O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
milicjant
Emigrant
Posty: 188
Rejestracja: 27 lut 2008 00:42

Re: Pomóż mojej mamie.

Postautor: milicjant » 30 sie 2008 21:48

Tak apropos to gdzie mieszkasz? konto masz w angielskim banku, zwracalas sie o pomoc do angielskiej policji, i angielskiego czerwonego krzyza, przylapano Cie na dlubaniu w nosie w Londynie a sledza Cie amerykanskie sluzby specjalne, przesladuje amerykanska polonia(w UK :shock: ?). Zyjesz miedzy dwoma swiatami?. Jedyne co wydaje sie prawdziwe to zdanie:
user593152 pisze: Dodam że mam poważne problemy ze zdrowiem.

Zwroc sie do specjalisty. To jedyna osoba ktora moze Tobie pomoc

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 30 sie 2008 21:48

oj Ania ubrala to w slowa bardziej poprawne politycznie i dyplomatyczne, ja nazwalem po imieniu.

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 30 sie 2008 21:54

Brain,
W dzień słucham muzyki, w nocy zatykam uszy zatyczkami. Ale mysle ze przy odpowiednim naglosnieniu oczywiscie jest mozliwe sluchanie muzyki nawet z zatyczkmi w uszach. Proponuje spróbowac.
Spodziewalam sie, ze spotkam sie z cynizmem.
Mowiac o omamach sluchowych powinnam uzyc slowa rzekome oraz cudzyslowia.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 30 sie 2008 21:55

user593152 pisze:Gherbid Chętnie zlecę komuś budowę generatora infradżwięków czy fal elektromagnetycznych o zasięgu setek tysięcy kilometrów za kilkaset dolarów. Czy możesz mi podac link do tej strony gdzie wyjaśniają jak to się robię. Skoro jest to takie proste to może w domu sobie skonstruuję?

Ależ proszę uprzejmie.
Fragment z Wikipedii:
ULF has been used by the military for secure communications through the ground. NATO AGARD publications from the 1960s detailed many such systems, although one suspects the contents of the published papers left a lot unsaid about what actually was developed secretly for defense purposes. Communications through the ground using conduction fields is known as "Earth Mode" communications and was first used in WWI. Radio amateurs and electronics hobbyists have used this mode for limited range communications using audio power amplifiers connected to widely spaced electrode pairs hammered into the soil. At the receiving end the signal is detected as a weak electric current between two further pairs of electrodes. Using weak signal reception methods with PC based DSP filtering with extremely narrow bandwidths it is possible to receive signals at a range of a few kilometers with a transmitting power of 10-100W and electrode spacing of around 10-50m.

Od siebie dodam, że łączność ULF jest wykorzystywana również przez atomowe okręty podwodne. Zaletami jest praktycznie globalny zasięg transmisji, najpoważniejszą wadą niesamowita długość transmisji najprostszego komunikatu. Z konieczności całe zdania są kodowane do specjalnych kluczy - unikatowych grup cyfr, i w takiej postaci wysyłane. Gdybym miał za pomocą ULF przesłać np tego posta, cała transmisja trwałaby kilka tygodni, a może nawet miesięcy.
Więc może w końcu do Ciebie dotrze - Za pomocą tak niskiej częstotliwości nie przesłałabyś w miarę szybko nawet wyniku ze swoim IQ, a co dopiero mówić o wpływaniu na ludzi. To już nawet nie wiedza jest wymagana, tylko odrobina racjonalnego myślenia, podstawy z fizyki na poziome chyba obecnego gimnazjum i trochę prostej logiki.
Jeżeli wciąż nie potrafisz tego pojąć, to znaczy, że swój wynik IQ znalazłaś w płatkach śniadaniowych.

Gonzo pisze:Jestem pewien,że na każdego można znalezć "paragraf"-na Ciebie też w dzisiejszym Świecie nakazów i zakazów,więć nie bądz hipokrytą.

Zdarzało mi się łamać przepisy, ale nigdy nie upadłem tak nisko, aby włamywać się na czyjeś konto a potem się tym publicznie chwalić.
Jesteś po prostu zerem :)

Gonzo pisze:Jest też takie powiedzenie:"Cel uświęca środki".Czasem je stosuję.

