O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Zmiany w regulaminie forum

Postautor: MarcFloyd » 24 lip 2008 00:27

Witam,

Regulamin mozecie znalezc tu:

http://forums.londynek.net/gb/viewtopic.php?p=129#129

Wprowadzone zmiany pogrubiam.


Regulamin Forum Londynek.net


1.
Portal www.londynek.net udostępnia swoim użytkownikom możliwość bezpłatnego uczestniczenia w Forum Londynek.net w celu wymiany informacji, komentarzy i opinii na różne tematy.

2.
Uczestnik Forum Londynek.net publikuje swoje komentarze i opinie wyłącznie na własną odpowiedzialność. Portal www.londynek.net oraz J.D.Blayer Ltd. nie ponosi jakiejkolwiek odpowiedzialności za treści zamieszczane przez uczestników na łamach Forum Londynek.net.

3.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Londynek.net treści sprzecznych z prawem, wzywających do nienawiści rasowej, wyznaniowej, etnicznej, ze względu na orientacje seksualną czy też propagujących przemoc.

4.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Londynek.net treści uznanych powszechnie za naganne moralnie, społecznie niewłaściwe, naruszających zasady Netykiety lub w sposób rażący obrażający innych użytkowników.
5.
Niedopuszczalne jest również umieszczanie przez uczestników na łamach Forum Londynek.net przekazów reklamowych oraz spamu.

6.
Portal www.londynek.net zastrzega sobie prawo do usuwania treści, o których mowa w pkt. 3, 4, i 5 niniejszego regulaminu, jak również prawo do blokowania uczestnictwa w Forum Londynek.net w stosunku do osób naruszających w sposób notoryczny postanowienia pkt. 3, 4, i 5 regulaminu. J.D.Blayer Ltd. może również przekazać pozostające w jej posiadaniu dane osób publikujących na stronach Forum, sądowi, prokuraturze, policji i innym uprawnionym organom państwa na potrzeby prowadzonych przez nie postępowań. Portal zastrzega sobie rowniez mozliwosc zmian w tytulach postow.
7.
Portal www.londynek.net dołoży wszelkich starań w celu zapewnienia prawidłowego działania Forum Londynek.net oraz udzieli pomocy w rozwiązywaniu problemów dotyczących jego funkcjonowania.

8.
Portal www.londynek.net zastrzega sobie prawo do wyłączenia stron Forum Londynek.net z treści serwisu Londynek.net bez podawania przyczyn takiego działania.

9.
Uczestnicy Forum poprzez umieszczenie swoich komentarzy i opinii na stronach Forum wyrażają zgodę na publikowanie tych treści w artykułach zamieszanych w portalu londynek.net oraz innych mediach wydawanych przez J.D.Blayer Ltd.

10.
Regulamin niniejszy obowiązuje od momentu jego opublikowania. Portal www.londynek.net zastrzega sobie prawo do wprowadzania zmian w niniejszym regulaminie. Wszelkie zmiany staja sie obowiązujące w momencie ich opublikowania na tej stronie.
Ostatnio zmieniony 26 lip 2008 14:41 przez MarcFloyd, łącznie zmieniany 2 razy.

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 24 lip 2008 00:38

I czemu usuwasz to co napisałem niecałą godzinę temu??Bo było niewygodne?Kurde czy białoruski Łukaszenka to Twój wójek?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 lip 2008 00:39

Nie Gonzulenstwo. Usunalem caly temat bo regulamin jest zmieniony - to jest finalna wersja :)

ps. wujek u otwarte, muppeciatko :D

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 24 lip 2008 00:59

No tak ortografia...to temat dyżurny aby wtedy jak się nie ma argumentów to wytknąć komuś to,że się pomylił w miejscu gdzie ma być "u"to napisał "ó" albo inny błąd.Rycerze ortografii zawsze mnie śmieszyli mnie w internecie tym bardziej,że sami popełniają takie błędy tylko,że nikt normalny nie robi z tego wielkiego halo.

Jak widzimy sytuacja na forum robi się coraz ciekawsza.Pan moderator zmienił sobie właśnie regulamin ponieważ poprzednie jego działania były z nim sprzeczne.Oczywiście nie zapomniał wymazać moich komentarzy w których mu to udowadniałem.
Powiem Wam jedno.To forum z tym moderatorem niewiele ma wspólnego z wolnością słowa.

ancia
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 31 lip 2007 21:59

Postautor: ancia » 24 lip 2008 01:05

Modyfikacja regulaminu nastąpiła z powodu naruszania przez użytkowników netykiety. Forum londynek.net nie powstał z myślą o bezmyślnym wstawianiu jakichkolwiek tekstów czy naruszania pkt.3-5. Zarówno administrator jak i moderatorzy mają możliwość usuwania postów bez podawania przyczyny co jest zgodne z regulaminem.

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 24 lip 2008 01:16

Ciągle mowa o usuwaniu postów a co z ich zmienianiem?

