O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 27 cze 2008 13:07

tak ale u nas kogos kto pije codziennie nazywa sie po imieniu, czyli alkoholikiem a tutaj to sie nazywa przecietny obywatel :)

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Re: Roznice kulturowe

Postautor: ishtargodess » 03 lip 2008 21:32

PatrycjaS pisze:Witam wszystkich!
Mam do Was pytanie dotyczace roznic kulturowych. Jak uwazacie co najbardziej utrudnia Polakom asymilacje w UK? I czym tak najbardziej roznimy sie od Anglikow? Wartosciami, pogladami, podejsciem do zycia, pracy? Moze mieliscie sytuacje, kiedy zostaliscie zle zrozumieni przez Anglikow bo powodem byly roznice kulturowe? Bardzo interesuja mnie wasze opinie i komentarze na ten temat gdyz wlasnie probuje pisac prace magisterka, ktora porusza poblemy wynikajace z roznic kulturowych. Bede wdzieczna za wszystie Wasze posty. Pozdrawiam serdecznie.
angole nie maja rozumu, to glowna roznica
nie wiedza co zrobic ze soba i swoim zyciem
tutejszy system szkolnictwa polega na praniu muzgow
produkuje stado odmozdzonych baranow bez woli i bez pomyslu na zycie
do tego dochodzi ich bogactwo, ktore odmozdza jeszcze bardziej
nie musza myslec, nie musza sie starac
jakby co to wyjada do Australii szukac szczescia
a poza tym to fajni ludzie
fajnie sie z nimi pije
porozmawiac nie mozna, bo sa hipokrytami wiec gadaja bez sensu i nie na powaznie, ale zdazaja sie wyjatki
1 na 10000
warto byc cierpliwym by te wyjatki poznac
chociaz mozna sie nie doczekac
generalnie to holota jak u nas pod blokiem
pozdrawiam

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 03 lip 2008 21:46

angole nie maja rozumu, to glowna roznica
tutejszy system szkolnictwa polega na praniu muzgow



Coz za blyskotliwa odpowiedz czlowieka posiadajacego mozg i, jak widac, starannie wyedukowanego :lol: :lol: :lol:



Ps. zapomniales ponarzekac na dwa krany i ruch lewstronny. To teraz dresik na cielsko i do polskiego sklepu po zupke chinska :lol:

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 03 lip 2008 21:47

no co ja poradze, ze taka prawda?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 03 lip 2008 21:50

Coz ja poradze ze mowisz brednie?

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 03 lip 2008 21:55

a jakies argumenty?


ja mam

bo poznalem tu angoli takich w miom wieku, chcialem ich wkrecic w biznes, ale oni sie w ogole nie nadaja - jak nie stoisz nad glowa i nie mowisz dokladnie krok po kroku co maja robic to tylko siedza i sie gapia w sciane
jednemu kolezkowi zaplacilem za tydzien pracy to sie prawie zacpal na smierc, nakupowal w necie jakies syfy typu salviaczy spice i jak zaczal jarac to gowno to sie prawie przekrecil, starych ma bogatych a mieszka w kansiloskim bloku z zulami, ja tego nie rozumiem, mlodzi ludzie a zupelnie bez rozumu i ambicji, jak zwierzeta
nie to ze mam cos do nich, ale mogli by sie wziac w garsc, bo daleko nie zajda

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 03 lip 2008 22:04

dlatego nasze dziewczyny tak lgna do nich ;)

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 03 lip 2008 22:07

ja tych lasek wlasnie nie kumam, na co one leca, chyba na kase tylko i jakis niby prestiz we wsi ze angola wyrwaly, hehe

kaslawka
Rezydent
Posty: 1830
Rejestracja: 07 paź 2007 13:54

Postautor: kaslawka » 04 lip 2008 02:03

oho.......z pakistanczykow teraz przeszlismy na odmozdzonych angoli.....i jakby nie patrzec zawsze z tylu d.... i tak zawsze skonczymy na zwiazkach Polek z obcokrajowcami.....swiecicie intelektem chlopcy, wrecz osleplam od tego blasku.

