O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
anwisz
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2015 11:11

Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: anwisz » 06 lip 2015 11:37

Znajomi mają ślub we wrześniu. w tym czasie ja już będę poza granicami kraju i nie zdołam dotrzeć na uroczystość.
chciałabym dac im jakiś miły prezent: jakieś pomysły na tanie przekazanie prezentu do Pl? No i co kupić za max 200-400zł?
Jak wysyłacie prezenty dla znajomych i rodziny w Polsce?

francusz
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 lip 2015 16:34
Kontaktowanie:

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: francusz » 06 lip 2015 16:46

Jakieś naczynia i kupony na lotka. :)

anwisz
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 06 lip 2015 11:11

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: anwisz » 28 lip 2015 15:51

Kupon lotka? chyba ze mame poprosze, to go podrzuci ;) Dzięki za pomysł.

naczynia pewnie dostaną od babć i ciotek, więc wymyśliłam katalog z prezentami do wyboru:

http://prezentokracja.pl/zestawy-prezen ... -przezycia

mam nadzieję, że przynajmniej młoda para będzie się dobrze bawić.

Avariela
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 08 sie 2015 23:49

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: Avariela » 08 sie 2015 23:51

A ja bym dała tradycyjnie: kopertę. Prezent ślubny jak się patrzy. Młodzi sami postanowią na co przeznaczyć pieniądze.

luk25
Gastarbeiter
Posty: 17
Rejestracja: 09 sie 2015 10:13

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: luk25 » 09 sie 2015 12:05

A po co prezenty wysyłać? Teraz daje się pieniądze i myślę, że znajomi też byliby bardziej zadowoleni, gdyby dostali do ręki te 400 złotych (choć to niedużo jak na ślubny prezent).
No i ty też nie musiałbyś kombinować, szukać nie wiadomo czego i jeszcze kombinować, jak to wysłać.

lilka91
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 12 sie 2013 09:55

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: lilka91 » 30 sie 2015 08:29

Może zafunduj i pobyt w SPA? Zobacz chociażby ofertę tego http://masaz-spa-warszawa.pl/ Mają ogromny wybór zabiegów i atrakcyjne ceny. Myślę, że młodzi byliby zadowoleni z takiego prezentu. Ja zawsze staram się dawać coś oryginalnego.

AIPA
Gastarbeiter
Posty: 15
Rejestracja: 01 wrz 2015 12:05
Lokalizacja: Wrocław
Kontaktowanie:

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: AIPA » 23 wrz 2015 07:52

luk25 pisze:A po co prezenty wysyłać? Teraz daje się pieniądze i myślę, że znajomi też byliby bardziej zadowoleni, gdyby dostali do ręki te 400 złotych (choć to niedużo jak na ślubny prezent).
No i ty też nie musiałbyś kombinować, szukać nie wiadomo czego i jeszcze kombinować, jak to wysłać.



Dokładnie tak. Czasy kiedy się kupowało zestaw garnków, kołdrę, czy pralkę już odeszły! :) Kasę sami będa wiedzieli najlepiej jak wydać, a do tego jakis skromny gift - wspólne zdjęcie z dawnych czasów, albo fajna płyta z muzą lub film...
Wystarczy! :)

majkellol12
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 paź 2015 10:27
Kontaktowanie:

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: majkellol12 » 28 paź 2015 10:36

francusz pisze:Jakieś naczynia i kupony na lotka. :)


Jest udowodnione naukowo że prędzej wracając z pracy do domy spadnie Ci na głowie meteoryt niż wygrasz w lotka :P
Fajnym prezentem sa obrazy, obczajcie co tutaj mają http://picturesell.eu/Nowoczesne_obrazy.html

WiktoriaE
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 07 lip 2014 21:21

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: WiktoriaE » 03 lis 2015 19:53

Obrazek
Obrazek
Niedawno z okazji ślubu koleżanki z liceum dałam jej "zestaw kominiarski". Oczywiście wszystko zależy od tego komu kupujemy i jaki jest nasz status materialny. W sumie na wesele mnie nie prosiła, więc nie mógł to być prezent za drogi i za duży prezent by nie robić z tego hałasu. No i na tyle uniwersalny i oryginalny by zapamiętała od kogo go dostała. I tak wymyśliłam zestaw kominiarski. Jednego na beczułkach w formie wiązanki kwiatów, a do tego dolara na szczęście z wizerunkiem kominiarza. Chyba im się spodobał mój prezent ślubny inwestycje.mennica.com.pl/produkty-kolekcjonerskie/na-prezent/na-slub-chrzciny-komunie/ .
Obrazek

amamoj
Gastarbeiter
Posty: 3
Rejestracja: 24 kwie 2018 11:13

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: amamoj » 24 kwie 2018 11:16

Nowy sezon slubny zacznie się lada chwila. Mam już dwa zaproszenia na ślub i oczywiscie pustkę w głowie. Jesli wysyłacie kasę w prezencie ślubnym dla znajomych, to bardzo orientacyjnie: ile?

daga1989
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 06 mar 2019 17:47

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: daga1989 » 06 mar 2019 17:51

My z mężem dajemy kasę plus dodatek w postaci prezentu, dzięki takiej opcji możemy dać proporcjonalnie mniej kasy niż początkowa nam się wydaję a do tego mamy jeszcze prezent który możemy podarować zamiast kwiatów prezenty kupujemy personalizowane czyli dostosowane do pary młodej polecam https://floper.pl/prezent-na-slub-i-wesele-c19

Mateek
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 31 maja 2019 16:58

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: Mateek » 01 cze 2019 16:19

Ja osobiście zastanawiam się nad prezentem dla mojej siostry i jej przyszłego męża w postaci "koperty" jak i laptopa na ich nowe mieszkanie :) Znajomy mi podesłał stronkę https://itnes.pl/ gdzie jest spory wybór modeli. Znalazłem tam MacBook 12 który robi na mnie wrażenie. Co myślicie o takiej formie prezentu?

dzastina12
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 20 maja 2017 16:14

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: dzastina12 » 17 cze 2019 21:31

Byłabym może nie za kasą bo to takie mało prezentowe, ale np. za voucherem do salonów agata żeby młodzi mogli kupić to czego konkretnie im brakuje w mieszkaniu. Jakas lampe czy fotel...

nutka919
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 16 maja 2018 20:57

Re: Prezent ślubny - dla znajomych w Polsce

Postautor: nutka919 » 11 sie 2020 13:04

Ja uważam że bardzo dobrym prezentem ślubnym będzie taki kosz delikatesowy jakim jest https://smaczajama.pl/pl/p/Kosz-Delikatesowy-Anielskie-Przysmaki/4072 Znajdziesz tutaj coś zarówno dla kobiety jak i mężczyzny, wydaje mi się że Państwo młodzi będą bardzo zadowoleni z takiego prezentu.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 39 gości