O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Brain
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 23 cze 2008 20:12

Postautor: Brain » 21 maja 2008 19:30

oceniam po jednej wypowiedzi zgodnie z twoim wczesniejszym postem okazujacym calkowity brak jakiejkolwiek wiedzy na ten temat.
moj modem mial 2400bps i byl wielkosci paczki papierosow a duze modemy to raczej byly telindusy nie przypominam sobie przygasania swiatla.
porownojesz jedno slowo a i tak nadal jest 2 znaki wiecej.
nikt nie mowi uploadowac to byl przyklad raczej mowi sie upnij, tego bym sie na twoim miejscu przyczepil zeby riposta wygladala dosadnie.
W kazdym razie (anyway) popadasz w jakas przesmieszna chec zwracania uwagi na rzeczy, ktore poprostu takie sa...
Na irc-u tez zwracales uwage na mowiacych cze i cu?

pozdrawiam
ps. trasowniki pewnie znasz co ?
:P
z mojej strony eot

gherbid
Rezydent
Posty: 1506
Rejestracja: 16 kwie 2008 19:18

Postautor: gherbid » 21 maja 2008 19:47

Odnośnie modemu chyba nie pojąłeś ironii ;)
Używałem modemu SX-212... Ech, to były czasy.
Nie musisz się tak napinać, bo widzę, że usilnie chcesz zabłysnąć wiedzą z tamtego okresu.
BTW, wtedy używało się głównie angielskiego, więc nie było problemu z terminologią. po za tym używało się multum akronimów, których znajomością się przed chwilą popisałeś :lol:

ETA UP 1330 - i każdy wiedział o co chodzi

Po prostu w dobie dzisiejszych przepustowości nie ma już konieczności skracania do bólu całej treści. A używanie terminologii "convertnąc", itd, uważam za sztuczne nadymanie. Tyle z mojej strony.
DEOT

Byłbym zapomniał. Termin trasownik dalej funkcjonuje, tak samo jak przełącznik sieciowy. Jednakże oba terminy angielskie, czyli router i switch stały się terminami powszechnie używanymi, czego o convertnięciu powiedzieć nie mogę.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 53 gości

cron