O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
PawelMaciej
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2017 12:16

Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Postautor: PawelMaciej » 02 lip 2017 12:18

Cześć miśki - sprawa wygląda w ten sposób. Lecę na miesiąc do Polski, muszę pozałatawiać trochę rzeczy, poza tym mam przymusową przerwę w pracy, stąd mam pytanie: czy próbował ktoś z Was wynająć auto na ten czas? To trochę długo, a wypożyczanie samochodów to nie jest tani sport, stąd troszkę się obawiam, że mnie to bardoz po kieszeni szarpnie. Ewentualnie ma ktoś w Białymstoku jakąś wypożyczalnię do polecenia? W ogóle dużo formalności trzeba załatwić? Bo nie robiłem tego wcześniej, a teraz się okazuje, że troszkę jednak muszę Polski zjechać i wolałbym tego nie robić pociągami. :D Zwłaszcza po wschodniej stronie :D

Albercik23
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 27 lut 2017 21:03

Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Postautor: Albercik23 » 03 lip 2017 00:18

Co do formalności, to chyba nie ma jakiejś tragedii? Wystarczy karta kredytowa z tego co wiem, no i przede wszystkim musisz mieć prawo jazdy i pieniądze. :D No i wiadomo, żę taki wynajem samochodów trochę kosztuje, ale Białystok z tego co wiem, to na tyle tanie miasto do życia, że może nie bęzie dramatu. O ile dobrze pamiętam, bo byłem tam dość dawno a i auta nie wynajmowałem ani na dlugoterminowy wynajem, ani krótki.

PawelMaciej
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 02 lip 2017 12:16

Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Postautor: PawelMaciej » 04 lip 2017 01:20

Dzięki za odpowiedź! Właśnie w tym rzecz, że ja też się nie znam na wynajmowaniu samochodów za bardzo, wiem tyle ile przeczytam, stąd też dzięki wielkie za pomoc. Co do karty kredytowej to nie mam, więc nie bardzo wiem, co w takiej sytuacji. Myślicie, że może być debetowa normalna?? Czy to jakiś problem jest?

Majkel90
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 05 lip 2017 04:42

Re: Wynajem długoterminowy samochodów Białystok

Postautor: Majkel90 » 05 lip 2017 04:43

Słuchajcie chłopaki, jeśli o mnie chodzi, to mogę z czystym sumieniem polecić firmę http://www.carforyou.com.pl/ - naprawdę wszelkie formalności fajnie sięz nimi załatwia, do tego auta porządne i zawsze w dobrym stanie, ogólnie naprawdę godni zaufania jako firma - ciężko chyba o kogoś lepszego w Białymstoku.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 47 gości

cron