O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
adonis
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2008 00:34

poloniasat i problem z dekoderem

Postautor: adonis » 28 wrz 2008 00:39

witam
kupilem poand rok temu dekoder polsatu w firmie poloniasat i dzilal bez problemow ale ok 3 tyg temu okazalo sie ze karta jest zablokowana zadzwonilem i przyslano mi nowa ale nie dzola nadal
facet w firmie nie odbiera tel bylem tam i go zastalem powiedzial ze trzeba wlaczyc 21 kanal i czekac
moze ktos sie orientuje co zrobisc zeby tuner zaczal dzialac a facet znow nie obiera bo co chwila do niegodzwonia w sprawie tego polsatu

dorian_gray
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2008 06:36

Postautor: dorian_gray » 28 wrz 2008 01:38

Pkt. 1 paragraf 4 Regulaminu Swiadczenia Usług Polsatu mówi: korzystanie z Oferty jest możliwe wyłącznie na terenie Rzeczypospolitej Polskiej.
Ja wiem, że zasapany wujcio Floyd rozpaczliwie i nieudolnie pozujący na intelektualistę da mi za to trzecie ostrzeżenie i bana, ale prawda jest taka, że odbieranie cyfrowego Polsatu w UK jest niezgodne z regulaminem Polsatu, ergo: nielegalne.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 28 wrz 2008 08:33

Straszne.
Zobacz jak się przejąłem - :shock:
Osobiście nie rozumiem po co komu tu Polshit? Freeview ma wystarczająco dużo kanałów ;)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 wrz 2008 13:55

Droga Dorciu, nie za bardzo egocentryczna jestes? Widzisz wszedzie dybajace na ciebie Floydy? To moze popros pielegniarza o przeniesienie do izolatki, co? :lol: :lol: :lol:

btw: przy czystej okazji prosilbym cie niespamowanie wszystkich tematow dookola (ten post byl chyba jedynym na temat) bo rzeczywiscie doprosisz sie bana i wtedy bedziesz juz w pelni udawac cierpietnika. Wspominalem juz ze etat trolla jest juz zajety? :twisted:

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 29 wrz 2008 04:08

Ja nigdy bym nawet nie pomyslal zeby okradac Polsat. zwlaszcza ze zalozyciel tego programu i pozniej calej spoldzielni jest sam bylym imigrantem i to on przyjechal z USA do Polski i zalozyl Polsat - najlepszy polski program telewizyjny.


jezeli chodzi o twoj NIELEGALNY dekoder
dobrze ze nie dziala, mam nadzieje ze kazdemu nie bedzie dzialac taki Nielegalny dekoder

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 29 wrz 2008 04:34

jesli chodzi o spamowanie.
Chcialbym dac propozycje ktora zmniejszy ten proceder, usniecie licznikow ile kto napisal postow , ewentualnie licznik moze zostac ale tylko byc widoczny jak wejde na danej osoby Profil a nie zeby bylo widac kto ma tyle postow a kto nie ma az tyle.
Przeciez jak ktos chce zobaczyc liste top 10 ludzi ktorzy sie najwiecej udzielaja to chyba jest taka opcja na tym forum czy nie ma?

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 29 wrz 2008 05:27

LNOVSKIxPMOVICH pisze:Polsat - najlepszy polski program telewizyjny.


I to by było na tyle jeżeli chodzi o poziom statystycznego oglądacza Polshitu :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 29 wrz 2008 09:28

Nie prawda. To jest najlepszy program:

"Program najlepszy program"

http://www.youtube.com/watch?v=C8nB-P5w2tk cz.1
http://www.youtube.com/watch?v=9LvKbJBVaYM cz.2

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 29 wrz 2008 10:11

gherbid pisze:I to by było na tyle jeżeli chodzi o poziom statystycznego oglądacza Polshitu :lol:


Gherbid nie uogolniaj. Na kazdym kanale sa bzdurne seriale, glupawe teleturnieje i idiotyczne stronnicze upolitycznione wiadomosci.

Nie mozna sie zamykac i mowic "Nie bede ogladal Polsatu" albo innego "TVN'u", problem w tym, iz wybor jest sredni :), choc chwala tym 2 telewizja iz nie zyja z naszej daniny a czesto oferuja ciut wiecej.

A co do spamowania to widzialem i nawet niedawnych "Nowych" uzytkownikow przyklady natrzepania (bo inaczej tego nie mozna nazwac) strasznej ilosci postow w odniesieniu od czasu od rejestracji.

