O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
vjarek
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2008 18:16

Prawo Jazdy z UK w polsce, punkty karne

Postautor: vjarek » 23 maja 2008 18:19

Witam , posiadam prawo jazdy z UK (wcześniej wymienione z polskiego), od paru miesiec jestem w polsce, ostatnio złapał mnie fotoradar i dostałem wezwanie na komisariat, powiedzieli mi przez telefon że grozi mi 400PLN i 10punktów karnych, czy w takim przypadku policjant może mi naliczyć punkty karne skoro mam prawko UK ?

Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 23 maja 2008 18:59

Wydaje mi sie ze nie bardzo, a jezeli tak to uwazaj bo wiesz jaki limit jest w UK.
To jest tak samo jak w druga strone, nie moga Ci dac punktow karnych na polskie prowjazdy jezeli przebywasz w UK, wystarczy poprstu zaplacic mandat.

I jeszcze jedno, zdejmij noge z gazu bo szkoda zebys kogos zabil, ograniczenia nie sa na drogach ze wzgledu na poprawianie wizerunku pobocza przez dekoratora.

pozdrawiam

vjarek
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 23 maja 2008 18:16

Postautor: vjarek » 23 maja 2008 19:27

Mam nadzieje że tak będzie i że nie naliczą mi tych punktów bo tak mi logika podpowiada :) ale chciałbym mieć pewność

jack997
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 cze 2008 13:28

Postautor: jack997 » 11 cze 2008 13:43

punkty Ci naliczą jeśli miałeś kiedyś polskie prawo jazdy. Nie nalicza jesli zrobiłeś sobie w UK. Ale zawsze mogą postawić Cię przed Sądem Grodzkim :)
Ale lepiej jeździj wolniej. Zabijesz kogoś ze swoich bliskich to wtedy się powiesisz!


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości

cron