O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 23 wrz 2008 09:02

a po drugiej stronie barykady sa chopaczki z wloskami "przystrzyzonymi w zabki" z kazdej strony i fachowo ulozonymi na pianke lub zelik (nie wiem jak to sie fachowo nazywa), obcislymi dzinsikami, obowiazkowo opuszczonymi do polowy posladkow i super waskimi w kostkach i koniecznie w brudnych trampeczkach ale pachnacy perfumami z najnowszej kolekcji.

nie moge znalesc zadnego zdjecia ale kazdy powinien wiedziec o co mi biega.

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 23 wrz 2008 09:37

haha, znowu rozpetalem wojne, wiec wypada sie przylaczyc :P
Czemu tych którzy nie przepadaja za stylem metro zaraz porównujecie do smierdzacych troli nie dbajacych o higiene ? Fajnie, oni maja wolnosc ubierac sie jak im pasuje ale ja mam prawo uwazac ze wygladaja jak spedalone kukielki.
Wiem ze w dzisiejszych czasach sporo ludzi a co za tym idzie tez i facetów ma problemy z odnalezieniem sie, do tego stada zagubionych facetów sprytni ludzie przypieli latke metro zeby pod ta kolejna marka wciskac ludziom pie....
Podazanie za moda, fascynowanie sie ciuszkami, to takie kupowanie sobie osobowosci. Jak to nie uzywasz najnowszych perfum ? Czyli nie dbasz o siebie, bez nich nigdy nie zadupczysz ! Musisz je kupic!
Ja kupuje co mi sie podoba i w czym wygladam dobrze w dupie mam ile to kosztuje i jaka to marka.

chcesz miec licencje na decydowanie o tym, kto jest prawdziwym mezczyzna, a kto nie jest? jak takie moralizowanie Ci w glowie, to wsiadaj w samolot, popylaj do wujka Kaczynskiego i wprowadzajcie razem utopijne panstwo w ktorym bedziecie ludziom dyktowali jak powinni sie zachowywac, zeby byc "prawdziwym mezczyzna" "prawdziwym katolikiem" "prawdziwą żoną i matką" "prawdziwym Polakiem"

Ludzie nie róbcie z forum onetu, tam w jaki temat by sie nie wlazlo sa odwolania do PiS albo PO. Teraz jak chce sie komus przywalic to wystarczy napisac ze ma jakies zwiazki z kaczynskim albo moherami, dziecinada. Kazdy ma prawo uwazac jak wg niego powinien wygladac normalny facet czy normalna kobieta i nie jest to zadna utopia dopuki nie zmusza nikogo zeby zachowywal sie tak a nie inaczej.


MarcFloyd
dasz wiare ze ten oblesny niechluj i prostak ze zdjecia ma czarny pas w Brazylijskim Jiu-Jitsu :)
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2008 09:41 przez Artur79, łącznie zmieniany 1 raz.

Morgaine
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2008 21:49

Postautor: Morgaine » 23 wrz 2008 09:40

banita, artur - nie chodzi o to kto co preferuje, czy nie

mnie sie nie podoba jak noszą sie angielskie laski, ale jakos nie chodze i nie truje ludzion d***y, ze tak 'panience wyglądac nie wypada' tylko ide dalej i robię swoje. kazdy ma wolnosc tego w co sie ubiera, co je, jak wygląda i czym pachnie

a darek, ze swoim maczoistycznym tekstem

metroseksualnym(fajne okerslenie... no coments) odnosi sie do facetow czy do chlopcow ktorzy sie jakos nie moga okreslslic kim sa...


zabiera się za sądzenie takich ludzi, ocenianie kto z nich jest prawdziwym, a nie prawdziwym facetem, jakby on jeden istnial na swiecie i mial prawo decydowac o tym co jest dobre a co zle

moze ta Twoja 'wszystkowiedza' Darek, to cos co wykształciło Ci się w pracy zawodowej, ale jesli tak, to wyraznie potrzeba Ci psztyczka w ucho dla przypomnienia, ze nie jestesmy teraz w szkole, i tutaj nie jest juz tak latwo byc sędzią najwyzszym, znawcą norm i obyczajów... :lol: :lol: :lol:

przykro słuchac, ze przemawia przez Ciebie pogarda dla innych, tych co za długo się czeszą, tych co zadają niemądre pytania [patrz wątek obok]. mam nadzieję, ze to chwilowa niedyspozycja i wkrotce przejdzie, bo nie rokuje dobrze dla kogos, kto na codzien pracuje z ludzmi mlodszymi od siebie...

