O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Re: Tacy jak Wy tworzą Podolskich.

Postautor: gherbid » 09 cze 2008 17:33

Gonzo pisze:Tak nędzne kmioty jak Ci którzy zerwali z Polską[...]

Napisał Polak. Prawdziwy, do bólu moherowy prymityw.
Co, Gonzo? Kompleksiki się odezwały? Biedaku...
Znajdź sobie kobietę, może sobie wtedy ulżysz i poziom sfrustrowania Ci spadnie :) Tak sobie dumam, że to straszne. Musisz być takim prymitywem, że nawet własna ręka nie chce z Tobą spać...
:lol:

Przy okazji. Czy takie obelżywe ataki są dopuszczone przez regulamin forum?

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 09 cze 2008 18:57

Przy okazji. Czy takie obelżywe ataki są dopuszczone przez regulamin forum?



Hmmmm... Plus minus sa, jedyne do czego mozna sie przyczepic to naruszenie zasad netetykiety ale, badzmy szczerzy, do tego to mozna by sie przyczepic w jakims tam poscie u kazdego. Poza tym, wiesz, ja wyznaje zasade ze nic tak nie zabija zycia forum jak nadmierna moderacja. I wcale nie przycznia sie do podniesienia jego poziomu (np. forum onetu - mocno moderowane a poziom ponizej dna). Tak ze staram sie usuwc jedynie spam i tresci w oczywisty sposob naruszajace prawo (wzywajace do nienawisci ze wzgledu na pochodzenie etniczne, rasowe czy poglady religijne). Tresci Gonza aczkowleik nieakceptowalne, wsrod ludzi cywilizowanych :P nie przekraczaja pewnych granic.


regulamin:

http://forums.londynek.net/gb/viewtopic.php?t=66

Wybrane punkty (opisujace co nie jest dopuszczalne):

3.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na lamach Forum Londynek.net tresci sprzecznych z prawem, wzywajacych do nienawisci rasowej, wyznaniowej, etnicznej, czy tez propagujacych przemoc.

4.
Niedopuszczalne jest umieszczanie przez uczestników na lamach Forum Londynek.net tresci uznanych powszechnie za naganne moralnie, spolecznie niewlasciwe i naruszajacych zasady Netykiety.

5.
Niedopuszczalne jest równiez umieszczanie przez uczestników na lamach Forum Londynek.net przekazów reklamowych.


Gonzo ma swoje zdanie i ma do niego prawo (do momentu do ktorego gloszenie go jest zgodne z prawem/regulaminem). Tak samo jak ty masz prawo uwazac ze Gonzo to idiota :D


Poza tym... mamy tylko jedneg trolla :D

nazirus
Emigrant
Posty: 172
Rejestracja: 02 wrz 2007 17:42

Postautor: nazirus » 09 cze 2008 22:12

Najzabawniejsze jest to ze on chcial niedawno grac w polskiej druzynie , to go wygonili ( jak nas ) . I pewnie chcieliby go teraz ( tak jak nas ) :):):);) 8) I teraz chopacy obudzili sie z reka w nocniku i dobrze im tak :twisted:

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 10 cze 2008 01:32

Marc, ja się pytałem tak kontrolnie, bo czasem ciężko mi się pohamować, a kmiotkowi bym chętnie gnoju ciężarówką na łeb nasypał :D

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 13 cze 2008 00:05

Chciałbym zobaczyć Twoją minę gdybyś stanął na przeciw 185 cm faceta czyli mnie i powiedział,że jest kmiotkiem.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 13 cze 2008 00:20

185? Wow... A bez szpilek? :lol:
A tam, nawet przy tych 185 wciąż jestem wyższy o 2 cale :D
Chcesz napinać muskuły w internecie? Jakie to dziecinne zachowanie :roll:
A wracają do tematu. Tak. Stanąłbym naprzeciw ciebie i nie wyjmując rąk z kieszeni powiedziałbym ci prosto w oczy to co o tobie myślę.
8)

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 13 cze 2008 00:29

Co z tego,że wyższy?I czemu bełkoczesz o calach?Centymetrów już w gębie zapomniałeś?Mało prawdopodobne jest to,że ważysz tyle co ja czyli ponad 92kg.hehe i co szczypiorku?Narobisz w rajtuzki?

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 13 cze 2008 00:39

Straszne, jestem lżejszy o półtora kilograma. Na szczęście mogę spać spokojnie, ciężarem swojego intelektu nie przytłoczyłbyś nawet bakterii sierotki.
Napinaj dalej muskuły cieniasku. Nie boję się ludzi, którzy brak argumentów w dyskusji pokrywają groźbami fizycznymi. Świadczy to o ich płyciźnie intelektualnej. A bać się nie mam czego. Oprócz posiadania czarnego pasa w poniżaniu, regularnie biegam ośmiokilometrówki, uprawiam wspinaczkę skałkową, a jak spotykam takich napinaczy jak ty, to za każdym razem mam ochotę parsknąć im w twarz śmiechem.

