kazdym badz razie z Polski. Ale sa tez angielskie odpowiedniki w supermarketach i nadaja sie na sernik w sam raz.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 62 gości

cron