O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
UniquePower99
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 16 lis 2017 13:45

Dla Elektrykow

Postautor: UniquePower99 » 16 lis 2017 13:51

Zastanawiam się nad stworzeniem organizacji elektryków polskich w UK,
może nie od razu oficjalnego zrzeszenia ale grupy znajomych, którzy pomagali by sobie w pracy, dzielili się informacjami, technikami, informowali o nieuczciwych zleceniodawcach.... zawsze myślałem ze w grupie siła i jako właśnie elektryk zastanawiam się czy jest to możliwe, a może już taka grupa istnieje??

Sebann
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 25 lis 2017 19:11

Re: Dla Elektrykow

Postautor: Sebann » 29 lis 2017 13:39

Mi się wydaje, że dużo lepszym rozwiązaniem byłoby popytanie o to znajomych... Przynajmniej tak mi się wydaje.

uniquepower
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 gru 2017 10:47

Re: Dla Elektrykow

Postautor: uniquepower » 11 gru 2017 10:51

no niby racja.... ale to ogranicza informacje.
coz, tak sie tylko zastanawialem.... wyglada ze wciaz Polak polakowi wilkiem.... ale wciaz mam nadzieje

CubasaOzora
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 11 sty 2018 17:40

Re: Dla Elektrykow

Postautor: CubasaOzora » 11 sty 2018 17:50

UniquePower99 pisze:Zastanawiam się nad stworzeniem organizacji elektryków polskich w UK,
może nie od razu oficjalnego zrzeszenia ale grupy znajomych, którzy pomagali by sobie w pracy, dzielili się informacjami, technikami, informowali o nieuczciwych zleceniodawcach.... zawsze myślałem ze w grupie siła i jako właśnie elektryk zastanawiam się czy jest to możliwe, a może już taka grupa istnieje??


Witam.

Pomysł zacny, ale proponował bym najpierw stworzenie grupy elektrycznej na whatsapp (coś na wzrór SPARK LINKa) Nazwać można by było :

''PGE - Polska Grupa Elektryczna w UK''
lub
Lub na wzór tego co pisałeś ''Elektrycy Polscy w UK''

Od tego bym zaczoł, Tak jak na SPARK LINKU, każdy wrzuca oferty, ostrzeżenia przed agencjami, promocje itp. Czy np jak w lipcu będzie wchodzic 18stka to jak powiesz ze wpadamy w x osób to będzie taniej poprostu.

PS.Pytanie po znajomych to nie te czasy.

Pozdro, w kupie siła !

elabarbara
Gastarbeiter
Posty: 74
Rejestracja: 21 mar 2017 18:34

Re: Dla Elektrykow

Postautor: elabarbara » 22 lut 2018 07:40

Jeśli chodzi o miejsca, które powinien znać każdy szanujący się inżynier elektryk, to znam jedną stronę [której nie można pominąć. Znacie hurtownię internetową dlaelektrykow.pl https://dlaelektrykow.pl/26-plafoniery-led-z-czujnikiem-ruchu ? To naprawdę fajny sklep, w którym kupicie to całe elektryczne oprzyrządowanie w niskiej cenie, co również przekona do Was klientów. Mój mąż już wielokrotnie tam kupował , dzięki czemu zdobył uznanie w naszym mieście. Umie robić co potrzeba i nie ceni się jak reszta..


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości