O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
audrey
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2008 18:07

dobre czarne dzielnice londynu?

Postautor: audrey » 05 paź 2008 18:20

Witam wszystkich,
moje pytanie może wydać się niektórym absurdalne, ale którą dzielnicę londynu określaną mianem 'czarnej' uważacie za najlepszą?
Poprzez 'najlepszą' mam głównie na myśli bezpieczeństwo, bo nierzadko spotykałam się z informacjami, że im więcej czarnych tym bardziej niebezpieczna dzielnica (Nie chce mi się wierzyć w te wszystkie rasistowskie gadki Polaków!), ale też klimat, jakieś ciekawe miejsca, do których można się wieczorem udać, no i oczywiście poziom mieszkających tam ludzi.
Czy jesteście więc w stanie polecić mi jakieś interesujące miejsce, zamieszkiwane przez czarną inteligencję? (to nie jest paradoks :] )

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 05 paź 2008 21:36

jezeli lubisz czarnych to spotkasz ich w absolutnie
kazdej biednej dzielnicy Londynu....czyli glownie na poludniu i wschodzie..

z pojeciem czarnej inteligencjii nigdy sie w reality nie spotkalam
niemniej gratuluje poczucia humoru..

milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Re: dobre czarne dzielnice londynu?

Postautor: milicjant » 05 paź 2008 22:56

audrey pisze:Czy jesteście więc w stanie polecić mi jakieś interesujące miejsce, zamieszkiwane przez czarną inteligencję? (to nie jest paradoks :] )


Piszac "czarna inteligencja" masz na myśli ksiezy?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 06 paź 2008 09:27

Nie chce mi się wierzyć w te wszystkie rasistowskie gadki Polaków!

Ja tez nie wierze w te rasistowskie zdjecia sprawców które drukuja tu gazety po kolejnym morderstwie ! To napewno Photoshop ! :)

Tu masz mapke z ogolna iloscia przestepstw w danej dzielnicy
http://maps.met.police.uk/
proponowalem kiedys zeby to przypiac w dziale mieszkanie, bo moze byc pomocne gdy ktos szuka chaty, ale moderatorzy zaspali :)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 06 paź 2008 09:52

ewazraju pisze:z pojeciem czarnej inteligencjii nigdy sie w reality nie spotkalam niemniej gratuluje poczucia humoru..


Proponuje zmienic dzielnice wtedy sie spotkasz nawet z zolta, czerwona (native american), brazowa i czarna inteligencja.

pozdrawiam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 paź 2008 10:00

Artur79 pisze:moderatorzy zaspali :)


bo?

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 06 paź 2008 10:04

bo spioncy som :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 06 paź 2008 10:07

very funny ...

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 06 paź 2008 14:30

brain daruj sobie wymadrzanie sie
mieszkam w bialej dzielnicy bez pound shop-ow
miedzy innymi dlatego zeby nie miec do czynienia
z ich inteligencja zbyt czesto....

a takie antyrasistowskie wtrety zachowaj dla
dziewczyneczek swiezo przybylych
moze ci uwierza

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 06 paź 2008 17:04

tak tak bejb uajt pauer.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 06 paź 2008 17:27

brain co Ci ? co ma uajt paler do zwyklej statystyki ? w Londynie najbardziej niebezpieczne sa dzielnice gdzie jest duzo czarnych bo oni sa najczesciej biedni a bieda rodzi przestepczosc, proste.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 06 paź 2008 17:44

Artur zgadzam sie w 100%. Dotyczy to tak samo bialych z biednych dzielnic, poprostu kolor odzienia nie robi w tym momencie wrazenia.

Nie mozna jednak powiedziec, w formie szydzenia (co poznalem po kroju czcionki):

ewazraju pisze:z pojeciem czarnej inteligencjii nigdy sie w reality nie spotkalam
niemniej gratuluje poczucia humoru..


To tak samo jak powiedziec: wszyscy polacy to dresy i pijacy a laski to tylko daja d.. zeby dobrze sie ustawic...

Troszke wytknalem trolowanie i juz sie dziewczynka obuzyla ze mieszka w dobrej dzielnicy i gdziezbytam z czarnymi.

"Nie pomoga doktoraty gdy ktos chamowaty" 8)

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 06 paź 2008 17:50

Mieszkalem kilka miesiecy temu na Tottenham i nigdy nie bylo zadnych problemow. Czesto tez chodzilem do 'ich' lokali z kolega posluchac muzyki, bo tego sie nie da zaprzeczyc ze swietnie graja :), i czesto bylismy jedynymi bialymi na imprezie i nigdy nie bylo problemow. Chociaz ochrona czesto sie pytala, jak nas jeszcze nie znali 'czy na pewno chcecie wejsc ?'
Zdarzalo sie tez wbic do kogos na domowke itd.
Z obserwacji najwiecej wiochy robia pijani Polacy, gdziekolwiek sie nie spotka na imprezach...
Teraz w sobote bylem na Camden w jednym z lokali i widzialem takich dwoch. Ledwo po angielsku dawali rade (jeden kolezka ledwo piwo potrafil zamowic...) i przystawiali sie do wszystkich lasek... naprawde niemily widok. W Polsce juz by dawno dostali bo gebie za takie cos... no coz ;)

audrey
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 paź 2008 18:07

Postautor: audrey » 06 paź 2008 19:06

Tak, nie zaprzeczam, że jestem absolutnie zafascynowana 'ich' muzyką. I tak, bardzo lubię czarnych :]

ewazraju pisze:jezeli lubisz czarnych to spotkasz ich w absolutnie
kazdej biednej dzielnicy Londynu....czyli glownie na poludniu i wschodzie..
z pojeciem czarnej inteligencjii nigdy sie w reality nie spotkalam
niemniej gratuluje poczucia humoru..
Jasne, ale chciałabym jednocześnie spokojnie przejść wieczorem po ulicy :)

Celowo użyłam pojęcia 'czarna inteligencja', jakkolwiek dziwnie to brzmi, żeby podkreślić, że nie chodzi mi o dealerską hołotę, margines społeczny, tylko ludzi na poziomie :]

Jestem przekonana, że instnieje też wiele białych sprawców i nierzadko są to Polacy, nie generalizujmy więc. Ale dziękuję za mapkę!

Podzielam Twoją opinię usercostam odnoście faktu, że to pijani Polacy robią za granicą największe wiochy, przez takich typów czuję się czasem nieźle zawstydzona swoim pochodzeniem.

Wiecie, nie miałam jeszcze okazji sprawdzić na własnej skórze londyńskich terenów (obozy to niekoniecznie dobry sposób na zapoznanie się z miastem;)), dlatego pytam Was, chcę się już powoli zacząć orientować i rozglądać, bo planuję wybrać się tam na studia :) A co za tym idzie, postarać się też o ciekawą lokalizację mieszkania.

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 07 paź 2008 02:25

hahahaha , 'dealerska holota' nie bedzie sie z toba zadawac. A ty chcesz Inteligencje ?


you is will rasistinimic . :shock:



Robert Mugabe tinking u white trash, you stay in shack in Poland


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 69 gości

cron