O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
majeranek12
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 22 gru 2015 13:35

Pomysł na wyjście z długów

Postautor: majeranek12 » 17 lip 2017 13:37

Zaciągnęłam kilka mniejszych kredytów. Wszystko spłacałam regularnie, ale kilka dni temu straciłam pracę. Pracowałam w tej firmie 10 lat - nie wiem dlaczego mnie to spotkało! Jestem zrozpaczona i nie mogę spać odkąd dostałam wypowiedzenie. Boję się, że będę miała problem ze spłatą rat w terminie. Chciałam zapytać czy macie jakieś sprawdzone pomysły na oszczędzanie, które pomogą mi wyjść z długów. Albo jakieś inne rozwiązanie, które pomoże mi zapanować nad tą niespodziewaną sytuacją.

bobeczek123
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 18 lip 2017 14:12

Re: Pomysł na wyjście z długów

Postautor: bobeczek123 » 25 lip 2017 21:06

Przede wszystkim powinnaś zachować spokój. Postaraj się jak najszybciej znaleźć nową pracę. Przelicz na ile wystarczą Ci oszczędności i rozsądnie zaplanuj najbliższe wydatki. Jeśli sytuacja będzie się utrzymywała to zastanów się nad połączeniem wszystkich kredytów w jeden – wiele banków proponuje takie rozwiązania. Dzięki temu będziesz mogła obniżyć ratę miesięcznego zobowiązania. No i mimo wszystko spłacaj kredyt zawsze w pierwszej kolejności, bo opóźnienia mogą mieć konsekwencje. Tutaj znajdziesz informacje o tym kto z jakiego powodu możesz zostać wpisany do big https://erif.pl/promocja/lista-zadluzonych/ . Dobrym pomysłem jest też planowanie swoich wydatków miesięcznych. A utratą pracy się nie przejmuj, na pewno szybko znajdziesz coś nowego! Może to właśnie dobra okazja, żeby wprowadzić zmiany w swoim życiu?

zielononiebieska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 09 gru 2013 18:39

Re: Pomysł na wyjście z długów

Postautor: zielononiebieska » 07 sie 2017 14:29

Może w Twoim wypadku rozwiązaniem będzie konsolidacja mniejszych kredytów.
Przeczytaj czy tej konkretnej sytuacji będzie to opłacalne:
https://www.finai.pl/blog/kredyty/konsolidacja-kredytu-kiedy-sie-oplaca-a-kiedy-nie/
Zanim zdecydujesz się na takie rozwiązanie dokładnie przeczytaj jakie warunki będziesz musiała spełnić.
Będzie to opłacalne w momencie kiedy potrzebujesz mniejszej raty ze względu na chwilowe problemy z zatrudnieniem.
Powodzenia, nie poddawaj się, zawsze jest jakieś wyjście nawet jeśli sytuacja wydaje się nie za ciekawa.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości

cron