O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 05 wrz 2008 14:31

tez se pukne maila do siebie - bede mial wiecej w inboksie :lol: :lol:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 05 wrz 2008 14:34

We have 295 registered users

Oni nie chca sie przyznac do bledu.

Napisalem w ktoryms moim poscie, wytlumaczcie mi jak _PUNKTOWO_ uzywac tych fal, bo jak mniemam nie stoicie w miejscu tylko sie poruszacie, i jak fale odrozniaja _WAS_ od innych?

Zero odpowiedzi...

Niestety do momentu jak sobie nie zdasz sprawy jak bardzo jestes chora jedna z druga to nikt nie bedzie cie bral powaznie...


ps.... aAAAAAAAaaaaa wyprali mi mozga :) nie moge juz jesc pierniczkowych [CENSORED]

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 05 wrz 2008 17:28

Brain,
Kiedy śpię lub odpoczywam w domu nie stoję a leżę w miejscu. Większość czasu spędzam w domu. Fal tych nie odbieram spacerując po mieście, podrużując metrem, autobusem czy pociągiem. Nawet kiedy wyjechałam na 3 dni poza miejsce zamieszkania nie były w ogóle słyszalne. Punktowe odbieranie fal może odbywac się za pomocą przewodników piezoelektrycznych, jakimi są materiały zawierające krzem (szkło, niektóre materiały budowlane). Może się to odbywać za pomocą odbiorników, o których istnieniu nie mam pojęcia.
Ostatnio zmieniony 05 wrz 2008 17:45 przez user593152, łącznie zmieniany 1 raz.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 05 wrz 2008 17:36

Dobrze, odbieranie w domu mnie jakos moze przekonac.

Mieszkasz sama na pustyni? Jak wiadomo fale sie rozchodza we wszystkich kierunkach w niektorych moga mocniej w zaleznosci od nadajnika, nie wazne.
Duzy dom na odludziu i gdzies nad nim wisi cos co przypomina wielka czasze anteny. Nie wazne.

A moze przeprowadz test z uzyciem klatki Faradaya moze nie bedzie prosto zdobyc dostep do takiego urzadzenia ale jest nawet latwe do zbudowania nie musi byc przeciez wielkosci domu.

Konkretna rada na konkretny problem, ze tyle setek ludzi w zyciu nie slyszalo o Klatce Faradaya...

Oczywiscie nie zadziala gdy glosy sa "w glowie".

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 05 wrz 2008 17:48

W przypadku owych rzekomych infradźwięków klatka Faradya nie zadziała brain, nie ten zakres częstotliwości.

arabeska
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 05 wrz 2008 12:54

Postautor: arabeska » 05 wrz 2008 18:14

Na wszystkie pytania które zadajecie jest odpowiedz na web.said które podałam w moim drugim poście chociaż wyszło nie tak jak napisałam dołączam jeszcze jeden godny uwagi http://www.ex-cult.org-General-singer-conditions

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 05 wrz 2008 19:07

Obrazek

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 05 wrz 2008 20:47

gherbid pisze:W przypadku owych rzekomych infradźwięków klatka Faradya nie zadziała brain, nie ten zakres częstotliwości.


Ale infradzwieki maja wlasciwosci fali? czy wlasciwosci dzwieku? bo to mialo byc cos z elektromagnetyczna fala bo ja juz sie gubie...

zaraz zaczne slyszec glosy..

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 05 wrz 2008 21:09

No to ekspresem:
Klatka Faradaya działa jako ekran chroniący przed promieniowaniem elektromagnetycznym, natomiast infradźwięki, to fale o niezwykle niskiej częstotliwości, mogące mieć długość nawet tysięcy kilometrów (jeden okres).
Wejdź do klatki Faradaya (w razie braku takowego drobiazgu w okolicy wystarczy ordynarny kontener :wink:), a zewnątrz ktoś zacznie nap%$#@lać młotkiem w ściankę. Jak myślisz, co usłyszysz? 8)
Tu właśnie pada i kwiczy cała historia o przesyłaniu infradźwiękami mowy.
Kłania się elementarna znajomość praw fizyki i nie ma co dywagować. Częstotliwość to częstotliwość i nie ma bata, aby za pomocą ultraniskich częstotliwości przesłać mowę, albo jakikolwiek konstruktywny komunikat.
Amen.

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 05 wrz 2008 21:16

przesylac niby mozna, tylko jakis system buforowy bylby potrzebny do odczytu... a organizm ludzki raczej nim nie jest...

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 05 wrz 2008 21:19

Można, można. Jak ktoś czytał wcześniej, ULF i ELF są znane od lat. Tylko że właśnie ten "system buforowy" to zonk nie do przeskoczenia :twisted:

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 05 wrz 2008 22:13

gherbid pisze:Można, można. Jak ktoś czytał wcześniej, ULF i ELF są znane od lat. Tylko że właśnie ten "system buforowy" to zonk nie do przeskoczenia :twisted:


Wlasnie to chcialem z Ciebie wyciagnac, lopatologiczne wytlumaczenie zasady dzialania ;)

Dzieki gherbid.

Prawdziwe TP, wystawka i head ;)

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 06 wrz 2008 04:20

Cytuję fragment ze strony do której link podała Arabeska(dziękuję). Wiem, że nie każdy ma czas na czytanie dziesiątek stron.
Selective Solution: Insert nano or miniature electronic into the subject’s scalps and bodies that make them react to specific rf frequencies, magnify the rf or cause pain with those frequencies. Slaves can get electronically and painfully zapped while their masters laugh.

RF Device Placement - For psychological disorientation and control, brain studies of meditating monks provides clues.

Insert rf reactive materials into the human scalp to affect moods, thoughts and behavior by remote stimulation.

These rf devices cause pain, headaches, disorientation and make people mad as hell.

Targets will have to cut open their bodies to get rid of them. Micro and nano technology can make them hard to locate and remove.

Gherbid,
O ile w moim przypadku istnieje możliwość, że nosze w sobie jakieś elementy nanotechnologii (miałam do czynienia z ludźmi zajmującymi się nanotechnologią), o tyle w przypadku członków mojej rodziny i osób obcujących ze mną (które również odbierały wrażenie słyszenia całych fraz, często powtarzających się, jakby wytwarzanych przez komputer) jest to raczej niemożliwe. Musi istnieć sposób na zablokowanie słyszenia tych dżwięków. Upierałabym się jedank że są to fale elektromagnetyczne o bardzo niskich lub wysokich częstotliwościach. Ale nie mam pojęcia w jaki sposób dają wrazenie słyszenia słów, rozmów, nawet muzyki. Pomocy!

schock
Gastarbeiter
Posty: 44
Rejestracja: 03 sie 2008 02:44

Postautor: schock » 06 wrz 2008 10:52

user593152 pisze:O ile w moim przypadku istnieje możliwość, że nosze w sobie jakieś elementy nanotechnologii (miałam do czynienia z ludźmi zajmującymi się nanotechnologią

Skad u Ciebie elementy nanotechnologii :shock: Spalas z robocopem czy masz awaryjne zasilanie?

ODINN
Posty: 0
Rejestracja: 03 paź 2008 14:03

Postautor: ODINN » 06 wrz 2008 11:25

wylacz to pieprzone radio pod lozkiem.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 27 gości

cron