O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 20 wrz 2008 00:07

charaktery to pismo branzowo-studenckie, na calkiem wysokim poziomie. to skojarzenie z kobiecoscia to pewnie z tego, ze psychologia jest popularniejsza wsrod plici pieknej... :D

niemniej jednak zaprotestowalam, bo pism kobiecych nie czytam i nie lubię, wiec Twoja propozycja byla zupelnie nietrafiona :lol:

nie wiem czy za wiele tu zawojujesz kryptoreklamując. duzo osob udzielajacych sie na tej stronie dawno juz wie o e-czasopismach (trudno o nich nie wiedziec bedac regularnym uzytkownikiem internetu) wiec nie jest to jakas wielka nowina...

niemniej jednak pozdrawiam serdecznie i milego weekendu zyczę 8)

darekzlondku
Emigrant
Posty: 858
Rejestracja: 15 paź 2007 23:09

Postautor: darekzlondku » 20 wrz 2008 09:24

Artur79 pisze:nie dziwie sie specjalnie, placic za czytanie o kolejnych przekretach, aferach, juz lepiej gole baby poogladac :)


...bo Arturze, wiecej pozytywnej energii plynie z ogladania golizny niz faszerownie sie (...bo niby trzeba byc na biezaco...) polskim bagienkiem od ktorego tak naprawde sie ucieklo...

...no chyba ze ktos zamierza w najblizszym czasie wracac na stale, wiec trening jest wskazany...

bestebook.pl
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2008 13:13

Postautor: bestebook.pl » 20 wrz 2008 10:25

darekzlondku pisze:...no chyba ze ktos zamierza w najblizszym czasie wracac na stale, wiec trening jest wskazany...


trzeba sie przygotować, żeby organizm szoku nie przeżył ;)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 20 wrz 2008 21:33

darekzlondku: sam się sobie dziwie bo ja codziennie czytam na portalach wiadomości z Polski, może to masochizm a może hartowanie się na powrót za jakiś czas :)
Co do prasy to myslę że ludzie mniej czytają bo wszystko można znaleźć w internecie, głównie na forach. Jest jeden wielki plus, jeśli pojawi się jakiś temat który jest ewidentnie bzdurny lub jest zwykłą płatną reklamą, to ludzie to szybko komentarzami naprostują i to jest piękne :) w gazecie tego nie masz, jednostronne nadawanie.
No gole baby są wszędzie takie same :P

user2131208
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 30 paź 2007 01:06

Postautor: user2131208 » 20 wrz 2008 23:17

a ja np. od kilku lat czytam "Angore", chociaz, ostatnio te same artykuly widze w darmowej panoramie

bestebook.pl
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 19 wrz 2008 13:13

Postautor: bestebook.pl » 21 wrz 2008 12:56

Artur79 pisze:No gole baby są wszędzie takie same :P


a nie prawda, bo podobno Polki są najładniejsze ;p

user2131208 pisze:a ja np. od kilku lat czytam "Angore", chociaz, ostatnio te same artykuly widze w darmowej panoramie


Angora cieszy się duża popularnością, chociaż mi np. nie odpowiada jej wydanie, chodzi mi o papier i grafikę.

3NT
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 02 paź 2008 14:11

Postautor: 3NT » 02 paź 2008 14:14

Wszystkich zainteresowanych troche innym punktem widzenia na zycie w Londynie zapraszam nam moj blog:

http://blog.blueforum.pl/123nt/

Z przyjemnoscia odpowiem na kometarze.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 56 gości

cron