O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 19 paź 2008 21:13

user940736 pisze:w jakim sensie? mozesz to jakos uzasadnic?


W sensie nienawistnego i zaciekłego atakowania każdego kto nie myśli tak samo jak Rydzykowcy. Gardzę ludźmi, którzy nie potrafią w dyskusji używać argumentów, tylko obelgi i napastliwy ton.
Mógłbym dokładniej napisać o jakie sytuacje mi chodzi, ale po pierwsze - nie chce mi się, a po drugie - szkoda czasu na pisanie elaboratu, który i tak do Ciebie nie dotrze, bo nie będzie zgodny z Twoim światopoglądem :)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 paź 2008 09:28

Z tego co zauwazylem to zarówno mohery jak i ich przeciwnicy charakteryzuja sie dokladnie taka sama zaciekloscia i zjadliwoscia, wejdz sobie na jakis onet czy wirtualna i poczytaj komentarze w dowolnym politycznym (nawet niekoniecznie bo zdarzaja sie wszedzie) temacie. Przeraza mnie to a zarazem fascynuje jak udalo im sie az tak podzielic naród, takiego chamstwa i wyzywania z powodu polityki to nie pamietam w internecie a korzystam z niego juz z 10 lat. Ogolnie sa obozy
- PiS vs PO
- katolicy vs ateisci
- komuchy vs mohery
- emigranci vs ci co zostali
... i pewnie pare innych kazdy by dopisal.
Przeciez politycy, w obronie których tak sie wyzywacie maja Was i tak w dupie. Pobudka, nikt Wam nawet nie podziekuje ! :P

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 20 paź 2008 15:22

gherbid pisze:
user940736 pisze:w jakim sensie? mozesz to jakos uzasadnic?


W sensie nienawistnego i zaciekłego atakowania każdego kto nie myśli tak samo jak Rydzykowcy. Gardzę ludźmi, którzy nie potrafią w dyskusji używać argumentów, tylko obelgi i napastliwy ton.
Mógłbym dokładniej napisać o jakie sytuacje mi chodzi, ale po pierwsze - nie chce mi się, a po drugie - szkoda czasu na pisanie elaboratu, który i tak do Ciebie nie dotrze, bo nie będzie zgodny z Twoim światopoglądem :)
wydaje mi sie, ze nie napszesz "elaboratu", bo nie mial bys o czym. oprocz Swoich wyobrazen powstalych na bazie obiegowych opinii, podejzewam, ze nic by w nim nie zawarl, bo radia tego nie sluchales ani nie sluchasz, wiec kompletnie nie wiesz o czym mowisz.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 20 paź 2008 16:54

Nie mówię o audycjach rozgłośni, tylko o zachowaniu Moherowców. Zresztą tak jak Artur79 zauważył, druga strona zachowuje się podobnie. A z ferowaniem opinii czego słucham a czego nie, wstrzymaj się chłopaczku, bo się możesz przykro naciąć :P

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 20 paź 2008 17:13

PiS vs PO vs SLD vs Samoobrona itd

To najglupszy spor, bo te partie sa takie same.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 20 paź 2008 22:05

wszyscy sa inni dopoki sie nie dorwa do magicznego stolka.
A pozniej to czary mary hokus pokus i krolewna Fiona sie zmienia w trolla...

Polityka to bagno, im bardziej w nie wchodzisz tym mniejsze szanse na wyjscie w calosci. Wiec dajcie sobie na wstrzymanie ludziska, szkoda nerw na wysokostolkowy debilizm :wink:

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 20 paź 2008 22:12

gherbid pisze:Nie mówię o audycjach rozgłośni, tylko o zachowaniu Moherowców. Zresztą tak jak Artur79 zauważył, druga strona zachowuje się podobnie. A z ferowaniem opinii czego słucham a czego nie, wstrzymaj się chłopaczku, bo się możesz przykro naciąć :P
wypierasz sie wlasnej wypowiedzi, "RM blizej do faszystow niz do katolkow"....

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 20 paź 2008 22:14

MarcFloyd pisze:
Wypowiedzi osób występujących na antenie

– Czy panu […] są znane "Protokoły mędrców Syjonu", co o nich sądzicie?
Odpowiedź A. Macierewicza, lidera Ruchu Katolicko – Narodowego:
– Czytałem, bardzo ciekawa lektura, niektórzy mówią, że są autentyczne, inni – że nie, ja nie jestem specjalistą. Doświadczenie wskazuje, że są w środowiskach żydowskich takie grupy.
Autor: słuchacz, Antoni Macierewicz, 19 lipca 2002

Kampania, jaką święty Maksymilian [Kolbe] w swoim „Małym Dzienniku” robił po to, żeby wspierać polski przemysł, polskie rolnictwo: [hasło] „kupuj u swojego” – i to nie był antysemityzm, to był przejaw pewnej integracji społecznej, też dążenia do tego, żeby naprawić polską gospodarkę, byt polskich kupców, polskich konsumentów.
Autor: ks. Cydzik, 11 czerwca 2002

