O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user1440710
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 14 cze 2008 11:34

Otworz Konto Osobiste (8,5% !) i otrzymaj 25 FUNTÓW GRATIS

Postautor: user1440710 » 14 cze 2008 11:36

Ostatnio udało mi się znaleźć bardzo dobra ciekawa ofertę Konta Osobistego. Mam na myśli konto oferowane przez Alliance and Leicester o nazwie:
“Premier Direct Current Account”

-Jest ono całkowicie bezpłatne
-Oprocentowanie to dość nieprawdopodobne 8,5% na pierwsze 2500 funtów (i 0,1% na nadwyżkę środków ponad 2500 funtów).
-Wypukła karta Visa, książeczka czekowa, prosta w obsłudze bankowość online i telefoniczna to oczywiście bezpłatne dodatki oferowane od ręki.
-Pieniądze można wpłacać bez prowizji na każdej poczcie, czyli AL ma wiecej „oddziałów” niż Barclays, Natwest, HSBC i Lloyds TSB razem wziętych.

-W chwili obecnej oferowana jest PROMOCJA 25 FUNTÓW NA ZA OTWARCIE KONTA.

25 funtów nie jest dopisywane do rachunku tak po prostu, promocja jest typu „Poleć konto znajomemu” – należy wpłacić na konto minimum 501 funtów w przeciągu 4 tygodni od otwarcia konta i odesłać jeden formularz.

Opisze może dokładnie wszystko krok po kroku:
Aby otworzyć konto najlepiej najpierw umówić się na spotkanie, można to zrobić idąc do oddziału osobiście lub telefonicznie - numery telefonów do poszczególnych oddziałów są na stronie

Kod: Zaznacz cały

www.alliance-leicester.co.uk
na zakładce branch locator.

Jest kilka kont do wyboru, ale według mnie najkorzystniejsze jest “Premier Direct Current Account”. Można też wybrac „Premier 21 Current Account” dla osób poniżej 21 lat.

Dokumenty, które są potrzebne to standardowy paszport, potwierdzenie adresu, może być statement z innego banku i list od pracodawcy lub potwierdzenie, że jest się studentem.

Następnie wszystkie dokumenty zostaną wysłane na adres domowy, czyli po kilku dniach konto jest już w pełni funkcjonalne.

Teraz najważniejsze: należy odesłać formularz promocyjny w przeciągu 4 tygodni od otwarcia konta. Należy w nim podać imię, nazwisko, numer konta, (jest na karcie debetowej, książeczce czekowej, lub w ‘Welcome Letter’), oraz wybrac rodzaj rachunku jaki się posiada. Formularz ten można ściągnąc z tej strony:

Kod: Zaznacz cały

http://uploaded.to/?id=zw6gx3

Dane osoby polecającej zostały już przeze mnie wypełnione:) Adres podany jest we formularzu- jest tam też dokładny regulamin promocji.

Ostatnim warunkiem jest wpłata minimum 501 funtów w przeciągu 4 tygodni od otwarcia konta. UWAGA: zasilenie nie może pochodzić z innego konta Alliance and Leicester. Można jednak wpłacić pieniądze w okienku, lub czekiem. Jeżeli 501 funtów to dużo pieniędzy, to proponuje je od kogoś pożyczyć. Najlepiej wypisać komuś czek ze swojego nowego konta AL na kwotę, którą się pożycza. Następnie można już wpłacić pieniądze na swoje konto a po tygodniu osoba, która pożyczyła nam pieniądze może już bez przeszkód zrealizować nasz czek. Układ taki jest bardziej przejrzysty dla obu stron.

W razie pytań proszę o kontakt

Kod: Zaznacz cały

newyorker7@o2.pl
– np. jakby były problemy ze ściągnięciem formularza. Formularz mogę odesłać również ja – prosiłbym wtedy o emaila ze wszystkimi danymi.

Chinenye
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 28 maja 2008 20:20

Postautor: Chinenye » 14 cze 2008 11:48

Jeżeli 501 funtów to dużo pieniędzy, to proponuje je od kogoś pożyczyć. Najlepiej wypisać komuś czek ze swojego nowego konta AL na kwotę, którą się pożycza. Następnie można już wpłacić pieniądze na swoje konto a po tygodniu osoba, która pożyczyła nam pieniądze może już bez przeszkód zrealizować nasz czek. Układ taki jest bardziej przejrzysty dla obu stron.




A to dopiero wymysliles :roll: ,szkoda ,ze ten ''uklad''z toba nie jest juz taki przejrzysty...... :lol:

Usercostam
Rezydent
Posty: 5232
Rejestracja: 06 gru 2013 12:00

Postautor: Usercostam » 14 cze 2008 17:10

Dla marnych 25 funtow szkoda czasu ;)


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 146 gości