O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
peja87
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 lis 2015 16:14

Praca przez agencje

Postautor: peja87 » 08 lis 2015 16:14

Hej, pytanie do tych co pracowali w uk przez agencje. Zarejestrowalem sie w pewnej agencji ale okazalo sie, ze do wyplaty potrzebuja oni pelny insurance number a nie to potwierdzenie co wydaja na spotkaniu. Papier przysla mi dopiero za 6 tygodni a do tego czasu agencja nie wyplaci mi zarobionej kasy. Jak to wyglada w momencie dostarczenia tego numeru agencji? Mam juz przepracowany miesiac u nich a numer ubezpieczenia dostarcze dopiero pewnie za miesiac wiec bede mial juz przerobione dwa miesiace. Czy wtedy agencja zaplaci mi za dwa miesiace od razu?

aratunias
Gastarbeiter
Posty: 6
Rejestracja: 11 mar 2016 08:51
Kontaktowanie:

Re: Praca przez agencje

Postautor: aratunias » 11 mar 2016 09:01

Zależy jaka agencja

Ja pracowałam kilka razy. Z plusów było to, że była to umowa o pracę (tymczasową na czas określony - miesiąc), więc składki były odprowadzane. I umowę można było bez problemu wypowiedzieć z dnia na dzień. Również plusem było dostosowywanie grafiku.

Z minusów to, że często trzeba było walczyć o grafik! Często wpisywali na te godziny, w których było mniej ludzi i nie zawsze udawało się wykłócić. No i wypłata była kiepska. Najbardziej drażniło nas to, że wyrobione przez nas premie w połowie były zabierane przez pośrednika

rimnus
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 11 mar 2016 10:33
Kontaktowanie:

Re: Praca przez agencje

Postautor: rimnus » 11 mar 2016 10:37

ja wole pracowac juz przez znajomego

WilkMarzena
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 03 paź 2016 11:50

Re: Praca przez agencje

Postautor: WilkMarzena » 03 paź 2016 12:07

Zawsze to pewna praca,a ale mniej sie zarobi, bo agencja pobiera prowizję.

ksasia2
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 04 paź 2016 12:25
Kontaktowanie:

Re: Praca przez agencje

Postautor: ksasia2 » 04 paź 2016 14:25

Jak na pierwszą prace za granicą to z pewnością polecam skorzystać z ofert sprawdzonych agencji, w dodatku jeśli zna się słabo język.. Teraz trzeba uważać i sprawdzać daną agencję czy to przypadkiem nie są oszuści.

mamakaroliny
Gastarbeiter
Posty: 52
Rejestracja: 06 cze 2017 12:31

Re: Praca przez agencje

Postautor: mamakaroliny » 05 lut 2019 10:38

Praca w jakimkolwiek kraju przez agencje jest w pełni bezpieczna i legalna. Kuzynka zaraz po maturze postanowiła sobie dorobic i wyjechała do Holandii, własnie z pomoca agencji pracy https://www.beyondresources.pl/pl/ Większość ofert pracy w sektorze ogrodniczym to oferty pracy bez znajomości języka. Przeważająca ilość ogłoszeń dotyczy pracy od zaraz. Zarobiła swoje pierwsze pieniadze i od razu kupiła sobie samochód.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 38 gości

cron