No i zawsze po drodze było Niemcom i Żydom, oni zawsze w którychś momentach się porozumiewali i mimo, że tragedia ogromna podczas II wojny światowej, tylu Żydów było ofiarami tej wojny, a mimo woli współpracują i to dobrze z Niemcami i myślę, że wspólny biznes, wspólny interes jest po drodze Niemcom i Żydom. I wiadomo, że Unia Europejska jest sterowana przez loże masońskie (...), a interesy są takie, żeby umacniać jeden naród i drugi, czyli ogólnoświatowy naród żydowski i europejski niemiecki.
Autor: wypowiedź telefoniczna Zygmunta Wrzodaka, posła z ramienia LPR, 15 kwietnia 2002

Oświęcim nie był obozem zagłady, lecz obozem pracy. Żydzi, Cyganie i inni byli tam niszczeni ciężką pracą, zresztą nie ciężką i nie zawsze byli niszczeni, bo są relacje, iż w obozie posiłki były trzy razy dziennie, a chorzy dostawali delikatną zupę, mleko i biały chleb, a Żydzi często pełnili ważne funkcje obozowe, np. kapo.
Autor: prof. Ryszard Bender w programie w nocy z 13 na 14 stycznia 2000 r. – cytując cudzą wypowiedź

Krajski: To są właśnie metody, które by wskazywały na to, że za tym stoi masoneria
słuchacz: Nie jest dziełem przypadku, że symbol masonerii wszelkich odmian, cyrkiel przecinający kotwicę, jest kombinacją gwiazdy Dawida.
Autor: Krajski, wykładowca katolickiego Uniwersytetu imienia Stefana Wyszyńskiego w Warszawie, 29 września 2002

Walka z krzyżem – to wszystko jest zaplanowane (...) Mam tu na myśli Żydów przede wszystkim. Robią wszystko, żeby o nich nie mówić, a oni całą polityką kierują.
Autor: ks. Jankowski, 31 sierpnia 2003

jakie to niepoprawne, a fe :oops:
jakbym byl moderatorem swiata to dalbym im bana
tylko piekni przylizancy w garniturkach z poprawnych mediow moga wyglaszac swoje zdanie :twisted:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 20 paź 2008 22:40

user940736 pisze:wypierasz sie wlasnej wypowiedzi, "RM blizej do faszystow niz do katolkow"....


Niczego się nie wypieram. Nie wyszukuj dziury w całym. RadioMaryjowcom - ładniej brzmi? A może zastosowanie skrótu RM ogranicza Cię intelektualnie?

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 20 paź 2008 22:48

gherbid pisze:
user940736 pisze:wypierasz sie wlasnej wypowiedzi, "RM blizej do faszystow niz do katolkow"....


Niczego się nie wypieram. Nie wyszukuj dziury w całym. RadioMaryjowcom - ładniej brzmi? A może zastosowanie skrótu RM ogranicza Cię intelektualnie?
nie szukam dziury w calym, tylko nie wiem czemu tak ciezko Ci sie przyznac, ze napisales glupstwo, a teraz kluczysz, ze to nie o radiu, tylo jakiejs blizej nieokreslonej grupie "radiomaryjowcow", nie umiesz sie przyznac do bledu? nikt Cie za to nie pogryzie. ja tez uwazam, ze wsrod sluchaczy RM jest pelno klinicznych wariatow, ktorzy potrzebuja pomocy psychiatrycznej, ale to o niczym nie swiadczy, a przede wszystkim - nie znaczy, ze RM tzeba bezmyslnie opluwac, nawet jesli jest to w jakims towarzystwie mile widziane

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 20 paź 2008 23:05

Naprawdę nie chce mi się dyskutować na tak banalne tematy. Dla mnie Rydzyk jest zwykłym hochsztaplerem, oszustem i złodziejem - prosty przykład - co się stało z pieniędzmi rzekomo zbieranymi na pomoc dla stoczniowców? Gdzie podsumowanie finansowe?
Poziomu merytorycznego pogadanek radiowych nie będę nawet oceniał - poziomem nie odbiegają od przemówień mułłów radykalistów.

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 20 paź 2008 23:34

gherbid pisze:Naprawdę nie chce mi się dyskutować na tak banalne tematy. Dla mnie Rydzyk jest zwykłym hochsztaplerem, oszustem i złodziejem - prosty przykład - co się stało z pieniędzmi rzekomo zbieranymi na pomoc dla stoczniowców? Gdzie podsumowanie finansowe?
masz jakies wiarygodne informacje na ten temat, czy znowu spekulujesz na podstawie tego co "wszyscy" wiedza?
gherbid pisze:Poziomu merytorycznego pogadanek radiowych nie będę nawet oceniał - poziomem nie odbiegają od przemówień mułłów radykalistów.
jakies przyklady, czy znowu spekulacje?


Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 21 paź 2008 08:43

gherbid pisze:http://www.ojciec-dyrektor.de/stocznia.htm

http://cia.bzzz.net/radio_maryja_katoli ... _homofobia

8)


Takie stronki to se kazdy moze zrobic :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 21 paź 2008 12:31

gherbid pisze: - szkoda czasu na pisanie elaboratu, który i tak do Ciebie nie dotrze, bo nie będzie zgodny z Twoim światopoglądem :)


No widzisz? Nie dociera :D


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 16 gości