User 1814656 dogadaj sie z Gonzem bo widze ze cierpicie oboje na podobna chorobe :lol:

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 04 lip 2008 08:05

Wiesz, niektorzy ludzie staraja sie wszystko sprowadzic do swojego zalosnego poziomu bo wtedy ten okrutny swiat, w ktorym zla nauczycielka dawala im dwoje a okropne dziewczyny nie chcialy sie z nimi umawiac, wydaje im sie znosniejszy :lol:

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lip 2008 09:29

ishtargodess pisze:a jakies argumenty?


zmien towarzystwo - wyjdz z rynsztoku

za to polskie szkolnictwo krztalci tylko i wylacznie wybitnych specjalistow z ktorych miliony wyemigrowaly i pracuja nie w zawodzie, ponizej kwalifikacji

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 04 lip 2008 11:25

wiedze, ze lubicie pyskowki :P
wyluzujcie sie troche
kaslawka pisze:oho.......z pakistanczykow teraz przeszlismy na odmozdzonych angoli.....i jakby nie patrzec zawsze z tylu d.... i tak zawsze skonczymy na zwiazkach Polek z obcokrajowcami.....swiecicie intelektem chlopcy, wrecz osleplam od tego blasku.

mi sie po prostu troche zalosne wydaje lecenie tylko na to ze ktos jest obcokrajowcem, mowie o tych rzeczywiscie glupich dupach, ktore udaja ze nie rozumieja po polsku jak sie do nich podejdzie i tak sie ostentacyjnie wciskaja w ramiona angoli i przykurzonych jakby chcialy uciec od swojej polskosci. generalnie nasze dziewczyny sa ok
banita pisze:zmien towarzystwo - wyjdz z rynsztoku
wlasnie po to tu przyjechalem, bo mi sie nie podobalo pod blokiem, cale zycie sprowadzac do kolowania kasy na palenie i browary, ale tu wcale nie jest inaczej, tylko mniej agresji. z arystokracja sie niestety nie zadaje

banita pisze:za to polskie szkolnictwo krztalci tylko i wylacznie wybitnych specjalistow z ktorych miliony wyemigrowaly i pracuja nie w zawodzie, ponizej kwalifikacji
masz racje, nasze szkolnictwo tez jest do d... ale to nie argument, poprostu myslalem ze tu jest lepiej bo tak w telewizorze gadali ze zachod jest cywilizowany a my to jakies zacofance a tu wcale nie jest rozowo. nie zdziwie sie jak chinczycy pakistanczycy polacy i ciapaci przejma ten kraj za pare lat bo angole sa za glupi zeby przetrwac. np czesto jak poznaje angielke i jej mowie ze jestem z polski to prawie kazda mowi to samo - ooo to fajnie ze tu przyjechales nalezy ci sie za te lata ucisku my jestesmy bogaci i to jest niesprawiedliwe jestem cala twoja ;) normalnie jakbym jakims murzynem byl co sie dopiero z lancuchow wyrwal, oni maja hopla na punkcie tej sprawiedliwosci i rownosci - to nie jest normalne, powinni myslec wiecej a nie tylko te glupie haselka

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lip 2008 12:21

ishtargodess pisze:wiedze, ze lubicie pyskowki :P

rozmawiasz z mistrzami :twisted:
ishtargodess pisze:ale tu wcale nie jest inaczej

patrz a ja nie znam zadnego cpuna, nawet nie widuje a do arystokracji nie naleze
ishtargodess pisze:myslalem ze tu jest lepiej bo tak w telewizorze gadali

telewizja klamie :lol:
ishtargodess pisze:ooo to fajnie ze tu przyjechales nalezy ci sie za te lata ucisku (...)

naprawde masz jakis problem z ludzmi ktorych spotykasz, w zyciu mi angol takiej glupoty nie powiedzial ...

ishtargodess
Gastarbeiter
Posty: 38
Rejestracja: 03 lip 2008 21:29

Postautor: ishtargodess » 04 lip 2008 12:30

a najbardziej to mnie rozwalaja kolesie (laski to jeszcze jestem w stanie zrozumiec), ktorzy w pubie czy na imprezce bez zenady pytaja czy im postawie drinka - to jest ponizej meskiej godnosci, ale moze sie nie znam

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 04 lip 2008 12:36

idz do normalnego klubu - nie dla gejow, nie beda sie pytac


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 55 gości

cron