O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
bobsher
Gastarbeiter
Posty: 39
Rejestracja: 05 maja 2016 06:26

Potrzebuję założyć rachunku bankowego

Postautor: bobsher » 05 maja 2016 11:41

Potrzebuję założyć rachunek bankowy - w złotówkach w jakimś polskim banku na który mógłbym przelewać część swoich dochodów. No właśnie, czy istnieje możliwość założenia jakiegoś darmowego konta? Aby nie leciały mi opłaty związane z jego prowadzeniem?

marcinek33
Emigrant
Posty: 146
Rejestracja: 16 sie 2012 10:30

Re: Potrzebuję założyć rachunku bankowego

Postautor: marcinek33 » 05 maja 2016 12:11

Jeśli chcesz założyć konto przez internet to najprościej będzie Ci je założyć w smart banku. Na tej stronie są szczegóły konta:
http://www.tanie-konto.pl/smart-bank/smart-konto/

Jest to na chwilę obecna najtanszy rachunek ze wszystkich rachunków bankowych. Mam obecnie tam konto i jestem zadowolony. Obsługa konta prosta, są tam również darmowe przelewy do banków w Polsce jak również i za granicą.

Zdrapaka
Gastarbeiter
Posty: 31
Rejestracja: 09 lut 2016 13:29

Re: Potrzebuję założyć rachunku bankowego

Postautor: Zdrapaka » 06 maja 2016 11:43

Istnieje możliwość darmowego konta, tylko później się okazać może, że trzeba będzie płacić bo forma konta ze względu na jakieś bzdury się zmieniła.

necron217
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 26 sty 2017 09:53

Re: Potrzebuję założyć rachunku bankowego

Postautor: necron217 » 20 lut 2017 16:06

Ja miałem okazję sprawdzać kilka różnych kont osobistych i z tych które najbardziej mi leżą i są darmowe (tzn. mogą być ale nie do końca takie są) to eKonto w mBanku i Konto Godne Polecenia w BZ WBK.

eKonto pewnie większość z nas zna, jest darmowe, ale jak chcemy posiadać do niego kartę to już trzeba za nie płacić, tzn. nie za konto a za utrzymanie karty do konta. Może to być darmowe, ale pod warunkiem że będziemy miesięcznie dokonywać określoną ilość transakcji bezgotówkowych. Jeżeli nie to będziemy ponosili miesięczną opłatę w wysokości 4zł/miesięcznie. Druga opcja to wcześniej wspomniane przeze mnie Konto Godne Polecenia z BZ WBK, które swego czasu opisałem u mnie na blogu który prowadzę. Jak zakładałem to konto, to było ono w pełni darmowe a więc zarówno darmowe prowadzenie bez opłat miesięcznych, jak również brak opłat za kartę i darmowe wypłaty z bankomatów. Później jednak gdy większość banków zaczęła wprowadzania dodatkowych opłat tak i BZ WBK wprowadził dodatkową opłatę miesięczną za kartę, ale za to umożliwił dokonywanie bezpłatnych wypłat z dowolnych bankomatów. Tragedii więc nie ma, ja jeśli miałbym pozostać przy jednym z tych kont to chyba jednak wybrałbym bzwbk, głównie ze względu na fajny panel dostępowy i placówki stacjonarne ;-)

embert6
Gastarbeiter
Posty: 5
Rejestracja: 20 lut 2017 19:40
Kontaktowanie:

Re: Potrzebuję założyć rachunku bankowego

Postautor: embert6 » 20 lut 2017 19:41

załóż konto w mbanku

jjusti18
Gastarbeiter
Posty: 35
Rejestracja: 10 maja 2017 17:25

Re: Potrzebuję założyć rachunku bankowego

Postautor: jjusti18 » 24 maja 2017 20:04

Ja też jestem zainteresowana założeniem konta i ciekawe opinie znalazłam na temat konto 360 millenium bank. Na tej świetnej stronie można dowiedzieć się praktycznie wszystkiego na temat produktów bankowych. Dzięki niej można wybrać najlepszą opcję dla siebie bez wychodzenia z domu.

JanuszWiec
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 25 maja 2017 19:32

Re: Potrzebuję założyć rachunku bankowego

Postautor: JanuszWiec » 25 maja 2017 19:36

Obecnie w banku BGŻ BNP Paribas jest super oferta konta bankowego gdzie prowadzenie konto i kartę mamy za zero bez żadnych warunków tupu wpływ środków czy wydawanie kasy kartą. Jest to Konto Optymalne - taka nazwa tego konta. Jak widać jest to duża konkurencja dla innych banków i innych kont darmowych (gdzie jak dobrze wiemy nie zawsze te darmowe są faktycznie darmowe). Więcej o tym koncie możecie dowiedzieć się tutaj: http://www.konto-bankowe-za-darmo.pl/bg ... -optymalne


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 36 gości