amen.

wracam do pracy, wiec juz mnie tu dzis nie będzie.
milego dnia wszystkim zycze :D

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 23 wrz 2008 11:08

Artur79 pisze:Podazanie za moda, fascynowanie sie ciuszkami, to takie kupowanie sobie osobowosci. Jak to nie uzywasz najnowszych perfum ? Czyli nie dbasz o siebie, bez nich nigdy nie zadupczysz ! Musisz je kupic!


ehehe to fakt, wiecej sie zdarzalo bez uzywania perfum :)

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 23 wrz 2008 11:32

kaslawka: o matko!!!!!!!!!!! no przeciez "metroseksualny" nie oznacza bycia gejem!!!

Dokladnie, to tylko znaczy tak wygladac :P

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 wrz 2008 11:37

zgodze sie ze 100% SKUPIENIE na tematach ciuchow i perfum nalezy do kobiet, co nie oznacza ze facet ma nie uzywac dobrej wody kolonskiej (nie oznacza drogiej i markowej) miec umyte wlosy i czysta koszule....
i rowniez facet ktory dba o siebie nie musi byc zniewiesciala "panienka" lecaca na innych facetow.

No ludzie!!! Przeciez "metroseksualny" to nie znaczy homoseksualny
Faceci, ja wogole nie wiem o co wam chodzi!

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 23 wrz 2008 11:39

Zadbany to nie oznacza zaraz metroseksualny. Metro z tym zadbaniem przesadzaja dlatego czesto myleni sa z gejami którzy tez z tego slyna.

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 wrz 2008 11:44

no dobra, poddaje sie.....moze "metroseksualny" to nie wlasciwe okreslenie

chodzi o to zeby nie przylozyc latki"gej" kazdemu facetowi ktory dba o siebie i jednoczesnie nie dawac usprawiedliwienia tym ktorzy "pachna" inaczej bo to takie meskie...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 23 wrz 2008 12:20

MarcFloyd dasz wiare ze ten oblesny niechluj i prostak ze zdjecia ma czarny pas w Brazylijskim Jiu-Jitsu


Tak? Mnie raczej chodzilo o postac nie o aktora. Z tego co pamietam z filmu to byl prawdziwy macho :lol: :lol: :lol:

Ja akurat ciuchy kupuje w dziesiec minut po wejsciu do sklepu, natomiast nieprawdopodobnie bawi mnie mentorski ton: prawdziwemu mezczyznie wprost NIE wypada ladnie sie ubrac i uzyc kosmetykow umyc a jak to robi to juz nie jest prawdziwym mezczyzna. :twisted:

...a...moze...tak...pozwolic...kazdemu...ubrac sie...jak chce...bez...przypinania...latek...co?
Ostatnio zmieniony 23 wrz 2008 12:26 przez MarcFloyd, łącznie zmieniany 1 raz.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 23 wrz 2008 12:25

do panow:)

jesli wychodzac dzis rano z domu umyles zeby, ogoliles sie, nie masz na glowie kukuryku, zalozyles czyste majtki i skarpetki i psiknoles sie antyperspirantem to jestes gejem :lol: a jezeli do tego wszystkiego pokremowals sobie gebe po goleniu i masz obciete paznokcie u stop to jestes gejem do kwadratu :!: :twisted: :wink: :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 23 wrz 2008 12:27

banita,

A jesli na dodatek prasuje sobie sam koszule, bywa ze przy tym prasuje tez koszule mojej pani a na dodatek lubie gotowac i robie to wcale czesto to jestem...? :shock:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 23 wrz 2008 12:29

lesbijka :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 23 wrz 2008 12:31

A! To dlatego jestem zakochany w kobiecie, teraz wszystko jasne :D

Tylko moje uwielbienie dla piwa, raw steaks i gier komputerowych jakos do tego nie pasuje :P

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 wrz 2008 12:31

transwestyta :lol:

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 23 wrz 2008 12:32

albo gatunkiem na wymarciu.... :wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 132 gości