O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 wrz 2008 12:42

A tu jest oryginalny tekst, i on wyjasnia dlaczego program nie ma rzeczywiscie nic wspolnego z edukacja seksualna a ma z cel uczyc tolerancji dla spolecznosci gejowskiej:

The stated purpose of the project - which is operating in 14 primary schools - is to stop bullying and prejudice aimed at homosexuals.

'The danger of accusations of the corruption of innocent children has led team members to make repeated claims that this project is not about seksik or desire - and that it is therefore not about bodies


Rzeczywiscie, nauczanie dzieci tolerancji dla innych to czysta pedofilia, nieprawdaz?
Ostatnio zmieniony 19 wrz 2008 13:00 przez MarcFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 19 wrz 2008 13:02

Juz widze to hordy seksistowskich 5 latków które palaja rzadza niszczenia swoich gejowskich rówiesników :)
is not about seksik or desire - and that it is therefore not about bodies

Jak mozna mówic o zwalaczaniu dyskryminacji ze wzgledu na preferencje seksualne bez mówienia o seksie i ciele ? Jakas nowomowe stworza czy co ? Przeciez musza tym dzieciom wytlumaczyc co to znaczy ten gej i czemu niektórzy go dyskryminuja. Po takim programie beda sie zastanawiac gdy jakis "wujek" wezmie ja na kolana i zaproponuje to i owo czy powinny o tym komus mowic, bo moze mama bedzie zla ze synek jest taki nietolerancyjny i uprzedzony.

Dodam ze gdyby takiego jezyka uzyl w pracy (oczywiscie po wiernym tlumaczeniu z polskiego na angielski) to zapewne by ja stracil.

I to jest chore, jak mozna kogos pozbawiac pracy ze wzgledu na jego osobiste poglady. Jesli by w obecnosci geja uzyl slowa pedal i dostal by po zebach albo koles odplacil by mu tez wyzwiskiem to rozumiem. To ze ktos nazwal kogos pedalem to jest ich osobista sprawa i firmie nic do tego, chyba ze robi to nagminnie i rozbija to atmosfere w pracy to co innego. Czy takze bylby zwolniony gdyby nazwal kogos idiota, przeciez to tylko obrazliwe okreslenie na kogos o mniejszej inteligencji, tak samo jak pedal jest obrazliwym okresleniem geja.

Dyskusji mailowej nie mam zamiaru prowadzic bo sprawa dotyczy forum czyli wszystkich. Nie widze zreszta mozliwosci porozumienia w tej kwestii.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 wrz 2008 13:10

Juz widze to hordy seksistowskich 5 latków które palaja rzadza niszczenia swoich gejowskich rówiesników


Oj stary, przestan. Przeciez nie o to chodzi a o to zeby dzieci od poczatku rozumialy ze ludzie sa rozni, ze ich zachowania seksualne sa rozne i ze nie ma w tym nic zlego.

Poza tym, jeszcze raz; uwazam to w calej dyskusji za kwestie drugorzedna. Nasz drogi Mis postanowil udowodnic ze homoseksualizm=pedofilia stad jego teza ze opowiadanie pieciolatkom o homoseksualizmie jest niczym innym jqk pedofilia wlasnie. W tym celu odgrzal tekst z 2007 roku!
I z ta kretynska teza tu polemizuje a nie z programem, jakikowliek by on nie byl.

I to jest chore, jak mozna kogos pozbawiac pracy ze wzgledu na jego osobiste poglady


Nie ze wzgledu na osobiste poglady (bo ma do nich prawo) a ze wzgledu na wypowiedzi obrazajace (okreslajace obelzywie) mniejszosc seksualna a do tego prawa juz nie ma. Tak samo jak twoj szef nie ma prawa cie nazwac "p... Polakiem".

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 19 wrz 2008 13:24

Poza tym, jeszcze raz; uwazam to w calej dyskusji za kwestie drugorzedna. Nasz drogi Mis postanowil udowodnic ze homoseksualizm=pedofilia stad jego teza ze opowiadanie pieciolatkom o homoseksualizmie jest niczym innym jqk pedofilia wlasnie. W tym celu odgrzal tekst z 2007 roku!