"Forum londynek.net nie powstał z myślą o bezmyślnym wstawianiu jakichkolwiek tekstów"

To może ktoś usunie bezmyślne teksty moderatora?
I proszę sprecyzować słowo"bezmyślne"bo bardzo różnie można to interpretować.Mam też nadzieję iż regulamin będzie w przyszłości stabilnym zbiorem zasad a nie czymś zależnym od humorów moderatora.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 24 lip 2008 04:04

[...]naruszających zasady Netykiety


Niejeden post Mervina naruszał zasady etykiety :lol:
Nadchodzą kruche czasy dla Trolla 8)

FUND
Gastarbeiter
Posty: 13
Rejestracja: 22 lip 2008 07:29

Postautor: FUND » 24 lip 2008 06:28

przeciez sa inne fora internetowe. Londynek to nie jedyne.
zwaszcza te 'nowe' forum.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 lip 2008 09:53

cenzura=smierc forum (nie mylic z lamaniem regulaminu)

tylko mi Marc teraz nie wyjedz z tym ze chcialem bana dla gonza bo ban mial byc za lamanie regulaminu co ma malo wspolnego z cenzura.

to ze ktos tytuluje sobie swoj post np.uwaga a w tresci pisze o np. za duzym rachunku za gaz to tylko i wylacznie jego sprawa, moze wcale niechce ze ktos mu pomog albo jest glupi i nie potrafi napisac tego czego chce, i to czy ja wejde w post pt. uwaga to tylko i wylacznie moja sprawa, nie potrzebuje zeby mi ktos go zmienial, umiem czytac i decydowac za siebie

napisales o mnie jako o uzytkowniku "ze stazem" wiec przyjmij mala rade - nie angazuj sie tak w dyskusje i nie probuj byc w tym samym momencie moderatorem bo to nie dziala

btw. to ze miales racje gdzies tam to tylko i wylacznie twoja opinia :wink: prawda lezy zawsze po srodku :)

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 lip 2008 11:45

banita pisze:
to ze ktos tytuluje sobie swoj post np.uwaga a w tresci pisze o np. za duzym rachunku za gaz to tylko i wylacznie jego sprawa, moze wcale niechce ze ktos mu pomog albo jest glupi i nie potrafi napisac tego czego chce, i to czy ja wejde w post pt. uwaga to tylko i wylacznie moja sprawa, nie potrzebuje zeby mi ktos go zmienial, umiem czytac i decydowac za siebie

napisales o mnie jako o uzytkowniku "ze stazem" wiec przyjmij mala rade -


Banita,

Nie i jeszcze raz nie :)
Forum jest nie dla uzytkownika ktory wyslal bowiem dany post ale rowniez dla innych uzytkownikow. Tematy powinny byc informacyjne. To jest i byla zupelnie normalna praktyka na wszystkich forach na ktorych jestem.bylem zarejestrowany (od eufi.org - o grach paradoxu az po forum historyczne 2nd world war). Nie ma to nic wspolnego z cenzura, jest to zwyczajna dzialalnosc porzadkowa na forum, taka jak np. wydzielanie tematow lub przenoszenie ich do innych dzialow.

Banita, wyobraz sobie sytuacje: wchodzisz po tygodniu nieobecnosci na londynek i chcialbys przejrzec interesujace cie zagadnienia - od lotow kosmicznych po benefity ;)
Nie szukasz niczego konkretnego tylko chcesz sobie poczytac. Tymczasem masz pelno tematow zatytulowanych: "Uwaga!" "Prosze o rade" "Co mam z tym zrobic?" itp itd. Jaka jest wartosc informacyjna takiego tytulu dla ciebie? Zerowa. A nie tak to ma dzialac.

Pozostala czesc rady przyjmuje ;)

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 lip 2008 12:04

gdybym mial czytac TYLKO interesujace mnie posty to ... hmmm .... bez urazy ale chyba bym tu w ogole nie zagladal :twisted:

a czytam WSZYSTKIE - bo moze komus cos pomoge albo pojade albo sie posmieje albo zabije czas - takaze tytuly nie maja najmniejszego znaczenia

tak samo dla kogos kto szuka konkretnych informacji to bedzie tego raczej szukal w tresci a nie tytule

MarcFloyd pisze:Nie i jeszcze raz nie


gorzej niz w starym malzenstwie :wink: jeszcze tupnij nozka :twisted:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 lip 2008 12:11

banita,

Ale ty jestes na tym forum OSIEM godzin dziennie. A sa ludzie ktorzy wpadaja raz w tygodniu i nie zamierzaja sie przegrzebywac przez sto trzydziesci nieczytanych tematow. Nie patrz tylko pod swoim katem z laski swojej 8)

Ps. tup tup :P

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 lip 2008 12:22

wlasnie nie patrze - jako nowa osoba na forum szukajaca czegos wpisze to w wyszukiwarke a nie bede wertowal setek tematow

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 24 lip 2008 12:51

banita, ja nie mam na mysli osoby szukajacej konkretnej informacji, np o benefitach, tylko o takij przegladajacej sobie forum. I interesujacej sie kilkoma rzeczami. A co do dzialania wyszukiwania... roznie to dziala.

Ps. tup tup tup :P

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 24 lip 2008 13:04

wlasnie tup tup tup i tak do zaj... :wink:


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości

cron