O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
Ankara2
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 05 mar 2013 12:12

Gwiazdkowe prezenty

Postautor: Ankara2 » 06 lis 2016 10:59

Zbliżają się święta więc chyba czas pomyśleć już o prezentach dla najbliższych. Mnie najbardziej interesują propozycje na prezent dla przedszkolaka. Sama znalazłam niewiele,no może warte uwagi okazało się jedynielistymikolaja Dzieci marzą o tym by św. Mikołaj do nich przyszedł,chwilkę z nimi porozmawiał,a taki list to jakby namiastka tych marzeń,na pewno propozycja warta uwagi.
A jakie są wasze znaleziska w tym temacie?

annadekiel
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 07 lis 2016 12:12
Kontaktowanie:

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: annadekiel » 07 lis 2016 12:17

A ja bym chciała cofnąć się do dziecięcych lat i dostać znowu na Mikołaja szeleszczącą pod poduszką paczkę ze słodyczami i piłkarzyki na sprężynkach :)

mm75
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 11 lis 2016 08:34

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: mm75 » 11 lis 2016 09:45

hej,

nasza córeczka zawsze pisze list do gwiazdora:). Wypisuje trzy rzeczy, które chciałaby dostaać najbardziej i tłumaczymy że wszystkich pewnie gwiazdor nie przyniesie, ale jedno jeśli będziesz grzeczna, to chyba tak:):). Tak w skrócie.

Ondine
Gastarbeiter
Posty: 9
Rejestracja: 08 wrz 2015 11:15

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: Ondine » 14 lis 2016 18:11

Ankara2, super pomysł z tą stronką List od Mikołaja :).
Nieważne, czy Gwiazdor, czy Mikołaj, czy pan z długą, białą brodą, czy też przysłowiowy Dziadek Mróz, nieważne jak nazywają go dzieci - wiadomo, o kogo chodzi. I wiadomo, że należy w niego wierzyć! :D A pociechy należy utwierdzać w tym, że ta postać faktycznie istnieje. W końcu taki jest urok dzieciństwa i magia świąt.
Genialny pomysł na prezent. No i fajnie, że możliwa też jest wysyłka za granicę ;). Zamierzam zamówić dla swoich urwisów :).

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: marcinek33 » 16 lis 2016 07:51

Ciekawa opcja. Niemniej jedynie dla małego dziecka. Proponuję kilka innych pomysłów na prezenty takich jak:
książki
malowanki
czy też zaprojektowanie własnego kubeczka:
http://selino.pl/kubki-z-wlasnym-nadruk ... e,g-9.html

Jest tutaj taka opcja.

Marmona
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 16 lis 2016 12:38

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: Marmona » 16 lis 2016 12:40

na małe dzieci bardzo dobrze wpływają te zabawki - czy też te prezenty, które dają możliwość wykazania się kreatywnością, wyobraźnią. To zaowocuje w przyszłości. Ja mam problem z prezentami dla starszych dzieci, tak w wieku 10-12 lat, czy ulec i kupić elektroniczne gadzety, czy co? Poradźcie?

tizog
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 17 lis 2016 07:32

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: tizog » 17 lis 2016 08:07

dla 10-12 letnich proponuje jakieś lego :) Ja zawsze lubiłem układać, a teraz układam z dzieciakami :D

szymekkrusz
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 15 wrz 2016 10:15
Kontaktowanie:

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: szymekkrusz » 17 lis 2016 14:54

lego to dobry pomysł bo rozwija zdolności motoryczne i widzenie przestrzenne

zielononiebieska
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 09 gru 2013 18:39

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: zielononiebieska » 22 lis 2016 12:49

Wśród nastoletnich dzieci w mojej rodzinie zauważyłam zainteresowanie kostką Rubika.
W moich nastoletnich czasach też się w to bawiłam.
Myślę, że to dobry pomysł na gwiazdkowy prezent, w księgarni PWN znalazłam taką kostkę z limitowanej edycji:
http://ksiegarnia.pwn.pl/Kostka-Rubika-3x3-Edycja-40-Lecie,571245174,p.html

Camilla111
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 01 gru 2016 09:17

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: Camilla111 » 06 gru 2016 08:48

Klocki-świetny pomysł. Polecam również jakieś kreatywne planszówki, aby całymi dniami nie siedziały przed komputerem.

borek7
Gastarbeiter
Posty: 89
Rejestracja: 19 sie 2014 10:55

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: borek7 » 06 gru 2016 11:05

Ja prezenty dla dzieciaków w tym roku zamawiam w Polsce.Z racji tego, że jest taniej niż w uk. Poza tym dzieci moich sióstr mieszkają w Pl i nie zamierzam zwozić tego w bagażu podręcznym.

Jesli szukacie czegoś oryginalnego to polecam zajrzeć sobie na tę stronę:
http://www.megakoszulki.pl/foto-poduszk ... walentynki - można tam zamówić poduszkę z własnym nadrukiem. Koszt niewielki, a obdarowywana osoba na pewno będzie zaskoczona.

Ajlar
Gastarbeiter
Posty: 18
Rejestracja: 31 paź 2015 13:45

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: Ajlar » 12 gru 2016 18:22

Oj gwiazdkowe prezenty to niezłe wyzwanie. Ja nie lubię chodzić za prezentami dlatego zawsze zamawiam w sieci. Znalazłam super sklep https://ida-swieta.art-madam.pl/, gdzie można kupić prezenty dla dzieci jak i dorosłych. Właśnie jest promocja - przy zamówieniu wystarczy wpisać kod ARTMADAM aby otrzymać rabat na zakupione produkty. W sklepie Art Madam można nabyć artykuły, zabawki i akcesoria robione ręcznie. Moim zdaniem to bardzo fajny pomysł na prezent i bardzo oryginalny.

Luna077
Gastarbeiter
Posty: 10
Rejestracja: 27 gru 2016 19:43

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: Luna077 » 27 gru 2016 19:52

I jak, prezenty się udały? Mój bratanek był bardzo zadowolony bo dostał ode kilka gier planszowych i książkę, o której marzył. Ale oczywiście już ostałam zamówienie co z kolei by mu się przydało na urodziny :) A jakby ktoś szukał czegoś dla dorosłego na prezent urodzinowy czy z okazji parapetówki to mogę polecić: http://homlando.com Żałuję, że dopiero po świętach to znalazłam bo to bardzo fajna oferta artykułów domowych, idealne dla kogoś na prezent. Zarówno jest sporo dodatków dekoracji do kuchni jak i łazienki czy salonu. Już wiem gdzie teraz będę szukała inspiracji na kolejne okazje :)

sarapietrzak
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 19 wrz 2015 11:07

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: sarapietrzak » 29 gru 2016 15:48

A słyszeliście o czymś takim jak Sklep Porsche? Tam to dopiero można znaleźć gadżety. Ja w tym roku trochę u nich kupiłam rzeczy na prezent, między innymi okulary przeciwsłoneczne dla siostry. Wszystko bardzo przypadło do gustu. Pamiętajcie o tym, że Wielkanoc już niedługo :D

Kloda345
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 29 gru 2016 15:27

Re: Gwiazdkowe prezenty

Postautor: Kloda345 » 12 sty 2017 15:32

Prezenty prezentami, ale na święta nie można zapomnieć o lamkach choinkowych, np. stąd https://www.twojpasaz.pl/pl/c/Lampki-swiateczne/15


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 40 gości