Patrzcie, samozwańczy Strażnik Internetu, psia jego dmuchana mac.
Kim ty jesteś aby włamywać się na czyjeś konto? Nawet policjant musi miec nakaz z prokuratury, a ty miałeś podejrzenie, więc się włamałeś. Nieważne, czy miałeś rację, czy nie. Faktem jest, że bezprawnie uzyskałeś dostęp do prywatnej korenspondencji. Więc już się zamknij "puste opakowanie wyrzucane na ulicę".
Oczywiście jest to dla ciebie powód do dumy, że "zhakowałeś" (śmiech) konto laski, która miała pewnie infantylnie prostą podpowiedź do hasła, albo pass identyczny jak login. Metody na poziomie jak najbardziej adekwantnym do twojej osoby :lol:

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 30 sie 2008 22:01

do milicjanta:
Moje problemy zdrowotne dotycza innych czesci ciala niz glowa (na forum wole o nich nie mowic).
Swoja drogą to zadziwiające jak niski jest poziom wiedzy polskiego społeczeństwa. I jak bardzo się ono broni przed wszelkim ,nowinkami technicznymi' znanymi na zachodzie od 30 lat. Trochę nawet smutne.

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 30 sie 2008 22:03

gherbid:
wiesz o tym dobrze, ale pominales ten fakt, osoba, ktora sie gdzies "wlamuje" posiada 2 cechy:
1. wiedze
2. brak checi chwalenia sie na sile publicznie swoimi poczynaniami (jezeli juz napewno nie w takim gronie)

Zatem jakos nie wydaje mi sie.

:)

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 30 sie 2008 22:06

W tym konkretnym wypadku, od Pierwszej Wojny Światowej.
Co jest bardziej zadziwiające? To że ktoś nie wie o technologii, która nie jest mu niezbędna do życia, czy to że są jednostki, które wierzą w mity wykreowane przez oszołomów, którzy spali na lekcjach fizyki?
Hm. To drugie nie jest zadziwiające, tylko tragiczne...

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 30 sie 2008 22:13

brain pisze:1. wiedze
2. brak checi chwalenia sie na sile publicznie swoimi poczynaniami (jezeli juz napewno nie w takim gronie)

ad1. Fakt. Nasz Kapral regularnie pokazuje swoje luki w wykształceniu, luki rzucające się w oczy niczym brak zębów u Św. Mariana od Plecaka, Patrona Emigrantów i Zakładów Szyjących Dresy Marki Lonsdale. :twisted:
ad2. Kapral regularnie się chwali, choć tak naprawdę u niego nawet fakt wyciśnięcia wągra na tyłku urasta do wymiarów epopeiczno-heroicznych co najmniej na miarę zdobycia Troi. Co prawda w jednym wypadku się nie chwalił, naprawdę zna się na energetyce...
Po przeczytaniu jego pitolenia wytworzyłem dużo energii tarzając się ze śmiechu po podłodze. Krótko mówiąc, poniżył mnie :lol:

AnkaMAk
Posty: 0
Rejestracja: 21 kwie 2008 10:33

Postautor: AnkaMAk » 30 sie 2008 22:18

gherbid pisze: niczym brak zębów u Św. Mariana od Plecaka, Patrona Emigrantów i Zakładów Szyjących Dresy Marki Lonsdale.


:lol: :lol: :lol: PADLAM :lol: :lol: :lol:

trzeba zmienic tytul tego watku na 'smutno Ci? poczytaj i ROTFL' :idea:

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 30 sie 2008 22:29

W jednym z wcześniejszych postów Gherbid napisal:
Generator infradźwięków dużej mocy możesz sobie zbudować za śmieszne kilkaset dolarów. Nie chce mi się szperać, ale na jutubie kiedyś był filmik.


Poszperaleś jednak Gherbid, ale nic nie znalazles. Tak jak pisalam technologia Silent Sound Spread Spectrum nie jest dostepna dla przecietnego smiertelnika. A zbudowanie generatora wysyłającego fale na kilkaset tysiecy kilometrów a nie few kilometeres jak piszesz w jednym ostatnich postów to nie kwestia kilku setek dolarów. Technologia ULF to nie technologia SSSS.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 30 sie 2008 22:58

Na jakiej podstawie tak twierdzisz?
ULF - Ultra Low Frequency. Czyli dosłownie to samo co mieści się w tym Twoim pudełeczku z cekinami i złotymi literkami S dookoła.

Najwyraźniej masz problemy z angielskim, skoro piszesz takie bzdury. ULF ma zasięg globalny, a jeszcze lepie spisuje się ELF, czyli częstotliwości rzędu kilkudziesięciu Hertzów, taka sinusoida sygnału ELF ma długość nawet do 10 tysięcy kilometrów
Czyli tak.
Częstotliwość subsoniczna (infradźwięki) = Silent
Częstotliwości, dźwięk = Sound
Fale długości setek, a nawet tysięcy kilometrów = Spread
Zakres transmisji, pasmo = Spectrum
Halo? Zatrybiło coś w główce?
Te SSSS którego tak obsesyjnie się trzymasz, to absolutnie, DOKŁĄDNIE TO SAMO CO ELF, CZY ULF!!
Jeżeli na co dzień tak samo błyskotliwa jesteś, to nawet nie zauważysz, kiedy ktoś Ci dziecko zrobi...
Ręce opadają...

