O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
dogu
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 21 maja 2008 12:47

Postautor: dogu » 13 wrz 2008 23:32

BOZE NAPRAWDE POLACY W ANGLI GLUPIEJA TO JEST JUZ KOMPLETNA BZDURA TAKIE TEMATY POWINNY BYC AUTOMATYCZNIE USOWANE PRZEZ ADMINISTARATORA LONDYNKA I ZEBY BYLO MALO BANA NA LOGIN ( ip ) I BEDZIE SPOKOJ.
KOBIETO WYJDZ NA DWOR POJEDZ DO POLSKI I TAM ZOSTAN NIEROB WIOCHY CIEZKO PRACUJACYM W UK POLAKOM ;/////

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 14 wrz 2008 00:32

dogu pisze:BOZE NAPRAWDE POLACY W ANGLI GLUPIEJA TO JEST JUZ KOMPLETNA BZDURA TAKIE TEMATY POWINNY BYC AUTOMATYCZNIE USOWANE PRZEZ ADMINISTARATORA LONDYNKA I ZEBY BYLO MALO BANA NA LOGIN ( ip ) I BEDZIE SPOKOJ.
KOBIETO WYJDZ NA DWOR POJEDZ DO POLSKI I TAM ZOSTAN NIEROB WIOCHY CIEZKO PRACUJACYM W UK POLAKOM ;/////



ziew.

dlaczego uwazasz ze ona/on w jakis sposob to kontroluje, jezeli nie robi sobie jaj?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 14 wrz 2008 09:27

Jak mam byc szczery to od kilkunastu postow zmienilem zdanie i nie wierze w jej chorobe psychiczna. :lol:

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 14 wrz 2008 09:29

No dobra Monika, nie bede ci udowadniala twojej niewiarygodnosci bo i tak tego nie zaakceptujesz, wiesz swoje i nic wiecej sie nie liczy...
Czego w takim razie oczekujesz?? Bo najpierw chcialas pieniedzy jako jedynej formy pomocy na twoje "przesladowanie", pozniej juz zmienilas front i stwierdzilas ze masz tych pieniedzy duzo, twoja mama rowniez ma jakies tam comiesieczne dochody a teraz proponujesz nagrode za zlapanie jakiegos "gangu". Dziewczyno,moze napisz jednak jakis scenariusz to moze przebijesz serial "24 godziny".
Nie rozumiem czego tu szukasz? Zwlaszcza jesli kazdego ktory sie z toba nie zgadza uwazasz za nieinteligentnego. Staralam sie ciebie zrozumiec i wcale nie uwazalam cie za "chora" na poczatku, no ale teraz sie zaczynam zastanawiac....
No chyba ze chcesz poprostu podtrzymac dzialalnosc forum opowiadajac te historie, no to w takim razie poki co ci sie to udaje, jak dlugo? Hmmm...

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 14 wrz 2008 10:06

Podbijam do 30 tysięcy, za posłuchanie na własne oczy tekiego czegoś...
http://hk.youtube.com/watch?v=e3kyNGVK-hI

lalunia18
Gastarbeiter
Posty: 66
Rejestracja: 09 lip 2008 21:00

Postautor: lalunia18 » 14 wrz 2008 11:28

mam wrazenie, ze ona sobie robi z nas wszystkich jaja i sprawia jej to ogromna radosc :twisted: tez nie wierze w jej "chorobe"

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 14 wrz 2008 14:42

Kordian pisze:Podbijam do 30 tysięcy, za posłuchanie na własne oczy tekiego czegoś...
http://hk.youtube.com/watch?v=e3kyNGVK-hI



mamy rozumiec ze jak ci sie nudzi w lesie to tez "grasz" na swej fujarze?

meska driado fujarzasta, ty sliczna nasza.