Gonzo pisze:Centymetrów już w gębie zapomniałeś?

Nie miałem czego zapominać, ja jestem heteroseksualny.

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 13 cze 2008 00:47

Podciągnij rajtuzki i idz spać dzieciaku.

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 13 cze 2008 00:52

Lubię, jak ludziom kończą się argumenty i piszą jednozdaniowe kontry.
Cienki jesteś jak żebra bakterii kmiotku, takich to ja wciągam lewą dziurką nosa na śniadanie. Rączki trzęsą ci się ze złości? Jak mi przykro...
Od początku wiedziałem, że cię nastukam jedną ręką, drugą pisząc SMSy i wcinając chipsy.
A może to te różowe koronkowe figi tak cię gryzą? To pewnie stąd ta nadpobudliwość, labilność emocjonalna i drażliwość? Hmm... Mówiłem już, że mi przykro? Ależ kłamczuszek ze mnie... :D

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 13 cze 2008 10:19

Gonzo napisał:
Centymetrów już w gębie zapomniałeś?

Nie miałem czego zapominać, ja jestem heteroseksualny.


rizpekt :mrgreen:

Gonzo
Rezydent
Posty: 1000
Rejestracja: 31 sie 2007 00:12

Postautor: Gonzo » 14 cze 2008 21:59

A byłem pewien,że ciągniesz centymetry MarcFloydowi jak to robi sukcesywnie gherbid.Cóż..kółko wzajemnej adoracji hahaha

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 15 cze 2008 00:04

Przecież wyraźnie ci napisałem, że jestem heteroseksualny, nie dotarło do tego zakutego łba, czy po prostu uparłeś się ze wszystkich, których nie lubisz, zrobić gejów, na obraz i podobieństwo swoje?
Wielki kapitalista. Buahahahahaha :lol: Jak reprezentujesz taki poziom kultury, to ja się nie dziwię że pracownicy od ciebie pouciekali. W podobny sposób zapewne z nimi rozmawiałeś. A biorąc pod uwagę wysoki poziom buractwa, śmiem twierdzić, że na co dzień z ludźmi też podobnie dyskutujesz i nawet nie zdajesz sobie sprawy, że tylko pokazujesz, jakim jesteś maluczkim kmiotkiem-prywaciarzem, ze słomą wyłażącą z butów.

Reprezentujesz typowy wizerunek Polskiego Chama, który z czystej złośliwości i zawiści poobraża ludzi, tylko za to, że mają ciut lepiej od niego.\
Tutaj nikt nikomu nie musi wchodzić w tyłek jak ty to robisz codziennie w urzędach, a o inspektorach skarbowych już nie wspomnę. Wtedy pewnie cały nacierasz się wazeliną i wślizgujesz aż miło, mając móżdżek przepełniony ślepym zwierzęcym lękiem: "oby tylko się nie przypieprzył". Jesteś wtedy jak królik na szosie, oślepiony światłami i sztywny z przerażenia. Myślę, że gdyby facet kazał ci wtedy obciągnąć, tobyś tylko cichutko się zapytał: "z połykiem, proszę pana?"

arni1202
Gastarbeiter
Posty: 43
Rejestracja: 01 mar 2008 20:54

Postautor: arni1202 » 15 cze 2008 21:53

Gonzo tak sie zastanawiam czy ty przypadkiem nie zaczynałeś od hodowli świń bo ci słoma z butów wystaje a później jak sie czasy zmieniły sprzedałeś świnki a na gnojowce postawiłeś jakieś biuro a może i maszynki i zaczoles kręcić interesa??? No jak to z tobą jest??? Pracownicy poczuli ten smród i odeszli....
Ostatnio zmieniony 17 cze 2008 19:26 przez arni1202, łącznie zmieniany 1 raz.

user536883
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2007 16:20

Postautor: user536883 » 17 cze 2008 02:58

przeciez Podolski chcial grac w polskiej druzynie i co ? nie chcieli go, wzili go Niemcy ktorzy sie poznali na talencie

tak jest Gozno, zdolni ludzie w PL nie sa potrzebni, w Pl nadal jest kult glaba, nieudacznika, beztalencia ale ukladami, tylko to sie liczy

u mnie w rodzinnym mieice malym miesci ejest podrzedny klub pikarski, masa pieniedzy na ten podrzedny klub idzie z kasy miasta, jeszcze niczego ci pilkarze nie doszli, za to jest pary sportowcow w inych dziedzianch, mimo z ebardzo zdolni nie pojechali na mistrzstwa w europie, tylko datego ze poparcia nie maja, pojechally mieronoty tlyko dlatego ze uklady mialy;
robcie tak dalej w PL, Gonzo, a zobaczycie z ailes lat ile bedzi etakich Podolskich poza granicami PL, to jest przyklad ze zdolni ludzie wyjechali tam gdzie ich doceniono, a miernoty zostaly z Gonzem, widac kto do czego i gdzie dochodzi.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 159 gości