Nadajnik jest tani, natomiast sporo zależy od czułości odbiornika.
Na szczęście elektronika zasuwa do przodu. Proszę. Kąsek z amerykańskiego forum:
One-tube receiver designed especially for listening to the Navy's super-powered CW station that operates in the vicinity of 20Hz (kc), with wavelengths about 15,000 meters long. Tunes from 13 to 28 KHz. Self-contained power supply. Est. cost: $14.
RADIO-TV EXPERIMENTER Apr-May 1967 (v.22#2) pg. 46


I starczy. Masz wysokie IQ, a nie potrafisz zapytać wujka Google ?? :shock:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 30 sie 2008 23:15

user593152 pisze:A zbudowanie generatora wysyłającego fale na kilkaset tysiecy kilometrów a nie few kilometeres jak piszesz w jednym ostatnich postów to nie kwestia kilku setek dolarów.


Oj, Maleńka, ale bredzisz.
Dowodzik?
A jaaaak... Jedziemy.

http://www.allegro.pl/5061_sprzet_krotkofalarski.html

Proszę. Voila! Gotowe!

Pani Inteligentna (chyba inaczej...).
Każdy sprzęt nadający sygnał radiowy ma zasięg nieskończenie wielki.
Fale radiowe rozchodzą się z prędkością zbliżoną do prędkości światła i od momentu transmisji będą wciąż się oddalać od naszej planety. Tylko że w związku ze słabą mocą nadajnika, sygnał zacznie się robić coraz słabszy wraz z kwadratem odległości aż w końcu zaniknie w szumie promieniowania tła kosmosu.
Jednak mając hipotetyczny, nieskończenie doskonale czuły sprzęt nasłuchowy, moglibyśmy wyłapać transmisje radiowe nawet z odległych galaktyk! Pojmujesz jakie byki strzelasz?
Lansujesz swoje 4xS jak złotego cielca, a nawet nie masz elementarnej wiedzy w tym temacie? Z czym tu do ludzi? Lepiej poszukaj tematu o tipsach...


P.S. Najtańszy układ hybrydowy (czyli kilka urządzeń w jednej obudowie) produkuje Motorola - cena 5 $ Amerykańskich. Plus elementy dyskretne, a potem możemy dokładać tylko kolejne wzmacniacze. Faktycznie. Technologia niedostępna dla większości ludzi... Tych co nie potrafią posługiwać się lutownicą :lol:

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 31 sie 2008 01:49

Gherbid,
Zaufam wszelkim informacjom, które wyszukałes na forach amerykańskich. Wierzę, że jestes specjalistą w tej dziedzinie i masz rozeznanie. Wierzę że jestes odpowiedzialny za to co kopiujesz z forum amerykańskiego, bo przecież się pod tym podpisujesz, co prawda nickiem, ale moderator ma zapewne dostęp do Twoich prawdziwych danych. Ja specjalizuję sie w innej dziedzinie i starannie filtruję informacje umieszczne na forach zwłaszcza amerykańskich w dziedzinie, która nie jest mi zbyt dobrze znana.
Załóżmy, że masz rację i rzeczywiście wysyłanie fal ULF jest tak tanie i proste , jak piszesz. W tej sytuacji każdy własciwie moze sobie pozwolic na instalację takiego nadajnika w domu i wysylanie fal znajomym czy rodzinie mieszkającym np kilka tysiecy kilometrów dalej nawet jesli ne posiadaja oni zadnego odbiornika podobnie jak ja nie posiadam. Chętnie cos takiego kupie za parę dolarów. A może to niedokładnie to samo... Lub tez wchodza tu w grę równiez technologie satelitarne odrobinę droższe.
Skoro jestes specjalista w tej dziedzinie to moze zamiast mnie obrazac postarasz się mnie zrozumiec i pomozesz znalezc sposob jak chronic sie przed szkodliwym wplywem (bezsennosc - zatyczki czasem wypadaja, podobnie z włosami, rozdrażnienie, napięcia, bóle stawów, nadczynność hormonów tarczycy). Nie zaczęłam tego tematu by chwalic sie swoja wiedzą na temat Silent Sound ale by uzyskać pomoc.
PS. Na urodzenie dziecka nie mam szans.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 31 sie 2008 02:49

user593152 pisze:Wierzę, że jestes specjalistą w tej dziedzinie i masz rozeznanie.

