O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 19 wrz 2008 15:25

Artur padlem

reakcja prawidlowa, gorzej jakbys stanal :)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 wrz 2008 15:32

brain pisze:Co do natury... ja wiem to bardzo odwazne stwierdzenie, ale tak sie w naturze rozgladajac to nie widze powodu do takich zachowan nie posiadam dwu plci aby z dowolnym osobnikiem wspolzyc celem prokreacyjnym.


czy mamy rozumiec ze wspolzyje sie tylko z celach prokreacyjnych?

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 19 wrz 2008 16:00

Natura != Przyjemnosc

O tym tez pisalem duzo wczesniej.

Mozesz rozumiec to jak chcesz masz prawie wolny wybor.

:)

dorian_gray
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 16 wrz 2008 06:36

Postautor: dorian_gray » 20 wrz 2008 22:52

Coś mi się zdaje, że Marc Floyd musi mieć już tzw. "swoje lata".
Protekcjonalne "misiowanie" interlokutorom jest jakże charakterystyczne dla zasapanych wujciów i jakże w ich mniemaniu skutecznie zastępuje argument.

Swoją drogą czego się spodziewać po kimś, kto z jednej strony prezentując regulamin forum podpiera się formułą "speech intended to degrade [...] person or group of people based on their [..]moral or political views", a z drugiej potrafi w sigu zamieścić sobie cytat z Tajnego Współpracownika "Poety", w którym autora tak poniosło, że krytykując obrzydły Niebu "rasizm i nienawiść" poleciał w dwóch kiepsko złożonych zdaniach coś czterema inwektywami i bluzgami.

Ciekawe, co mi odpisze nasz dyżurny obrazowanszczina [pomijając, że na bank zacznie od "Misiu"]

user2095490
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 31 lip 2008 09:41

Postautor: user2095490 » 27 wrz 2008 12:01

user940736 pisze:ciekawostka jest rowniez to, ze 30-40% przypadkow pedofilii to pedofilia homoseksualna.


Są trzy prawdy: świnta prawda, tyż prawda i gówno prawda. To jest ten trzeci przypadek.

Klasyczne zachowanie pedofilskie w PL to mieszkający w niewielkim mieście tatuś rżnący swoją córeczkę w soboty i modlący się za grzechy w niedzielę. Mamusia miele w trakcie różaniec.

Ponad 90% przypadków molestowania dzieci zachodzi w rodzinach (i to najbliższych, nie żadne tam kuzynostwo) i żadne zaklinanie nic tu nie pomoże. Hipokryzja rządzi; nikt nie wymyślił jeszcze sposobu na skuteczną walkę z pedofilią w krajach takich jak Polska, Białoruś czy Rosja, gdzie dzieci nie są podmiotem społecznym lecz przedmiotem rodzinnym.

A czym odróżnimy podmiot od przedmiotu? Jest na to prosty test: zdarza ci się bić swoje dziecko? Jeśli tak, jest przedmiotem; jeśli nie - podmiotem. EOT.

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 28 wrz 2008 01:37

user2095490 pisze:
Są trzy prawdy: świnta prawda, tyż prawda i gówno prawda. To jest ten trzeci przypadek.

Klasyczne zachowanie pedofilskie w PL to mieszkający w niewielkim mieście tatuś rżnący swoją córeczkę w soboty i modlący się za grzechy w niedzielę. Mamusia miele w trakcie różaniec.


ja widze to tak - jest prawda, klamstwo i spekulacja. Twoja wypowiedz jest albo klamstwem, albo spekulacja i dziwie sie, ze uwrazliwieni na ludzka krzywde moderatorzy nie reaguja na tak chamski text w odniesieniu do Katolikow. z reszta co to znaczy "modlic sie za grzechy"? nie slyszalem o niczym podobnym :?: mozna sie z grzechu spowiadac, lub odprawiac za niego pokute - to tak na przyszlosc, gdybys chcial sie popisac jeszcze kiedys elokwencja. a jesli chodzi o "mielenie rozanca" to jak sie to robi? w mikserze? czy sa jakies specjalne maszynki do mielenia rozancow?

