O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 03 paź 2008 23:03

Ludzie, skonczcie ich zniechecac.
Jak wyjezdzalem z Londka to jechalem do pracy wlasnie w oslawionym (a raczej nieslawnym) Atlasie.
I tez nie wiedzialem do konca jak to bedzie wygladalo - bo agencja agencja ale ostateczna decyzje podjal pracodawca po interview.

Tak po prostu bywa.

Co do faceta: nalezy zapytac jaka agencje reprezentuje i sprawdzic czy to prawda.

Powodzenia!

SMarek
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 05 cze 2008 17:09

Postautor: SMarek » 04 paź 2008 12:37

Jechałeś do legalnie działającej agencji, posiadającej certyfikat, podającej swój adres i inne dane potrzebne do sprawdzenia wiarygodności.
W przypadku PCT i Bizona w ogłoszeniu jest tylko telefon komórkowy i adres mailowy.
Namiary na agencje podałem nie zeby zniechęcać do przyjazdu ale dla umożliwienia zainteresowanym uzyskania informacji o możliwościach podjęcia pracy na tym terenie u wiarygodnych osób.
Ogólnie nie odradzam przyjazdu. W okresie przedswiątecznym jest większa szansa na znalezienie pracy niż w innym okresie roku.
Przestrzegam tylko przed przyjazdem bez zabezpieczenia finansowego i bez zagwarantowanego bezpiecznego zakwaterowania.

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 04 paź 2008 14:35

przeciez jak to sie okaze oszustwem to SMarek rodakom pomoze, mieszka tam 4 lata to wie co i gdzie, i napewno w domu znajdzie sie kanapa i materac na podloge.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 04 paź 2008 17:15

Jechałeś do legalnie działającej agencji, posiadającej certyfikat, podającej swój adres i inne dane potrzebne do sprawdzenia wiarygodności.


To fakt, masz tu racje. Dlatego wlasnie doradzalem sprawdzenie czy facet pracuje dla agencji, bo dotychczas to z postow nie wynika.

bizon_19_75
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 23 wrz 2008 23:54

Postautor: bizon_19_75 » 05 paź 2008 16:15

No cóż jestem już na miejscu.Narazie nic nie wiem mamy chatę 55 co wekend(norma) plus kaucja 100(norma).Miasto a raczej wieś jak każda inna angielska mieścina.Masa polaków(TRAGEDIA),zasięgnąłem języka tu i tam i ..no co praca dla agencji ,ADVANCE< 5,75 plus nadgodziny za to samo.Jutro napiszę co robię i więcej.Na dzień dzisiejszy mówię :OMIJAJCIE CREWE!!

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 05 paź 2008 16:22

Odezwij sie jutro po podpisaniu umowy.

Pozdrawiam

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 06 paź 2008 07:29

Coz, ze duzo Polakow to przeciez wiedziales.

Dookola Crewe za to jest ladnie. Polecam zwlaszcza Holmes Chapel, Macclesfield, Wilmslow, Nantwich czy Chester (sliczne).

Powodzenia. :)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 50 gości

cron