Nie nie jestem specjalistą, po prostu mam raczej ścisły umysł, a poza tym mam wiele różnych zainteresowań. Pseudonauka, teorie spiskowe to jedne z nich.
user593152 pisze:Wierzę że jestes odpowiedzialny za to co kopiujesz z forum amerykańskiego, bo przecież się pod tym podpisujesz, co prawda nickiem, ale moderator ma zapewne dostęp do Twoich prawdziwych danych.

Tak, oczywiście że czuję się odpowiedzialny. Obiecuję, że jeżeli wkleję coś z błędem i narażę ludzi na przerażającą śmierć od eSeSeSeSSSsssssssssss, to wyślę notę protestacyjną do Ambasady USA, w której to nicie będę się domagał zadośćuczynienia dla rodzin ofiar. Jednocześnie zagrożę, że w razie zignorowania mojego pisma, rozpocznę działanie odwetowe, któe będą polegały na wyjeździe do USA i uporządkowaniu archiwów Biblioteki Kongresu, oraz że w Owalnym Gabinecie będę kręcił odcinki programu "Mamy Cię!"...
Nie martw się, mam wszystko obcykane, już nie takie mocarstwa się poddawały..

A co do danych osobowych... Naturalnie, że Moderatorzy tego forum mają pełną teczkę każdego użytkownika tego forum, jak również teczki tych, którzy wkrótce dołączą, choć sami jeszcze o tym nie wiedzą, na razie są w fazie zawieszenia, zwanej dla zmyłki "szokiem kulturowym". To pewnie te problemy z programowaniem, ostatnia wersja Wielkiego Imperialnego Emitera Fal Posłuszeństwa nazywała się Viśta! i ciągle były z nią jakieś problemy. Astrologowie Królowej wskazują na pewnego członka Wielkiej Krzemowej Loży Masońskiej, Billa B, zwanego ironicznie przez żonę "MałyMiękki". Na razie Guardian nic nie pisał o godzinach emisji, więc pewnie wciąż pracują nad usunięciem tych wszystkich usterek.
A wracając do danych osobowych. Pewnie tego nie wiesz, ale każdy użytkownik musi się raz w miesiącu meldować w Londynie w Kwaterze Głównej Portalu, gdzie inkwi... eeee moderatorzy prowadzą wnikliwe przesłuchania. Nic nie uchodzi ich uwadze, a niestawienie się po otrzymaniu wezwania jest karane strasznie - dla mężczyzn - noc z typową Angielką w łóżku, dla kobiet - noc z typowym Anglikiem w Pubie :lol:

user593152 pisze:Załóżmy, że masz rację i rzeczywiście wysyłanie fal ULF jest tak tanie i proste , jak piszesz. W tej sytuacji każdy własciwie moze sobie pozwolic na instalację takiego nadajnika w domu i wysylanie fal znajomym czy rodzinie mieszkającym np kilka tysiecy kilometrów dalej [ciach]

Nie ma co zakładać, bo tak jest. Dlaczego próbujesz podważać rzeczy oczywiste? Nie każdy może sobie pozwolić, bo do dobrej emisji muszą być odpowiednie warunki geologiczne. Poza tym jakieś 20 lat temu wymyślili technologię zwaną potocznie "komórką". Jak chcesz wyjechać za miasto, też budujesz sobie samochód? Do łączności na duże dystanse używa się rzeczy jeszcze lepszej od komórek, mianowicie internetu.

user593152 pisze:[...]nawet jesli ne posiadaja oni zadnego odbiornika podobnie jak ja nie posiadam. Chętnie cos takiego kupie za parę dolarów. A może to niedokładnie to samo...

Jeżeli nie posiadają odbiornika, to nic nie usłyszą, to proste. A negatywne oddziaływanie infradźwięków ma ograniczone pole działania, podobno ma to coś wspólnego ze strefami konwergencji geologicznej, czy jak to się mówi, różnicami w gęstości i składzie chemicznym litosfery. Niezbyt wiele wiem na ten temat, bo geologia nie obecnie tak nie korci. Musiałbym się przebić przez parę książek, to może był łyknął więcej informacji na ten temat.

user593152 pisze:Lub tez wchodza tu w grę równiez technologie satelitarne odrobinę droższe.