user2095490 pisze:Ponad 90% przypadków molestowania dzieci zachodzi w rodzinach (i to najbliższych, nie żadne tam kuzynostwo) i żadne zaklinanie nic tu nie pomoże. Hipokryzja rządzi; nikt nie wymyślił jeszcze sposobu na skuteczną walkę z pedofilią w krajach takich jak Polska, Białoruś czy Rosja, gdzie dzieci nie są podmiotem społecznym lecz przedmiotem rodzinnym.
nie wiem co oznacza "podmiot spoleczny", w kazdym razie - wsrod cywilizowanych ludzi dziecko, jak kazdy czlowiek, posiada swa godnosc z natury, tak jest poprostu urzadzona rzeczywistosc, godnosc nie wynika ze stosunkow spolecznych ani z jakiegos pisanego prawa nadanego dobrotliwie przez urzednika panstwowego. w kazdym razie - pedofilia wystepuje rownierz i w "postepowych" krajach, a co wiecej - staje sie w nich powoli norma, pedofile wchodza do szkol i w swietle prawa molestuja niewinne dzieci pod pozorem "walki z homofobia", "nauki tolerancji", czy innego socjalistycznego zabobonu.

user2095490 pisze:A czym odróżnimy podmiot od przedmiotu? Jest na to prosty test: zdarza ci się bić swoje dziecko? Jeśli tak, jest przedmiotem; jeśli nie - podmiotem. EOT.
jest tez wiele innych sposobow na uprzedmiotowienie dziecka, np. przymuszanie 5-latka do "edukacji sexualnej", bo jacys skrzywieni egoisci nie akceptuja siebie samych i rekompensuja to sobie przymuszaniem dzieci do tego by ich akceptowaly, etc. to objawy spustoszenia jakie w czlowieku doroslym robi grzech - czlowiek w samym sobie nie widzi juz czlowieka, wiec nie widzi go tez w innych, to typowe dla alkoholikow, narkomanow, rozpustnikow, itd.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 wrz 2008 14:30

dziecko, jak kazdy czlowiek, posiada swa godnosc z natury, tak jest poprostu urzadzona rzeczywistosc, godnosc nie wynika ze stosunkow spolecznych ani z jakiegos pisanego prawa nadanego dobrotliwie przez urzednika panstwowego



Naprawde misiu? To czemu dziecko wolno ci katowac a innego czlowieka nie?
Prawa narzucane przez panstwo sluza obronie slabszych w stosunkach spolecznych. Z tej samej filozofii wynika to iz dostajesz na swoim zmywaku NMW (bo panstwo chroni cie przed wyzyskiem), to iz trzech panow na srodku ulicy nie moze ci legalnie zdemolowac buzki i wrzucic do smietnika bo nie mowisz po angielsku jak i to ze nie wolno ci "wywchowywac" swojego dziecka przy pomocy butow i taboretu.
Zaiste, socjalistyczny zabobon, Misiu :lol:

to objawy spustoszenia jakie w czlowieku doroslym robi grzech


Misiu, lzy wzruszenia zalaly mi oczy :lol: :lol: :lol:

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 28 wrz 2008 17:27

MarcFloyd pisze:(bo panstwo chroni cie przed wyzyskiem)
rozbawiles mnie do lez tym stwierdzeniem, bo od stuleci wiadomo, ze koszty NMW ponosza wszyscy podatnicy robiacy zrzutke na takich dobrotliwych urzedasow "broniacych przed wyzyskiem". zadna firma nie ponosi kosztow NMW, tylko przerzuca je na konsumentow zwiekszajac ceny swoich towarow, aby moc placic wiecej przy tym samym zysku dla siebie. zaiste, socjalisci nigdy nie grzeszyli rozumem, redystrybucje CUDZEGO dochodu nazwali "sprawiedliwoscia" i we wlasnych oczach uchodza za dobrych wojkow.[/quote]

MarcFloyd pisze:trzech panow na srodku ulicy nie moze ci legalnie zdemolowac buzki i wrzucic do smietnika bo nie mowisz po angielsku jak i to ze nie wolno ci "wywchowywac" swojego dziecka przy pomocy butow i taboretu.
Zaiste, socjalistyczny zabobon, Misiu
ten sam socjalistyczny zabobon pozwala mordowac setki tysiecy nienarodzonych dzieci, a nawet goraco do tego namawia - bardzo ciekawa "moralnosc"...oczywiscie, kazdy socjalistyczny (...) zaraz powie, ze to nie sa ludzie, tylko "zygoty", bo przeciez wystarczy nazwac czlowieka "zygota", "podczlowiekiem", czy "terrorysta", by automatycznie pozbawic go prawa do zycia, a samemu postawic sie w roli Boga decudujacego o czyims "byc albo nie byc"

