O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gajasoh
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 16 sie 2022 08:26

Więcej niż tylko idealna kobieta

Postautor: gajasoh » 16 sie 2022 08:27

Cześć, jest dobrze, ale jestem bardzo nieśmiały...
Jestem tu nowy. Chcę zobaczyć czy znajdę kogoś dobrego na tej stronie.
Zawsze miałem problem ze znalezieniem partnera do randek, ponieważ jestem nieśmiały. Ponadto jestem piękną kobietą, ale nadal mam penisa. W tej chwili oszczędzam na operację. A mężczyźni zazwyczaj boją się tego, że mam penisa (zupełnie na próżno!). Spróbuję tutaj, może będę miała większe szanse na portalu randkowym z mężczyznami.

Mam naturalne piersi, są średniej wielkości, ale piękne. Poza tym jestem też naturalny. Długie włosy, ładne smukłe nogi, jędrny tyłek, w pełni ogolone ciało. Szukam seksu. Uwielbiam pracę analną i obciąganie. Jestem gotowy do podróży. Jeśli podoba Ci się dziewczyna z kutasem, daj mi szybko znać! Przyjacielska rada: nikt nie odpowie na zwykłe "cześć" z załączonym zdjęciem twojego kutasa.

Nie odpowiadam tu na wiadomości osobiste i nie sprawdzam ich!
Jesteś poważnie zainteresowany i chcesz mojej odpowiedzi, szybkiej odpowiedzi? Jestem EmilyTS, 24 lata, jestem zawsze dostępna (tylko tak mi wygodnie!) do pierwszego kontaktu tylko na www.gayplus.contact



Obrazek

Obrazek

Obrazek

Obrazek

PatriciaAdams
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 20 sie 2022 07:23
Lokalizacja: USA
Kontaktowanie:

Re: Więcej niż tylko idealna kobieta

Postautor: PatriciaAdams » 20 sie 2022 07:26

hello


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 44 gości

cron