O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
frankus
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 24 wrz 2007 12:06

vodafone jak dzwonic tanio z kontraktu?

Postautor: frankus » 24 wrz 2007 12:20

witam zna moze ktos nr tel z ktorego mozna dzwonic do polski i bedzzie liczylo z darmowych minut ? prosze o pomoc
dzieki

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 24 wrz 2007 13:16

mam nowy kontrakt i dopiero czekam na rachunek, sprawdzam numer ktory uzywała moja kobitka do dzwonienia do polski z O2. ale w polskiej gazecie widziałem ogłoszenie że pobierają ci 3 funty i dzwonisz wychodzi 3p za minute, osobiście nie dzwonie do polski to nie bardzo mnie to obchodzi

muniek
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 18 wrz 2007 15:59

Postautor: muniek » 24 wrz 2007 13:52

wbij do mnie na gg to ci podal sposob (numer gg: 5452028)

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 24 wrz 2007 14:24

ale to jakaś tajemnica czy co?? że tylko na priva :wink:

muniek
Gastarbeiter
Posty: 12
Rejestracja: 18 wrz 2007 15:59

Postautor: muniek » 26 wrz 2007 11:58

zadna tajemnica, ale troche bardziej to skomplikowane niz standardowe numery dostepowe :)

ponizej podaje jak to dziala (sposob sprawdzony w ORANGE i O2, w 3 raczej nie dziala)

firma przez ktora dzwonie nazywa sie NOODLE, koszt - na telefony stacjonarne do polski ZA DARMO caly czas (sprawdzalem na rachunku z orange), na tel komorkowe od rana do wieczora za darmo (od poniedzialku do piatku), wieczorem i w weekend (sobota i niedziela na komorki od 2 do 5 p - w zaleznosci do ktorej sieci sie dzwoni). zeby sie zarejestrowac musisz wyslac sms pod numer 81025 o tresci: NOODLE MARCIN (koszt smsa 25p), w odpowiedzi dostaniesz 2 smsy, w pierwszym bedzie podany numer dostepowy przypisany tylko i wylacznie do twojego telefonu, poprostu dzwonisz na ten numer i jak sie odezwie automat to wbijasz numer do polski 0048 i reszta numeru :) numer dostepowy jest w postaci 07822xxxxx - jest to numer sici T-mobile - wiec jak na niego dzwonisz to wykorzystujesz tylko darmowe minuty z abonamentu, mozesz sie rowniez zalogowac z tym numerem na stronie internetowej zeby doladowac konto by moc dzwonic np na komorki wieczorem lub w weekend - ale to zupelnie nie potrzebne, jesli cie to zainteresowalo to pamietaj zeby wyslac sms o tresci NOODLE MARCIN :) - po rejestracji mozesz rowniez polecac innych, nie dosc ze dzwonisz za darmo ro jeszcze zarabiasz 1p od kazdej minuty wydzwonionej przez polecone osoby

w razie jakis pytan zapraszam na gg: 5452028

korzystam z tego od 2 miesiecy razem z moimi znajomymi (sprawdzalismy rachunki z orange, o2 i 3 zeby sprawdzic czy faktycznie rozmowy z polska sa za darmo i rzeczywiscie sa za darmo)

pozdrawiam


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 41 gości