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 28 wrz 2008 18:26

bo od stuleci wiadomo, ze koszty NMW ponosza wszyscy podatnicy robiacy zrzutke na takich dobrotliwych urzedasow


To NMW istnieje od stuleci? Zaiste Misiu, twoj geniusz przemawia gromkim glosem dzisiaj :lol:

I nie wpadles jeszcze na to, o mistrzu ekonomii ze szkoly belkotka-Mikkego ze we wspolczesnej gospodarce to zazwyczaj popyt ksztaltuje cene a wiec koszty NMW ponosza nie klienci ale wlasciciel firmy - majac mniejszy zysk. Lub tnac koszty gdzie indziej.
Nie masz pojecia o ekonomii, Misiu, wiesz? Jak i o niczym innym co dobitnie wynika z twoich postow.

ten sam socjalistyczny zabobon pozwala mordowac setki tysiecy nienarodzonych dzieci, a nawet goraco do tego namawia - bardzo ciekawa "moralnosc"...oczywiscie, kazdy socjalistyczny (...) zaraz powie, ze to nie sa ludzie, tylko "zygoty",



Rozumiem Misiu: zakaz katowania dzieci = aborcja ! Geniusz! Oklaski dla tego pana!
Btw Misiu, czy kiedy jesz jajko to zabijasz kure o mistrzu logiki?

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 28 wrz 2008 18:55

drogi userze, wiem ze prawdopodobnie przeswieca ci misja zbawienia swiata i umoralnienia go, ale musisz zrozumiec jedna rzecz ze na tym gruncie forumowym nie ma to najmniejszego sensu, bo po pierwsze to tylko internet a po drugie wiekszosc nie jest tym zupelnie zainteresowana. Probujesz pisac o grzechu i dyskutowac o tym z osobami ktorych niewiele to interesuje, wiara to nie ideologia i znajomosc hasel ze swietej ksiegi, przeczytaj sobie tam historie o perlach.... :)
Aborcja to tez niestety decyzja kazdej doroslej kobiety i na tym etapie "rozwoju" swiata juz sie tego nie zmieni, kazdy odpowiada za swoje zycie i musi byc tego swiadomy. Ja mam swoje przekonania i czlowiek jest dla mnie czlowiekiem a nie zygota i zadne teksty o jajkach u kurach tego nie zmienia, bo sa poprostu dla mnie smieszne. Ale kazdego smiesza inne rzeczy, prawda ?
Nie ma sensu sie pienic bo poki co wiekszosc postrzega cie przez pryzmat opinii kilku osob na twoj temat. Niewielu zlapie sens...
Ale czy to ma znaczenie? Przeciez zycie trwa tylko chwile, po co sie zabijac o przekonania ktore zawsze beda rozne, bo ile ludzi tyle opinii.

Natomiast przekonanie ze sie jest nieomylnym i ze sie ma koncesje na jedyna wlasciwa prawde jest dziecinna glupota, a przeciez my z kazdym rokiem starsi....(koncze dzis...... lat wiec tak mnie naszlo :wink: )

Pozdrawiam

user940736
Emigrant
Posty: 165
Rejestracja: 10 lis 2007 19:53

Postautor: user940736 » 28 wrz 2008 19:23

kaslawka pisze:drogi userze, wiem ze prawdopodobnie przeswieca ci misja zbawienia swiata i umoralnienia go, ale musisz zrozumiec jedna rzecz ze na tym gruncie forumowym nie ma to najmniejszego sensu, bo po pierwsze to tylko internet a po drugie wiekszosc nie jest tym zupelnie zainteresowana. Probujesz pisac o grzechu i dyskutowac o tym z osobami ktorych niewiele to interesuje, wiara to nie ideologia i znajomosc hasel ze swietej ksiegi, przeczytaj sobie tam historie o perlach.... :)
Aborcja to tez niestety decyzja kazdej doroslej kobiety i na tym etapie "rozwoju" swiata juz sie tego nie zmieni, kazdy odpowiada za swoje zycie i musi byc tego swiadomy. Ja mam swoje przekonania i czlowiek jest dla mnie czlowiekiem a nie zygota i zadne teksty o jajkach u kurach tego nie zmienia, bo sa poprostu dla mnie smieszne. Ale kazdego smiesza inne rzeczy, prawda ?
Nie ma sensu sie pienic bo poki co wiekszosc postrzega cie przez pryzmat opinii kilku osob na twoj temat. Niewielu zlapie sens...
Ale czy to ma znaczenie? Przeciez zycie trwa tylko chwile, po co sie zabijac o przekonania ktore zawsze beda rozne, bo ile ludzi tyle opinii.

