O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
gosmert
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 03 kwie 2017 17:42

Pozycjonowanie strony www

Postautor: gosmert » 03 kwie 2017 17:44

Ostatnio zainteresowałem się pozycjonowaniem stron i wpadło mi takie stwierdzenie jak pozycjonowanie organiczne. Ktoś coś wie o tym? Ja znalazłem trochę informacji tutaj, ale byłbym wdzięczny za jakieś obszerne wyjaśnienie!

Kloda345
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016 15:27

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: Kloda345 » 21 kwie 2017 18:02

Z ofertami firm pozycjonujących trzeba uważać - mogą oni nawet niechcący zepsuć nam wizerunek w sieci http://nowymarketing.pl/a/13497,employe ... pracodawca . Dlatego trzeba wybierać tylko te profesjonalne.

Ankara2
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2013 12:12

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: Ankara2 » 10 maja 2017 18:25

Na początek trzeba zadbać by taka strona była dobrze zrobiona,dobrze funkcjonowała i była łatwo przyswajalna przez odbiorcę.Jeśli ktoś potrafi to zrobić samemu to ok, ale jeśli nie,można podeprzeć się wiedzą i doświadczeniem specjalistów http://stronysklepowe.pl
Tworzą strony internetowe od samego początku do końca,są terminowi,uczciwi i można liczyć na ich pomysły i zaangażowanie.

tasia3
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 31 sty 2017 19:12

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: tasia3 » 15 maja 2017 21:36

To o czym pisze ankara to prawda. Pozycjonowanie się nie uda, jeśli strona nie jest odpowiednio zoptymalizowana pod tym kątem. Na początku ważną sprawą jest kampania seo z Aurora Creation , by móc ruszyć z pozycjonowaniem pod google

violka23
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 26 maja 2017 11:03

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: violka23 » 26 maja 2017 11:05

a czy ktoś z was się orientuje jakie są prawidłowe wymiary tła na fb? Pytam, bo robie nowy fanpage a nie chce by bylo to tlo porozciagane i jakies wiece... brzydkie ;/

Polya1982
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 05 sty 2017 18:36

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: Polya1982 » 12 cze 2017 21:54

Przede wszystkim, żeby pozycjonować stronkę to najpierw trzeba się upewnić, że sama strona jest zrobiona w sposób profesjonalny i będzie działała niezawodnie niezależnie od tego ilu będzie jej użytkowników w danym czasie. Polecam dlatego zawsze zadbać o to, żeby wykupić porządny i sprawdzony hosting. Dzięki temu strona będzie prawidłowo funkcjonowała niezależnie od okoliczności. W dodatku kupując usługę od kogoś renomowanego macie pewność, że w razie problemów uzyskacie niezbędną pomoc. Sama cena hostingu nie jest wysoka i zależy od tego, jakie parametry i usługi dodatkowe sobie wybierzecie.

zielononiebieska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 09 gru 2013 18:39

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: zielononiebieska » 23 cze 2017 20:02

Ostatnio zaczęła interesować mnie kwestia jak wypozycjonować stronę google
Szukam wszelkich informacji na ten temat, może ktoś ma jakieś doświadczenia w temacie?

Kris656
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 25 cze 2017 21:52

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: Kris656 » 25 cze 2017 21:53

Ooo, to bardzo ciekawa sprawa z pozycjonowaniem, jak to wygląda w waszych firmach, miał ktoś z tym do czynienia ?

kuffere
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 26 cze 2017 14:26

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: kuffere » 26 cze 2017 14:37

u nas mamy podpisaną umowę z agencją.

damyoo
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 29 cze 2017 09:36

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: damyoo » 29 cze 2017 09:47

Moja kuzynka prowadzi strone i podobnie jak poprzednik ma podpisana umowe z agencja ;)

dadara
Gastarbeiter
Posty: 14
Rejestracja: 18 gru 2015 09:49

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: dadara » 11 sie 2017 13:29

Pozycjonowanie to dzisiaj jeden z kluczowych aspektów w działaniach mających na celu wypromowanie firmy. Wiem coś o tym, bo ponad rok temu wróciłem z UK do PL i wystartowałem z własnym biznesem - hurtownią sprzętu szkolnego. Jeśli chodzi o pozycjonowanie, to zleciłem te działania agencji marketingowej, która zoptymalizowała moją stronę internetową i prowadzi media społecznościowe. Ale uważam, że należy inwestować również w tradycyjne formy reklamy, jak ulotki. Na przykład na niedawne targi firmowe wydrukowałem serię ulotek - https://www.viperprint.pl/produkt/UL191 i rozeszły się jak świeże bułeczki.

tiss
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 28 sie 2017 18:35

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: tiss » 28 sie 2017 18:37

Hejka wszystkim, chcę sobie założyć stronę internetową, dokładnie dla mojej firmy. Wiem, że pozycjonowanie jest ważne, ale mam pytanie o coś innego, mianowicie hosting i serwery. Myślicie, że zaufanie firmie https://www.iq.pl/oferta/serwery-dedykowane/dodatkowy-sprzet/ będzie dobrym wyjściem. Nie chce mi się już szukać żadnej innej, a ta wydaje się w porządku

karolbinder
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 27 sty 2016 13:05

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: karolbinder » 29 sie 2017 13:39

Też niedawno startowałem z własnym biznesem, marketing internetowy, pozycjonowanie stron to w dzisiejszych czasach chyba najlepszy i najefektywniejszy sposób promocji. Ja korzystam z usług tej agencji: https://sem7.pl/oferta/pozycjonowanie-stron i jestem bardzo zadowolony z efektów

marrek58w2
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 28 wrz 2017 10:13

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: marrek58w2 » 28 wrz 2017 10:30

Wielu gigantów sprzedaży tradycyjnej dopiero teraz zaczyna poważnie działać w zakresie e-commerce. Jest to o tyle interesujące, że zaczynają wykładać olbrzymie kwoty pieniędzy, by zaistnieć na rynku internetowym. Tworzą przy tym konkurencję dla mniejszych marek, których zwyczajnie nie stać na tworzenie kilkuletniej inwestycji, która ma szansę zwrócić się dopiero za rok. Testy a/b pokazują, że najważniejsze będzie skomunikowanie sprzedaży tradycyjnej z internetową, a także stworzenie od podstaw zaplecza z zakresu e-commerce https://www.conversion.pl/pl/optymalizacja-konwersji/ dla wielu wielkich brandów. Trzeba przy tym zrewolucjonizować wiele aspektów sprzedaży, a w niektórych przypadkach dostosować politykę firmy do praw rządzących rynkiem internetowym. Dla specjalistów z branży e-commerce będzie to z pewnością pracowity rok, generujący wielkie zyski.

sylwekkielce
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 28 wrz 2017 13:41

Re: Pozycjonowanie strony www

Postautor: sylwekkielce » 28 wrz 2017 13:42

Bardzo dobra sprawa jeśli ci zależy na firmie


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 28 gości

cron