O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
user2110138
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2007 11:54

Tanie linie lotnicze- ankieta. URGENT :)

Postautor: user2110138 » 17 wrz 2007 11:57

Witam,

Jestem studentką III roku Turystyki i Rekreacji. Obecnie piszę pracę licencjacką, której temat brzmi: "Aspekty marketingowe funkcjonowania tanich linii lotniczych w Polsce". Praca ma charakter badawczy, dlatego zwracam się z prośbą do tych Państwa, którzy przynajmniej jeden raz w życiu korzystali z usług tanich przewoźników o wypełnienie ankiety. Z góry wielkie dzięki!!!

POZDRAWIAM :)

http://www.ankiety-online.pl/survey.php ... 546&page=0

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 17 wrz 2007 12:01

korzystam z tanich lini ale akurat kierunek inny, bo włochy hiszpania szwajcaria, do polski raz na 2 lata wiec nie bede sie wypowiadał, eneralnie wiadomo ze cena ważna, a punktualność, no coz LOT daje tak czadu ze inne linie nawet jak sie sporadycznie spóźni to zadna roznica, a drinka to moge wypić po przelocie wytrzymam te kilka godzin :>

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 17 wrz 2007 14:48

bidna cos ta ankieta jak na prace magisterska, ale wypelnilem :)

Katka
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 16 wrz 2007 11:33

Postautor: Katka » 17 wrz 2007 15:59

Rowniez wypelnilam :D

user2110138
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 17 wrz 2007 11:54

Postautor: user2110138 » 17 wrz 2007 16:17

Artur79 pisze:bidna cos ta ankieta jak na prace magisterska, ale wypelnilem :)


Licencjacką :P to tylko jedna z wielu. Dzieki :)

user536883
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 02 wrz 2007 16:20

Postautor: user536883 » 17 wrz 2007 22:17

ja mam fatalna opinie, wlasnei jak sie wybralem easyjet do Polski rozwalono mi bagaz, sporo rzeczy wysypalo sie na tasme, z rozwalona torba musialem jechac do domu, kupic nowa, zareklamowalem, mialo byc rozpatrzone w 7 dni, minelo zadnej odpowiedzi, wysylalem reklamacje zwyklym listem bo adres do reklamacji to skrytka pocztowa, wie cpoleconym sie nie da, pewnei sie wytlumacza ze nie doszla, a dolaczylem reklamacje z lotniska, odcinek karty pokladowej, i kwitu biletowego,

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 18 wrz 2007 10:43

zapomnialem dodac ze w Ryanair i pewnie w innych liniach tez, bagaz przerzucaja jak siano, nie jestem pewny czy uzywaja do tego widel, ale calkiem mozliwe poniewaz raz rozwalono mi puszke z guinessem, skutek wszystko zasyfione.

KRYSTIAN
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 08 wrz 2007 07:10

Postautor: KRYSTIAN » 20 wrz 2007 02:35

Laam czesto Wizzairem. Wegrzy, ogolnie spoko. Latalem io do Polski i na wakacje w cieplejsze miejsca. Owszem, zgadzam sie z przedmowca, odkad raz bylo dane mi zobaczyc, jak rzucaja bagazem, to od tamtej lekcji pogladowej wszystko co cenniejsze woze w podrecznym. Ogolnie obsluga jest cacy, moze bez drinka, ale do mnie przemawia cena. Nie znajduje powodow do narzekan. Jedynie co to nadgorliwosci i bucowatosci SG na Katowickich Pyrzowicach. Dominacja, arogancja, okazywanie "kto tutaj rzadzi" ubrana w khaki, z nogawkami w holewkach. Daleko im do dyskrecji angielkich sluzb na Luton. No, ale to jeszce rodem z komuny-tak mi sie wydaje.
No i co najsmieszniejsze-wracalem do kraju na przedawniony paszport (dowod osobisty mi skradziono tutaj) w celu zalatwienia nowych dokumentow. Anglicy bez mrugniecia okiem przelkneli nasza klauzule z Dz. Ust "kazdy posiadacz przedawnionego dokumentu paszportowego ma prawo na podstawie tegoz dokumentu wrocic do kraju". Anglokom pokazalem wycinek z Dziennika ustw, wezwali Polke, ta przeczytala, przetlumaczyla im, pokazala stosowny zapis. Bez przeszkoda wylecialem z UK.....w Polsce nadety Pan celnik trzymal mnie 2 godziny, nie chcial wpuscic do kraju. Wezwano SG, chciano mnie odprowadzic w celu wyjasnien. I na nic zday sie tlumaczenmia, pokazywanie Xera z Dz.Ustaw. Polska nadgorliwosc jest czasem przerazajaca. Koniec koncow spedzilem wiecej czasu w Katowicach niz na Luton. Balem sie wylotu, a koszmarem okazal sie przylot. :)

Niniejszym chcialem tez podziekowac Paniom z Ambasady RP. Bardzo pomocne, nie nadete -jakby nie polskie urzedniczki :P :P :P

mówcie_mi_255
Emigrant
Posty: 415
Rejestracja: 09 wrz 2007 07:58

Postautor: mówcie_mi_255 » 20 wrz 2007 12:30

hm, to wiecie co moja kobietka miała szczęścia w pierony, jako bagaż główny poszło dość duże pudło wiekosci dużej walizki, waga okolo 18kg do tego w ostatnim momencie postanowiła dołączyć mała szmacianą torbe, którą pani przykleiła taśma, w której były swetry i... wiejskie jajka w papierowej torebce!!
o tym przypomniała sobie dopiero w samolocie, była przekonana że swetry i wszytko co tam było będzie jako jajecznica z 12 jajek, i co??
jedno było lekko pęknięte :)) czyli częściej ja z zakupów przynoszę bardziej zmasakrowane gdy jadę na rowerze do sklepu hahahaha
leciała z Pyrzowic do Luton

KRYSTIAN
Gastarbeiter
Posty: 32
Rejestracja: 08 wrz 2007 07:10

Postautor: KRYSTIAN » 21 wrz 2007 02:24

No ale dodajmy, ze to nie wina samych lini, tylko obslugi naziemnej na danym lotnisku


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 129 gości