O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
StaryKawaler
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 19 sie 2019 12:08

Brakuje kobiet dla polskich mężczyzn

Postautor: StaryKawaler » 19 sie 2019 12:18

W wyniku emigracji naszych rodaczek w Polsce brakuje kobiet. Całe miasta i wsie są pełne młodych i starszych samotnych mężczyzn. To już jest jakaś katastrofa żeby teraz znaleźć w Polsce drugą połówkę. Poza granicami polscy emigranci też nie mają lekko. Dla kobiet z zachodu są tylko biednymi robolami a ich rodaczki gdy tylko mają okazję to lecą na obcokrajowców.

W UK już co trzecie dziecko urodzone przez Polkę ma ojca innej narodowści. To by sugerowało że 30-40% Polek w UK ma partnerów obockrajowców, podczas gdy polscy mężczyźni aż w 95% są z Polkami. W efekcie znaczna część Polaków w UK jest samotna. Nie trzymamy się jak inne narodowści razem. Turczynki preferują Turków, Hiszpanki oglądają się za Hiszpanami, a dla Polek to bez znaczenia że ojciec ich dzieci nie zamieni słowa z ich rodzinami a dzieci będą miały zakaz mówienia po polsku na polecenie angielskich teściów. Dziadkowie w Polsce często nawet nie poznały swoich wnuków. I tak to się polska krew rozbiła po całej europie dzięki polskim kobietom.

W tej chwili w Polsce jest ponad milion kawalerów więcej niż wolnych kobiet. Na portalach randkowych na jedną kobietę przypada 4 samotnych mężczyzn. Dzieci się nie rodzą pomimo 500+ bo po prostu nie ma komu rodzić. Mnie tylko zastanawia co jest nie tak z polskim narodem że tak szybko nie tyle co się asymiluje za granicą a wyrzeka własnej tradycji, kultury i narodu. Szczególnie tyczy się to Polek.

Koniszewskam
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 09 wrz 2018 10:13

Re: Brakuje kobiet dla polskich mężczyzn

Postautor: Koniszewskam » 27 sie 2019 18:16

Bo Polak po 1. Uroda nie grzeszy, po 2. Jest malo zaradny, po 3. Jest leniwy, po 4. ma wymagania z kosmosu i staroswieckie poglady. I niestety taka prawda, ze jest biednym robolem... to kto go zechce?!???

OnZnudzonyNia
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 23 mar 2020 03:54
Lokalizacja: avrodmann@gmail.com

Re: Brakuje kobiet dla polskich mężczyzn

Postautor: OnZnudzonyNia » 23 mar 2020 06:25

Brakuje też możliwości ;(


Wróć do „Hyde Park”Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 12 gości