O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 26 wrz 2007 02:23

Ale ja reprezentuję opinię 70% Polaków.Więc o co chodzi Wam?

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 26 wrz 2007 02:26

To co napisałem o tej Izie to poglądy ponad 70% Polaków.Taka prawda,więc o co Wam chodzi?

ewa112
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2007 09:58

Postautor: ewa112 » 26 wrz 2007 15:25

70% jakie dokładne badanie. jestem pelna podziwu

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 27 wrz 2007 00:44

70% jak nie więcej.Przynajmniej jestem szczery a nie dwulicowy.Z jednej strony tolerancyjna politycznie poprawna gadka takich ludzi a z drugiej no właśnie to co napisałem o Izie.To samo jest w UK a właściwie szczególnie w Uk gdzie istnieje terror przymusowej tolerancji.

ewa112
Posty: 0
Rejestracja: 22 wrz 2007 09:58

Postautor: ewa112 » 27 wrz 2007 15:52

Ty nie poddajesz sie temu terrorowi bycia tolerancyjnym. Pomysl jezeli Polacy mysla o Polkach ze sa K..... tylko dlatego, ze ,maja przyjaciół o innym kolorze skóry to co mysla o nas inne narodowsci ( ktore pewnie nas toleruja ale nie kochaja) Czy np. spotkales sie z Anglikiem, Hindusem lub chinczykiem ktory mowi ze ich kobiety to k.... ? Dlaczego skoro kochasz kogos o niebieskim kolorze skory musisz byc K....? Rozumiem ze sa tacy ludzie ktorzy uprawiaja seksik za pieniadze i prezenty i to sa k...... .

maya
Rezydent
Posty: 1120
Rejestracja: 28 wrz 2007 11:57
Kontaktowanie:

Postautor: maya » 28 wrz 2007 13:25

Kasa rzadzi swiatem. Kobiety chca miec kase za darmo. Ida na latwizne i maja "przyjemnosc"? jeszcze oprocz tego. Czlowiek biedny zrobi (prawie) wszystko zeby zdobyc mamone a sie nie narobic. Nie dziwie sie juz dziewczynie, ktora wchodzi w zwiazek z arabskim "ksieciem" jak z bajki. Bo zna go wlasnie jedynie z bajki a nie z wlasnych obserwacji. Jaki to on nie przystojny a jak bogaty, palace, samochody,,,
Wiecie jak sie czlowiek czuje jak widzi dziewczyne, ktora placze, ktorej lzy plyna po policzku i zaciska piesci z bezradnosci i nerwow? a dlaczego placze? Bo siedzi z typem, ktory ma ja za NIC a placi za jej nauke i jest jej PANEM. Ona ma mu sluzyc i byc tam gzie on powie i robic co on powie. Znam taka dziewczyne. Nie odejdzie boo... nie moze! Bo za duzo zainwestowal w nia, zeby ot tak go opuscila. I bedzie tak siedziec i plakac.
Jej sprawa.
Zycie sie toczy dalej,. z dnia na dzien, gna do przodu, a w glowie tylko jedna mysl: KAaaaAAAASAAAaaaA !!!11111!!

lol

asiorek
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 sty 2008 15:01

Postautor: asiorek » 16 sty 2008 15:03

to smutne jest strasznie:( ale nie rozumie takich dziewczyn które rzucają się w ramiona cudzoziemców po to żeby było łatwiej ,znam takin przypadek było jak w bajcea pózniej dzgnoł ją nozem w brzuch.przez to wyznaje zasade "umiesz liczyć licz na siebie"

adrenalinka
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 08 wrz 2009 01:08

Postautor: adrenalinka » 13 wrz 2009 02:55

mówcie_mi_255 pisze:Ale nie ma co liczyć że będzie traktowana w małżeństwie jak księżniczka tak jak w polskich związkach


o Jezu!! az mnie z nog zwalies tym tekstem!! na temat zwiazkow mieszanych nie bede z toba dyskutowac z doswiadczenia wiem, ze taka dyskusja nie ma sensu, jedyne co moge napisac, ze to nie twoja sprawa kto sie z kim spotyka, zyjemy w wolnym kraju kazy ma prawo decydowac o sobie. Natomiast chetnie bym sie ustosunkowla do zekomego fantastycznego traktowania dziewczyn i zon przez Polskich mezow....wiec w skrocie: przezylam w Polsce troszke ;) swojego zycia, z moich obserwacji (same Polskie rodziny naokolo) wynika, ze jak to jest 'ksazece' traktowanie, to ja albo zostane stara panna, albo juz zaczne na rozwod zbierac <lol>
zastanow sie nad tym co piszesz, bo to ze nie popierasz zwiazkow mieszanych to jedno, ale to ze probujesz tu kit wcisnac o zekomym fantastycznym traktowaniu zon przez Polakow to chyba przesadziles. A co ty myslisz, ze my z Marsa pochodzimy i nie wiemy ile jest rowodow w Polsce i jak wyglada 'standarowe' Polskie maluzenstwo po 20 latach stazu??

adrenalinka
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 08 wrz 2009 01:08

Postautor: adrenalinka » 13 wrz 2009 03:06

asiorek pisze:to smutne jest strasznie:( ale nie rozumie takich dziewczyn które rzucają się w ramiona cudzoziemców po to żeby było łatwiej"


a dlaczego uwazasz ze z cudoziemicem jest latwiej?? bo ja nie rozumiem...
bo wcale latwiej nie jest, napisala bym nawet ze jest o wiele trudniej, chocby z racji spraw administracyjnych (pozwolenia na zawarcie maluzenstw, organizacji dwoch wesel: jedego w uk, drugiego w polsce etc.) co ty wiesz tak naprawde o latwosci/trudnosci takich zwiazkow?

wiesz, kazdy ma prawo miec swoja opinie, ale fajnie by bylo jakbys ja poparl jakims silnym argumentem a nie farmazonami

adrenalinka
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 08 wrz 2009 01:08

Postautor: adrenalinka » 13 wrz 2009 03:16

A ja ani kasy za to nie dostalam, ani mnie nikt nie terroryzuje i do zwiazku nie przymusza. I jestem szczesliwa, wiec pozwolcie, ze zostane tu gdzie stoje.

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 14 wrz 2009 10:50

Moze lepiej poprzegladaj jakies inne tematy zamiast patrzec na te strone, bo sie zanudzisz na smierc kobito. A tak wlasciwie to nie powinnas byc teraz w kuchni ?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 14 wrz 2009 11:00

a skad wiesz ze nie jest :) moze ma te take lodowke z kompem w drzwiczkach :) a obok stoi dyktafon z pralka :)

adamus3700
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 22 kwie 2010 08:14

Postautor: adamus3700 » 24 cze 2010 08:28

Gonzo pisze:Takie Izy to zwykłe k____.Powinno się tym zdrajczyniom wiary i Ojczyzny golić łby.
lepiej dac d... hindusowi niz zadawac sie z kims takim jak Ty .Poziom Twoj i pewnie niektorych polaczkow -buraczkow jest ponizej krytyki,wiec nie dziw sie ze Polki lapiá sie na Ciapoli i na innych ,bo oni przynajmniej przez chwile traktuja cie jak ksiezniczke ,a Polak co przylezie do domu piwo w rece brudny , daj mu zupy i d.....


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 48 gości

cron