No sory ale dorosly facet opowiadajacy 5latkom o homoseksualizmie mi osobiscie kojarzy sie niefajnie, mysle ze nie tylko mi.
Co do jego tezy, to podal dane statystyczne ze wsród homo jest wiecej pedofili niz wsród hetero, powinien podac dokladne zródlo i cytat, jesli to prawda to nie mozna tam postawic znaku równosci ale jakas tendencja widac wystepuje. Wsród homo jest tez calkiem sporo bi, ogolnie sa oni bardziej otwarci na wszelkie seksualne eksperymenty wiec pewnie i tez na te ciemne strony seksu jak pedofilia, powtarzam jesli te dane sa prawdziwe.

Nie ze wzgledu na osobiste poglady (bo ma do nich prawo) a ze wzgledu na wypowiedzi obrazajace (okreslajace obelzywie) mniejszosc seksualna a do tego prawa juz nie ma. Tak samo jak twoj szef nie ma prawa cie nazwac "p... Polakiem".

Wtedy by uslyszal cos rownie milego :) Jesli sytuacja by sie powtarzala to porozmawialbym z jego szefem.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 19 wrz 2008 13:26

Slowa ktore wycial i w tym kontekscie zdania nie tyczyly sie homoseksualistow tylko osob, ktore chca wprowadzic ten program. (i teraz zaluje ze nie mam screena).

Dalsze komentowanie twoich wypowiedzi nie ma najmniejszego sensu, ponownie starasz sie wybielic wypowiedziana przez ciebie teze o nauce seksualnej (teraz juz tolerancji) 5 latkow.

Madrzejsi od ciebie wymyslili filmy dla doroslych, czyli przedzialy wiekowe ze wzgledu na sceny brutalne badz o podlozu seksualnym, na ktorych ogladanie mlody umysl nie jest jeszcze gotowy.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 wrz 2008 13:39

brain,
Na poprzedniej stronie wrzucilem fragment o ksiazeczce dla szesciolatkow. W formie komiksu. Jak widac fachowcy uwazaja ze szesciolatkowie sa na takie tresci przygotowani.

Powiem tak: nie chce mi sie klocic na tematy ktore maja znaczenie czysto akademickie bo nieistotne dla punktu sporu - nie ma znaczenia czy odpowiednim wiekiem jest piec lat, szesc czy moze dopiero dziesiec. Mozesz sobie nawet uwazac ze to szesnascie, nie zalezy mi na tym, ok? Twoje dzieci, ich problem a nie moj. Jesli w ciagu dyskusji cie jakos urazilem to przyjmij moje przeprosiny.

Natomiast obok tezy ze homoseksualim to to samo co pedofilia nie zamierzam przechodzic obojetnie; wlascie tego typu zabobony pokutuja w glowach pseudo politykow w Najjasnieszej Pomrocznej i dlatego geje stamtad zwiewaja na zachod.

W Polsce srodowiska wygolonych "mozgowcow" z kregow zblizonych do Mlodziezy Weszpolskiej zamiast slowa "homoseksualista" uzywaja slowa "pederasta", wlasnie po to by wzbudzic skojarzenia gej-pedofil. Taka wlasnie retoryke stosuje nasz drogi User94...

Wlasnie dlatego ze w Pl geja/lesbijke traktuje sie jako obywatela drugiej kategorii ktorego mozna bezkarnie obrazac. Otoz nie, nie mozna. W kazdym nie mozna na zachod od Odry.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 19 wrz 2008 14:08

Nigdy nie mialem zadnego ale do twoich wypowiedzi na temat:

homoseksualizm=pedofilia

Oba zjawiska dla mnie sa nie w zgodzie z natura, ale to moje zdanie i nie musze nikogo do niego przekonywac lub nie.

Rozumiem ze fachowcy wymyslili te komiksy, aczkolwiek sie z tym nie zgadzam (badania przeprowadzone na waskiej grupie niereprezentatywnej w pracy wsrod rodzicow) i nie tylko ja sie z tym nie zgadzam.

To wyrazilem wielokrotnie.

I nie mnie musisz przepraszac bo ja mam swoje zdanie, moze sie ono podobac lub nie, ale nie staram sie go wprowadzac w zycie (przynajmniej nie na sile) wszystkim.

Dziekuje.

Co do obrazania gejow i lesbijek to tak z tym, ze nie dajmy sie zwariowac, jezeli ktos jest gejem i powiem do niego per "Ty Geju" to tak samo jak powiedziec "Ty Katoliku" lub "Ty Heteryku" (tak chyba sie odmienia) do kogos innego z danym wyznaniem badz danej orientacji seksualnej, to jest prawda nie obraza.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 wrz 2008 14:19

ja czesto mowie "ty idioto" albo "debilu" - w pracy - o innych - i jakos nikt mnie nie wyzuca z niej (tak wyszlo ze sami angole w kolo wiec sie nie dziwcie :wink: ) :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 wrz 2008 14:31

Uhm. Ty geju nie jest zadna obraza i nie te slowa tu mialem przeciez na mysli - o czym wiesz.

