O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

20tys zł nagrody za wskazanie gangstera

Postautor: user593152 » 13 wrz 2008 17:22

Nazywam sie Monika Sokal. Wyznaczam 20tys zł nagrody za wskazanie osób należących do gangu.
Może to być Twój sąsiad(-ka) mówiący po polsku, który przyjechał za chlebem w latach 90-tych, walczył o przetrwanie jako azylant(-ka) i wreszcie doczekał się obywatelstwa angielskiego. Ktoś, kto udaje, że mnie zna i rozprzestrzenia fałszywe informacje o mnie, by z zazdrości wyeliminowac mnie ze społeczeństwa, bo poradziłąm sobie lepiej niż on,-a. Może to być ktoś kto pracuje w Anglii dla organiacji rządowych takich jak Citizen Corp, Weed and Seed, Citizens On Phone Patrol, (COPP), City Watch, T.I.P.S. , czujący się bezpiecznie na swojej posadce, a jednocześnie używający swoich wpływów, by zaszkodzić innym, którym się trochę lepiej powiodło. MOże to być niewinnie wyglądająca mamusia z dwójką dzieci, pracująca jako cleanerka lub opiekunka, która robi to aby się dowartościować.
Gang stalking to bardzo niezbezpieczne rozpowszechniające się się zjawisko.
Jeśli nie pomożesz jego niewinnym ofiarom teraz sam możesz paść ofiarą.

Potrzebuję świadków i dowodów.

Gang Stalking is a systemic form of control, which seeks to control every aspect of a Targeted Individuals life. Gang Stalking has many similarities to workplace mobbing, but takes place outside in the community. It called Gang Stalking, because the target is followed around and placed under surveillance by groups of organised Civilian Spies/Snitches 24/7.

Who gets targeted?

Targeting can happen to anyone in society. Primary targets in the past have been but are not limited to: minorities, outspoken individuals, whistle blowers, dissidents, people who go up against large wealthy corporations, woman’s groups, (single) women, anti-war proponents, and other innocent individuals. The majority of the targets are often not aware that they are being targeted in this way. When a target moves, changes jobs, the harassment still continues. Every time the target moves, the same lies and slander will be spread and the systemic harassment will continue.

http://gangstalkingworld.com/Forum/YaBB ... 05738832/0

Who takes part?

People from all walks of life are being recruited to be the eyes and ears of the state. People from all races, ages, genders. Every sector of society that you can think of is a part of this. Civilian Spies/Snitches include, but are not limited to: General labourers, the wealthy, bikers, drug dealers, drug users, street people, punks, hip hop culture, KKK, black activists, church groups, youth groups, Firemen, police officers, lawyers, health care workers, store keepers, maids, janitors, cable installers, phone repair persons, mail carriers, locksmiths, electricians, etc. There really is no minimum or maximum age range.
Some of these citizens might be recruited via programs such as, Citizen Corp, Weed and Seed, Citizens On Phone Patrol, (COPP), City Watch, T.I.P.S. Many started with good intentions to help patrol and monitor their cities and neighbourhoods. Others are recruited via their families, others at school, others at work. Since every sector, class, race in society takes part, recruitment is multi-faceted.

Many do not understand or care that the end consequence of this harassment protocol is to destroy a person.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 13 wrz 2008 17:25

Jedyne miejsce gdzie oni działają jest w Twojej głowie, dziewczyno.
Poza tym, jesteśmy w UK i tu się operuje funtami.
Już Ci pisałem. Udaj się do psychiatry, on pomoże Ci zacząć normalnie żyć.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 13 wrz 2008 17:41

to PAN HENIO z naprzeciwka!!!!

... moge podac juz konto do wplaty?


a na polserio:

temat troche bez sensu. ktos chce uwagi chyba bo cicho w starym temacie?

lalunia18
Gastarbeiter
Posty: 66
Rejestracja: 09 lip 2008 21:00

Postautor: lalunia18 » 13 wrz 2008 17:46

daj sobie spokoj dziewczyno bo to juz sie robi nudne... :twisted:

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 13 wrz 2008 17:57

Każdy z Was dałby spokój i pozwolił się zabić. To się nazywa duma narodowa. A co powiecie na to, że kilka dni temu ktoś zadzwonił na mój telefon komórkowy i wyrażał się w niecenzuralny sposób? Oczywiście zgłosiłam ten fakt na policję.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 13 wrz 2008 18:29

Ktos zastukal mi do buta...

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 13 wrz 2008 19:28

Fajny temat! Przelej mi te 20k to ci powiem ze to byl Gonzo :lol: :lol: :lol:

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 13 wrz 2008 19:58

MarcFloyd
najpierw dowody potem forsa

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 13 wrz 2008 20:18

znaczy, Gonza do wody? Po co ci mokry?

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 13 wrz 2008 21:54

Najpierw sie z niej smialem, potem bylo mi jej zal, a teraz to juz jestem przekonany, iz choroba psychiczna jest najgorszym rodzajem kalectwa... choc moze nie bo chory nie zdaje sobie z tego sprawy... ale z drugiej strony tak, bo zatruwa zycie innym.

I calkiem wytlumaczona dla mnie w tym momencie jest instytucja "ubezwlasnowolnienia".

pozdrawiam

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 13 wrz 2008 22:01

brak komentarzy jest najlepszym lekarstwem.....


Niestety Moniko, pograzylas sie w swojej niewiarygodnosci calkowicie. Twoje posty zaprzeczaja sobie nawzajem. Sprobuj jednak zasiegnac pomocy specjalisty

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 13 wrz 2008 22:10

A reasumujac za tak smieszne pieniadze nikt nie bedzie narazal swojego zycia i podawal ci dane "grupy trzymajacej wladze".

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 13 wrz 2008 23:17

Kaslawka,
Podaj chociażby jeden przykład mojej niewiarygodności. Który post zaprzecza któremu? A moze czegos Kaslawko nie rozumiesz? To już kwestia inteligencji.
Jak widzę Wy pogrążyliście się w strachu by Wam sie cos nie stało. Lepiej trzymac sztamę z 'grupa trzymajaca wladze' nawet jesli jest to gang.

PS. If you tolerate this than your children will be next.

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 13 wrz 2008 23:25

Brain,
Nikomu jak dotychczas zycia nie zatrułam. Moja mama gdy nie zadzwonie lub nie przyjade do niej przez pół roku płacze jak małe dziecko.
Czyżby potrzebowała osoby chorej psychicznie a może jej zdrowe polskie otoczenie zatruwa jej życie?

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 13 wrz 2008 23:29

Obrazek


Nikomu jak dotychczas zycia nie zatrułam. Moja mama gdy nie zadzwonie lub nie przyjade do niej przez pół roku płacze jak małe dziecko.
Czyżby potrzebowała osoby chorej psychicznie a może jej zdrowe polskie otoczenie zatruwa jej życie?



moze masz to po mamie... kto wie.

Nadwrazliwosc tez nie jest dobra.


boimy sie...?

O_o ... ?

U tej Pani juz w poprzednim watku mozna zauwazyc ze jest troche inteligentna, ale w zwiazku z jej stanem eee mentalnym, wychodzi to tak jak wychodzi...

Czy to jest smieszne? Na poczatku zawsze, potem zaczyna sie takich osob bac... itd itp.

U "turbanow" lub tez jak kto woli "moherow" uznana bylaby za swieta, albo by ja obrzucili kamieniami.

ot ludzie.
Ostatnio zmieniony 13 wrz 2008 23:35 przez ODINN, łącznie zmieniany 3 razy.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 52 gości

cron