Niezupełnie, bo w łączności satelitarnej stosuje się zakres mikrofal typu 1 2 i 3. Satelita ma pośredniczyć w przekazywaniu terabajtów bitów danych na sekundę, a zakładając, że jeden impuls w jednostce czasu (strasznie upraszczam) to jeden bit danych, to w przypadku fal o amplitudzie 10000 kilometrów ciężko byłoby przesłać zwykłe "ROTFL". Dlatego zgodnie z zasadami "złotego podziału": Mikrofale dla Kosmosu, Infradźwięki dla Lądów i Oceanów, a Głupota dla Ludzi.

user593152 pisze:Skoro jestes specjalista w tej dziedzinie to moze zamiast mnie obrazac postarasz się zrozumiec

Już raz mówiłem. Nie jestem specjalistą, tylko człowiekiem, któremu Natura wypełniła nakładkę na szyję mózgiem, a ze mnie taki drań, że nie boję się z tego daru korzystać. Bardzo pożyteczna rzecz, gorąco polecam, żebyś kiedyś spróbowała.
A zahaczając o wątek obrażania... Ja? Ciebie? No coś Ty. Po prostu mówię Ci prosto w oczy jak jest. Wierzysz w coś, o czym nie masz zielonego pojęcia, Twój poziom wiedzy na bardzo, naprawdę bardzo ogólne zagadnienia oceniam na mniej więcej na poziomie zdechłego leniwca. A zdolność do wręcz patologicznego odrzucania serwowanych informacji i trudności w pojmowaniu najbanalniejszego tłumaczenia plasują Cię na poziomie mniej więcej cegły (rozmiar europejski, mocno wypalany, charakteryzuje się pustym dźwiękiem przy pukaniu).
Czy to jest obrażanie? Nie. Jesteś zwyczajnie tępa, albo tak masz wyprany mózg, że jedynym ratunkiem dla Ciebie jest zapisanie ciała po śmieci dla nauki, z zastrzeżeniem, że z czaszki mają zrobić doniczkę, bo to jedyna szansa na to, żeby coś tam zakiełkowało.
user593152 pisze:[...]i pomozesz znalezc sposob jak chronic sie przed szkodliwym wplywem (bezsennosc - zatyczki czasem wypadaja, rozdrażnienie, napięcia, bóle stawów, nadczynność hormonów tarczycy). Nie zaczęłam tego tematu by chwalic sie swoja wiedzą na temat Silent Sound ale by uzyskać pomoc.
\
Zatyczki powinnaś stosować w innym miejscu. Uchroni to populację przed kolejnym drastycznym obniżeniem średniej inteligencji w wyniku recesywnego przekazania genów potomstwu.
rozdrażnienie, napięcia, bóle stawów, nadczynność hormonów tarczycy).

To są objawy zaatakowania falami eSeSeSeSeSsSssss? Wiesz co? to straszne. Już nic nie wskóramy, nasza sprawa jest przegrana. Miliardy ludzi na świecie cierpią na przynajmniej jedną z tych przypadłości, a wiele kobiet przynajmniej raz w miesiącu :twisted:
Od rozregulowanej tarczycy jest lekarz specjalista. Ustawia on odpowiednią kurację aby ustabilizować gospodarkę hormonami. Poza tym bez badań nie można powiedzieć co jest przyczyną huśtawek w pracy tarczycy, bo może to być niesprzyjające środowisko, nieprawidłowa praca innych gruczołów, np nadnerczy, czy jajników, zła dieta, itd...
A ta se uroiła tajną broń. Dobre :lol:
Czy nazwałem Cię już IDIOTKĄ? Bo przy Tobie Jola Koniorożec z BigBrothera to świątynia intelektu.

Głupia Cipo! Idź do lekarza, a nie szukasz urojonych przyczyn złego samopoczucia. I to jeszcze tak banalne problemy sobie znalazła :lol:

user593152
Gastarbeiter
Posty: 76
Rejestracja: 25 sie 2008 19:55

Postautor: user593152 » 31 sie 2008 02:49

Kilka faktów z mojego życia prywatnego:
Bachleda-Mamuś od niedawna bierze psychotropy dzięki wielkodusznej pomocy amerykańskiej. Moja siostra jako jedyne dziecko nie odzywa się do własnej matki przez ponad 7 lat i uchodzi w Ameryce za najbardziej szlachetną z całej rodziny. Mnie zaczęto obrażać tuż po tym gdy wysłałam mamie niewielką sumę pieniedzy ponad 2 lata temu.
O wszelkich wpłatach na konto będę informowała forumowiczów.
Komentarze z zaleceniem pójscia do lekarza stały sie tendencyjne i nudne.
Jeśli masz do powiedzenia tylko tyle lepiej nie mów nic.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 51 gości