O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user2118945
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2007 19:04

DELTA TRAVEL - oszukuje pasazerow

Postautor: user2118945 » 17 wrz 2007 19:11

Wiele osob ktore przyjezdzaly do Birmingham wlasnie ta linia mialo wykupione bilety z londynu na National Express, a nie jak zapewniala firma dowoz na miejsce bez przesiadek. Dodaje komentarz poniewaz wiele osob nie zna angielskiego na tyle aby swobodnie poruszac sie po UK- zwlaszcza starszych. A pierwsze to trzeba znalezc dworzec National Express...itd- wszyscy wiedza o co chodzi. BLAD WIELKI ROBICIE FIRMO DELTA TRAVEL!!! TROCHE OBCIACHU W RAMACH REWAZU>>>>> pozdrawiam.

user1558783
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 18 wrz 2007 19:39

Postautor: user1558783 » 18 wrz 2007 19:45

Ja też miałem wątpliwą przjemność podróżowania ta linią.
wracałem w tamtym roku do kraju, mieliśmy ponad 5 h opóźnienia,ale nie dla tego że były korki czy bardzo długa odprawa graniczna. najpierw czekaliśmy na jakims parkingu za lybinem aż się zjadą wszystkie autokar delty, poźniej nas poprzesadzali, ruszyliśmy do wrocławia gdzie znowu czekaliśmy z 2-3 h aż przyjedzie autokar, i znowu ans poprzesadzano.pozniej kierowca chcial byc mily i wysadzał ludzi tam gdzie go prosili, oczywiscie kosztem tych co jechali dalej. Nie polecam tych lini ich mercedesy tez nie sa najlepszym rozwiazaniem dla dlugich podrozy, najwyżej z 6 - 8 h,a nie ponad 20 + opóźnienie

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 20 wrz 2007 12:13

20-30 godzin w autobusie.... masakra raz dałe się namówić koledze studenciakowi, dziękuje więcej nie dam się wrobić, samoloty sa tak tanie i do tego tarci się kilka godzin, a nie w sumie dwa i pada ze zmęczenia,
nawet własnym samochodem nie bardzo mi się chce jechać tak daleko, wole zajechać na lotnisko zostawić samochód na parkingu i lecieć samolotem, potem wracam wsiadam w samochód i jestem szybko w domu


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 63 gości

cron