Natomiast przekonanie ze sie jest nieomylnym i ze sie ma koncesje na jedyna wlasciwa prawde jest dziecinna glupota, a przeciez my z kazdym rokiem starsi....(koncze dzis...... lat wiec tak mnie naszlo :wink: )

Pozdrawiam
czesc kslawka, masz poniekad racje, ze swiata nie zmienie piszac na tym forum pozostajacym od butem politpoprawnego MF, ale jest jedna rzecz, o ktorej piszesz:

"Aborcja to tez niestety decyzja kazdej doroslej kobiety i na tym etapie "rozwoju" swiata juz sie tego nie zmieni, kazdy odpowiada za swoje zycie i musi byc tego swiadomy."

kazdy, mniej lub bardziej bezposrednio - a kobieta w ciazy szczegolnie - odpowiada nie tylko za swoje zycie, ale i za cudze. "poczucie misji" faktycznie mam obserwujac wokol siebie zwyrodnienie pegajace na promowaniu morderstwa, bo to ma niestety swoje konsekwencje nie tylko w wymiarze indywidualnym - powszechne przyzwolenie na takie praktyki degeneruje cale spoleczenstwo sprowadzajc czlowieka do roli przedmiotu, kobiete do roli inkubatora, a dziecko do jakiejs przeszkody w osiagnieciu falszywego szczescia. skad Twoim zdaniem bierze sie powszechny egoizm, dehumanizacja, rozpusta, przemoc, etc? no i skad biora sie takie kurze mozdzki, ktore czlowieka porownuja do kury? niestey, zaciera sie ganica miedzy dobrem a zlem i nie mozna cicho siedziec - misja Kosciola jest zwracanie na to uwagi, prymitywy oczywiscie nie zrozumieja, bo najwazniejsze jest piwko i dymanko i ich umysly sa niezdolne wzniesc sie wyzej, ale ci co potrafia myslec powinni - maja taki moralny obowiazek - glosic Prawde, inaczej wroca mroczne czasy barbarzynstwa, w ktorych taki mareczek bedzie wreszcie KIMS

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 28 wrz 2008 19:40

skad sie to bierze....??? User (jakies imie poprosze :lol: ) Kazdy z nas ma inne odniesienie, musisz to zrozumiec, ty masz katolickie prawdopodobnie, ja mam Biblie i swoja moralnosc a inni maja tylko swoja moralnosc lub jej brak. Swiat jest rozpedzona machina, nie zatrzymasz juz tego...
Kazdy juz mial mozliwosc uslyszenia opinni innych niz akceptacja tego stanu rzeczy i teraz to ja jestem odpowiedzialna tylko za swoje zycie....

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 28 wrz 2008 19:46

o matko.

napisalam posta, ale po namysle skasowalam. co sie bede klocic.

Kaslawko - sto lat!

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 28 wrz 2008 19:46

Racja, kaslawka. Ja też mam swoją Biblię i zachęcam innych do zapoznania się z jej naukami.
Wrzucam całe wydanie (pierwsze).
My life is not u`r fu#kin problem

A każdemu kto z butami wpycha się do mojego życia zawsze mogę boleśnie udowodnić jak głęboko taką niepozorną rzecz jak Moja Biblia mogę wetknąć, a nawet wkopać.

user940736 - biedny fanatyku. Ty się nadajesz normalnie do MoherCommando :lol: :lol:
Skąd się biorą takie oszołomy?

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 28 wrz 2008 19:55

Dziekuje Aniu :lol:
Bardzo dobrze ze skasowalas, nie warto sie zabijac...

Gherbid, czlowieku, a po co to f....?? Spokoj nas tylko uratuje..


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 71 gości

cron