A poza tym masz racje co do jednego: nie, nie zgadzamy sie :P :
Wiesz, wymaga duzej pewnosci siebie to by twierdzic ze wie sie co jest "zgodne z natura" to raz. Dwa, ze nic nie ma wspolnego pedofilia, ktora z definicji jest pociagiem seksualnym do osoby ktora nie jest dojrzala z homoseksualizmem ktory jest zwyczajnym pociagiem seksualnym dwojga doroslych ludzi.

Porownywanie zjawiska nagannego (jakim jest pedofilia) do czegos co zwyczajne, normalne i wynika li tylko z innych przyzwyczajen seksualnych jest gigantycznym naduzyciem. Rownie dobrze moglbys powiedziec: gwalciciele i i wiekszosc mezczyzn to to samo: jedni i drudzy lubia sie bzykac.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 19 wrz 2008 14:41

Porownywanie zjawiska nagannego (jakim jest pedofilia) do czegos co zwyczajne, normalne i wynika li tylko z innych przyzwyczajen seksualnych


...............................


pogadalbym sobie z wami, ale jeszcze poczekam, i poczytam... :lol:

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 19 wrz 2008 14:45

Dziwnie troche to zabrzmialo, masz nam cos do wyznania ? :)
A na serio, to mysle ze MarcFloyd nie do konca przemyslal to co chcial napisac. Ja nie mam zadnych przyzwyczajen seksualnych wobec kobiet, poprostu tylko na ich widok mi staje i jakbym sie nie przyzwyczajal to na widok faceta to sie nie stanie, wierz mi :) Sugerujesz ze mozna kogos wychowac na geja ?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 19 wrz 2008 14:51

Marc - school boy error :wink:

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 19 wrz 2008 14:54

Sugerujesz ze mozna kogos wychowac na geja ?


ciekawe pytanie.

Pytanie, dlaczego ktos jest homo? Bo sie taki urodzil, bo tak go wychowano, bo tak mu latwiej znalezc zrozumienie partnera, czy tez szuka hiperbodzcow?

Jezeli nie jest wam znany termin hiperbodzcow, moge wytlumaczyc.




Obrazek

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 19 wrz 2008 15:03

Och, czepiacie sie slowek. Tak, powinno tam byc "upodoban", przejezyczenie :P

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 19 wrz 2008 15:20

Tak nie zgadzamy sie i z tym sie zgadzam.

Wychowanie ma bardzo duze znaczenie, tak samo jak wplyw czynnikow zewnetrznych z wieku dzieciecego na zycie i egzystecje wieku dojzalego.
Poprostu nie mozna wszystkich mierzyc jedna miara:
- kazde dziecko konczy piec latek, bach komiksik :)
mialem napisac - kazdy przytyk "brudas" to o czarnych a nie o brudnych ludziach bez wzgledu na kolor skory (o napisalem :) )
- kazdy dowcip to rasizm,
- kazdy post "g" to trolowanie,
- kazdy post jakiejs MW to smiecie,
itd...

To jest poprostu nierozsadne.

Co do natury... ja wiem to bardzo odwazne stwierdzenie, ale tak sie w naturze rozgladajac to nie widze powodu do takich zachowan nie posiadam dwu plci aby z dowolnym osobnikiem wspolzyc celem prokreacyjnym. O tym wspomnialem wiele postow wczesniej.

Dziecko samo Cie zapyta i tutaj jest wielka rola "rodzica" czy odpowie czy pozostanie to dopowiedziane w szkole. Trzeba byc z jednej strony szczerym a z drugiej... coz... jak juz powiemy o tym jak powstaje dzidzius a potem powiemy o tolerancji, to mozemy sie spodziewac od malego umyslu, w ktorym calymi dniami klebi sie milion "DLACZEGO" pytania: " To w takim razie jak Pan X z Panem Y rozwiazuja sprawe robienia dzidziusia. Przeciez sie kochaja a milosc prowadzi do dzidziusia itp..."

I caly pomysl, ze szczeroscia troszeczke podupada :)

Jakos sobie tego poprostu nie moge wyobrazic...

Artur padlem :)

ps. czy slowo tolerancja nie pochodzi o slowa tolerowac?


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 74 gości