O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
onmen
Gastarbeiter
Posty: 78
Rejestracja: 23 mar 2015 15:09

Jaki rower do nauki jazdy dla dziecka?

Postautor: onmen » 12 sie 2016 13:54

Jaki rower polecacie do nauki jazdy dla kilkuletniego dziecka? Chodzi o to, aby w bezpieczny sposób można było nauczyć jazdy na rowerze.

kusanka
Gastarbeiter
Posty: 47
Rejestracja: 10 gru 2014 06:26

Re: Jaki rower do nauki jazdy dla dziecka?

Postautor: kusanka » 16 sie 2016 11:42

onmen pisze:Jaki rower polecacie do nauki jazdy dla kilkuletniego dziecka? Chodzi o to, aby w bezpieczny sposób można było nauczyć jazdy na rowerze.


Ile lat ma konkretnie dziecko? Bo inny rowerek będzie dla dziecka, które ma 3 latka Inny rowerek dla dziecka, które ma lat 6.Warto jest uczyć dziecko jeździć na rowerze już od najmłodszych lat z uwagi na to, że potem będzie mu się o wiele łatwiej przesiaść na wiekszy.
Porządne rowery ma firma bmx. Sa to rowery na praktycznie każde dziecko. Sa bezpieczne. mają odpowiednie atesty. Nie są takie tanie ale potem na róznych portalach mozna je odsprzedac z niewielką stratą bo są dość popularne.

mirol33
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 24 sie 2016 12:37

Re: Jaki rower do nauki jazdy dla dziecka?

Postautor: mirol33 » 24 sie 2016 12:45

Moim zdaniem najlepszy rowerek będzie na 3 kółkach albo 2+2 dokręcane - wtedy możesz je zdjąć i próbować uczyć dziecko jeździć na dwóch. Ja uczyłam swoje dzieci na takich i nigdy nic im się nie stało :)

tasia3
Gastarbeiter
Posty: 33
Rejestracja: 31 sty 2017 19:12

Re: Jaki rower do nauki jazdy dla dziecka?

Postautor: tasia3 » 13 lut 2017 21:12

Moja uczyła się na unibike z doczepianymi bocznymi kółkami. Tylko, że miała wtedy 6 lat, wcześniej bała się wsiadać na rower. Jeśli mówimy o maluszku , takim 2-letnim, to najlepsze będą rowerki biegowe


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 123 gości

cron