O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
szymitsu
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 23 wrz 2007 14:57

Tanie linie lotnicze-jakie wybrac

Postautor: szymitsu » 23 wrz 2007 14:59

No wlasnie jakie polecacie linie lotnicze, oczywiscie chodzi mi pod wzgledem finansowym. w tym temacie jestem calkowicie zielony, patrzylem juz pare ofert, ale chcialbym znac zdanie osob ktore juz korzystaly z lini.

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 23 wrz 2007 20:41

kaczynski robisz się upierdliwy :/
spam i trol w jednym masakra

a co do lotów, nie napisałeś gdzie chcesz lecieć, ale nie ma problemu ja korzystam latając na weekendy po całej europie jest tam również do polski www.skyscanner.net

zosiasamosia
Gastarbeiter
Posty: 84
Rejestracja: 04 wrz 2007 11:15

Postautor: zosiasamosia » 23 wrz 2007 23:50

Wybierze te ktore lataja tam, dokad sie wybierasz.

szymitsu
Gastarbeiter
Posty: 28
Rejestracja: 23 wrz 2007 14:57

Postautor: szymitsu » 24 wrz 2007 12:55

najlepiej do lodzi by mi pasowalo, warszawa opcja awaryjna

Artur
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 28 sie 2007 19:46

Postautor: Artur » 24 wrz 2007 13:30

ale z ciebie leser, do lodzi tylko jedna linia chyba lata... chyba nie musze pisac, ktora ;)

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 24 wrz 2007 13:52

a czy aby z berlina nie ma tez dobrego połaczenia?
nie wiem zgaduje, i tak jak mu napisałeś len jak pieron :) ma skaner na całą europe a marudzi. przecież musisz sam co chwile sprawdzać bo promocje zmieniają się z dnia na dzien a czasami z godziny na godzinę, My kiedyś polecaliśmy do Valencji za 50 funtów tam i z powrotem za osobę! czyli więcej kosztował nas dojazd na lotnisko i parking samochodu pod lotniskiem (25F za weekend) a gdy na drugi dzien chcieliśmy kupić dla znajomych niestety było już 50 funtów w jedna strone na ten sam lot, to samo na Ibize w lipcu, polecieliśmy za 80 tam i z powrotem, a nasi znajomi za 100 w jedna stronę od osoby.
za lenistwo się płaci :)

Mario
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 28 sie 2007 17:35

Postautor: Mario » 29 wrz 2007 19:41

Nie polecam centralwings..
Linia w kazdej chwili moze zbankrutowac... wczoraj poraz kolejny lot z krakowa do londynu nie doszedl do skutku.. Oczywiscie nikt nic nie wie... a ludzie traktowani sa jak przedmioty... Wczoraj moj znajomy chcial leciec i nie dolecial.. przez wspanialy centralwings... Jesli nie chcecie spedzic swiat na lotnisku to polecam inne linie...

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 01 paź 2007 11:17

z central jest tak zawsze, moi znajomi ciągle sie skarżą i wola jechać np z przemyślą do wawy by nie korzystać z centralki bo szkoda czasu, mam wrażenie ze w umyśle jakiegoś "geniusza" zaświtało ze "robimy tanią linie" która tak będzie uprzykrzała życie ze w końcu każdy weźnie droższy LOT...
tylko "geniusz" czy to ze starości czy to w zadufaniu zapomniał ze to czasy nie te i kolejne hordy przewoźników wchodzą na rynek polski, dając połączenia z kolejnych lotnisk również w koło Londynu.
Zbankrutować nie zbankrutuje bo zawsze LOT może wpompować trochę kasy bo przecież to ta sama kieszeń, choć inaczej się nazywa.
Podobnie jest z Pepsi cola i coca cola, Toyota i Lexus i setki innych

KRYSTIAN
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 08 wrz 2007 07:10

Postautor: KRYSTIAN » 02 paź 2007 17:21

ja polecam Wizzair
ale to zależy gdzie chcesz leciec. Mają czesto fajne promocje-wystarczy sie zalogować na ich stronie i od razu masz dostęp do nich
Tanio, adekwatnie do ceny standart samolotu-ale nie ma co narzekać. Miła i fachowa obsługa, nie mając kredytówki można kupić bilet-wystarczy zadzwonić do biura i zrobić przelew bankowy


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 32 gości

cron