I jakos nie wydaje mi sie, zeby odpisanie w jakims watku bylo spamem. Zwlaszcza jezeli czesto, badz zawsze watek zmienia sie w walke co jest sluszne a co nie, a zwiazek z tematem jest marginalny... tak jak w tym przypadku.

Prawo jasno stanowi co i gdzie moze byc nadawane i jakim podlega restrykcja, miedzy innymi dot. wlasnosci intrelektualnej czyli prawu autorskiemu.
To, ze ktos sprzedaje tutaj dekodery polsatu czy innej stacji nie znaczy, iz ty uzywajac go nie lamiesz prawa. W takim wypadku telefon do biura paszportowego Polsat niewiele pomoze.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 wrz 2008 10:21

gdzie w tym watku jest napisane ze prawo zostalo zlamane - w sensie ze dekorder jest lipny? (kwestie tego ze niby nie mozna w uk odbierac pozostawie bez komentarza)

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 29 wrz 2008 10:23

banita pisze:gdzie w tym watku jest napisane ze prawo zostalo zlamane - w sensie ze dekorder jest lipny? (kwestie tego ze niby nie mozna w uk odbierac pozostawie bez komentarza)


Znaczy, ze jakby majac abonament i placac nie ma zadnej umowy tak?

LNOVSKIxPMOVICH
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 27 sie 2008 14:33

Postautor: LNOVSKIxPMOVICH » 29 wrz 2008 10:25

tak... polshit?

a kto mial Pokemony i Czarodziejke z Ksiezyca :?:

Kolo fortuny tez chyba na Polsacie bylo ,chyba

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 wrz 2008 10:25

a gdzie jest napisane ze nie ma umowy?

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 29 wrz 2008 11:47

Oj kotek chyba sie zgubiles pozwol, ze Ci to wytlumacze.

banita pisze:gdzie w tym watku jest napisane ze prawo zostalo zlamane - w sensie ze dekorder jest lipny? (kwestie tego ze niby nie mozna w uk odbierac pozostawie bez komentarza)

REGULAMIN ŚWIADCZENIA USŁUG
[...]
IV. Oferta i Opłata Abonamentowa. Pakiety Programów.
§4
1. W ramach Oferty Cyfrowy Polsat udostępnia Pakiet Podstawowy oraz
może udostępniać Pakiety Dodatkowe.
2. Korzystanie z Oferty jest możliwe wyłącznie na terytorium
Rzeczpospolitej Polskiej.

Zrodlo

banita pisze:a gdzie jest napisane ze nie ma umowy?


Otoz nigdzie nie jest napisane, ze ma. (nie odpowiada sie pytaniem na pytanie).

Ale nawet gdyby mial to w swietle tej wlasnie umowy zlamal jej warunki.

Nie bede juz staral sie wyszukiwac (co moze byc dosyc trudne ze wzgledu na poufnosc) umow licencyjnych na nadawanie programow badz filmow zakupionych przez tenze wlasnie Polsat. Ale moze obilo Ci sie o uszy, iz tresci i wlasnosc intelektualna to cos bardziej zlozonego niz "Swiat w/g Kiepskich" i zakup licencji na emitowanie ograniczony jest nie tylko do ilosci emisji lecz takze do zakresu terytorialnego emisji.

I ostatni punkcik do wyjasnienia:
banita pisze:(kwestie tego ze niby nie mozna w uk odbierac pozostawie bez komentarza)

Poniekad wiem z jakiego powodu. Choc teraz mozna sie zastanowic glebiej co ma ozanaczac zwrot "nie mozna":
- czy "nie mozna", bo sie nie uda,
- czy "nie mozna", niu niu niu (groze paluszkiem).

Otoz podobnie jak ze wszystkimi obwarowaniami prawnymi dotyczacym wszystkiego dokola, calego otaczajacego nas swiata, to ze jestem w stanie cos zrobic nie znaczy, ze powinienem lub pozwala mi na to umowa/prawo.

Pozdrawiam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 29 wrz 2008 12:10

wystarczy mala zapaleczka i jaki wielki pozar :shock:

nie wiem po kiego zes sie tyle rozwodzil nad moim pytaniem w ktorym WYKLUCZYLEM kweste czy prawo jest lamane odbieraniem czy nie a pytalem tylko o umowe lub jej brak - bo nigdzie nie jest napisane w tej dyskusji ze nie ma umowy i abonament nie jest placony a posadziliscie ta osobe o lamanie prawa (z WYLACZNIEM kwestii terytorialnej)

tak wiec wracajac do zgubienia sie ... wlasnie, kto tu sie pogubil ...


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 47 gości