O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Dream06
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 13 lip 2019 11:58

POMOŻECIE?

Postautor: Dream06 » 13 lip 2019 11:58

Witam
Zdecydowałem się na dodanie tego ogłoszenia poza Polską,bo może tu chociaż ktoś zrozumie i pomoże.W kilku zdaniach streszczę o co chodzi.Mieszkam pod krakowem,zajmuję się pracami remontowymi itp.Do końca kwietnia pracowałem u gościa który okazał się du... i złodziejem nie płacąc mi oraz dwóm innym osobom za wykonanie remontu domku.25 kwietnia wylądowałem w szpitalu,początkowo stwierdzono wyrostek,szybka laparoskopia i do domu lecz w czasie zabiegu okazało się,że to OZT i nie obyło się bez otwierania brzucha,konkretnie mnie pokiereszowali.Przesiedziałem już ponad 2 miesiące w domu bez pracy gdyż lekarz zakazał wysiłku i pracy fizycznej,ale na tym koniec!Trzeba jakoś żyć!Oszczędności się skończyły więc pora wziąć się do roboty.Chcę teraz pracować "u siebie",znam się na tym,nigdy więcej nie chcę trafić na bu.. który mi nie zapłaciNa początek oczywiście na czarno jak wielu z tej branży,kontakty posiadam i kilka zleceń miał bym na już.Wszystko rozchodzi się o narzędzia których niestety nie posiadam,a tanie nie są i trochę ich potrzebuję,a wszystkie moje oszczędności skończyły się.Tutaj właśnie zwracam się z prośbą do Państwa o wsparcie.Gdyby znalazł się tutaj ktoś,kto pomógł by mi zorganizować środki na narzędzia lub same narzędzia to będę BARDZO WDZIĘCZNY!Pozwoliło by mi to odbić się od dna i ruszyć do przodu.Jestem osobą honorową i słowną i potrafię się odwdzięczyć,nie chcę nic za darmo.Proszę Przemyślcie Państwo moją prośbę,a w razie jakichkolwiek pytań piszcie.
Pozdrawiam

Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 33 gości

cron