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 14 wrz 2008 15:16

Oddin,
Swietna fotka.
Co do kraju turbanów (jak mniemam Indie) niestety za gorąco, poza tym święte tam są tylko krowy.
Co do kraju moherów wolę się nie wypowiadać. Polecam za to naprawdę świetny artykuł. Dawno się tak nie uśmiałam:
http://londynek.net/czytelnia/article?jdnews_id=2330929

Myślę że chodziło Ci o kraj ropą płynący, tam rzeczywiście za pochodzenie obrzuconoby mnie kamieniami. Dodam, ze moja mama również padła ofiarą neurological weapon.

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 14 wrz 2008 15:33

Kaslawka,
Nie stwierdziłam, ze mam za dużo pieniędzy. Przeznaczyłam 20 tys na walkę z przestępczością zorganizowaną- to naprawdę znikoma kwota. Mam jakieś środki na swoje utrzymanie, jednak społeczeństwo o włos mnie nie ukamienowało, gdy się dowiedziało, ze wysłałam mamie jakieś drobne kwoty. Oskarżano mnie nawet o to, że moja mama głoduje. I to jest na pewno moja wina. Więc napisałam posta z prośba o pomoc.
Jak wspomniałam moja mama jest utrzymywana przez męza i synów, dodam ma nadwagę.

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 14 wrz 2008 15:40

odinn pisze:mamy rozumiec ze jak ci sie nudzi w lesie to tez "grasz" na swej fujarze?


... prosty jesteś, tak jak Twoje życie...

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 14 wrz 2008 16:31

Kordian pisze:
odinn pisze:mamy rozumiec ze jak ci sie nudzi w lesie to tez "grasz" na swej fujarze?


... prosty jesteś, tak jak Twoje życie...



i nawet nie wiesz jak mi z tym dobrze... :lol:

ja widze ty masz straszne problemy z calym swiatem. zycze ci na starosc wycieraczek na telewizorze, bo pewnie bedziesz plul strasznie ogladajac wiadomosci...

popusc gacie kordian. wyluzuj chlopie. to pomaga na ten zly swiat :lol:

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 14 wrz 2008 16:40

user593152 pisze:Oddin,
Swietna fotka.
Co do kraju turbanów (jak mniemam Indie) niestety za gorąco, poza tym święte tam są tylko krowy.
Co do kraju moherów wolę się nie wypowiadać. Polecam za to naprawdę świetny artykuł. Dawno się tak nie uśmiałam:
http://londynek.net/czytelnia/article?jdnews_id=2330929

Myślę że chodziło Ci o kraj ropą płynący, tam rzeczywiście za pochodzenie obrzuconoby mnie kamieniami. Dodam, ze moja mama również padła ofiarą neurological weapon.



Text o polsce, pod linkiem fajny.

chodzilo mi o islam, i nie chodzilo mi o pochodzenie, tylko twoj sposob interakcji ze swiatem. Lub jak uwazasz, swiata z toba.

kordian
Gastarbeiter
Posty: 59
Rejestracja: 16 wrz 2008 13:29

Postautor: kordian » 14 wrz 2008 16:54

odinn pisze:
user593152 pisze:"chodzilo mi o islam, i nie chodzilo mi o pochodzenie, tylko twoj sposob interakcji ze swiatem".


rzozkręcasz sie w końcu...
Lubisz być w opozycji?

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 14 wrz 2008 17:09

Obrazek

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 14 wrz 2008 19:00

Kordian pisze:
odinn pisze:"chodzilo mi o islam, i nie chodzilo mi o pochodzenie, tylko twoj sposob interakcji ze swiatem".


rzozkręcasz sie w końcu...
Lubisz być w opozycji?



wot?

ja jestem prosty chlopak kordian, przetlumacz mi na polski, bo ciezko mi zglebic sie w twoje mroczne przemyslenia, i podazac tropem twoich dzikich fantazji na moj temat.

nie rozumiem o co za bardzo ci chodzi, jezeli to mialo byc oczywiscie do mnie.

wiec albo zacznij pisac z sensem, albo przestan wciagac kreski ze sproszkowanych szyszek, czy co tam bierzesz w lesie.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 59 gości

cron