O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 13:52

Wiesz co Marc? Następny to może jesteś Ty. Powiedz tylko czy dotknął Cię osobiście ten problem. Mnie dotknął, mam na ten temat wiadomości, choć chciałbym to olać. Nie będę opowiadał historii swego zycia. Dla mnie jedno jest pewne, ze jeżeli ktoś traktuje aborcje jako następny srodek antykoncepcyjny - jest nieodpowiedzialnym debilem.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 kwie 2008 14:02

Mnie dotknął, mam na ten temat wiadomości, choć chciałbym to olać.


Ktos cie wyskrobal? To daltego masz tylko 27 centymetrow? :lol: :lol: :lol:

A moze ktos cie do aborcji zmuszal? Bo mowimy o jej dostepnosci a nie przymusowowsci.


A kto twierdzi ze aborcja jest metoda antykoncepcji? Aborcja zazwyczaj przychodzi jak na antykoncepcje jest juz za pozno. Jest metoda kontroli urodzin. Co sie dzieje jak jest zakazana - popatrz na Afryke, gdzie trzydziesci sie rodzi i dwadziescia piec umiera.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 14:17

MarcFloyd pisze:
Mnie dotknął, mam na ten temat wiadomości, choć chciałbym to olać.


Ktos cie wyskrobal? To daltego masz tylko 27 centymetrow? :lol: :lol: :lol:

A moze ktos cie do aborcji zmuszal? Bo mowimy o jej dostepnosci a nie przymusowowsci.


A kto twierdzi ze aborcja jest metoda antykoncepcji? Aborcja zazwyczaj przychodzi jak na antykoncepcje jest juz za pozno. Jest metoda kontroli urodzin. Co sie dzieje jak jest zakazana - popatrz na Afryke, gdzie trzydziesci sie rodzi i dwadziescia piec umiera.


Panie mundry. Jedź do Afryki i zapytaj czy tam aborcja jest zakazana. Dla Ciebie sytuacja w Afryce to skutek zakazu aborcji? Serio?

Trzeba wg Ciebie wszystkie Afrykanki wyskrobac i będzie GIT. Mądre podejście

Dla wielu ludzi to jest właśnie metoda na pozbycie się wpadki. Uważasz to za dobry pomysł?

Gwałty i zagrożenie zycia matki to inna sprawa.

A to: "kto cię wyskrobał" pokazuje coś o Tobie.

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 11 kwie 2008 14:18

user1553434, rozumiemy, ze od legalnej i kontrolowanej aborcji, wolisz nielegalne skrobanki bez mozliwosci fachowej opieki medycznej i psychologicznej nad kobieta.

przykre doswiadczenia - serdecznie wspolczuje, ale to nie zmienia faktu, ze zamiatanie smieci pod dywan przyczynia sie do jeszcze wiekszego balaganu, a nie na odwrot... aborcja byla, jest i bedzie, a jej zakazywanie pogarsza tylko sprawe

***

czy naprawde nikt nie wie, czy osobom nieubezpieczonym a hospitalizowanym w UK wysyla sie w tym kraju rachunek za hospitalizacje? :)

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 14:24

Nie Fotosia. Od nielegalnej i legalnej, ale powszechnej wolę skuteczną edukację.

Z tego co wiem to wysyła się rachunki za hospitalizację, przynajmniej moj kolega dostał, ponieważ jego ubezpiecznie nie obejmowało tego co rodzaju leczenia. Jak jes ze skrobaniem, niestety nie wiem.

konto_usuniete
Emigrant
Posty: 203
Rejestracja: 09 sty 2008 13:37

Postautor: konto_usuniete » 11 kwie 2008 15:16

A tutaj to jak najbardziej sie z Toba zgadzam. Edukacja seksualna w szkole jest jak najbardziej potrzebna, bo bez niej wyrastaja nam stada seksualnych tumanow. Zastanawiam sie tylko, czy da sie to jeszcze polaczyc z uczeniem ludzi odpowiedzialnosci za to, co robia. Moze to nalezy juz jednak do rodzicow.

Nie rozumiem jedynie, dlaczego sie burzysz na temat naszego watku. Zalozylam go, bo uwazam, ze glupota dzieje sie z niewiedzy, a niewiedze mozna pokonac dyskusja. Jesli juz sie ktos na aborcje decyduje, to niech wie, ze moze to zrobic u lekarza, a nie koniecznie u rzeznika amatora - na kanapie, w jednym pokoju z kotem.

Dziekuje za info dotyczace szpitali.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 15:28

Burze się, bo jestem zaściankowym Polaczkiem w Anglii :lol: i jakaś część mnie się burzy. Ta logiczniejsza część mówi - olej to.

Wiesz dlaczego wszyscy potempiają morderców? Dlatego, że i nas to może spotkać, możemy spotkać takiego człowieka na drodze. Z aborcją jest tak, że część ludzi ma poczucie sumienia i uwaza, ze jest to podobne do morderstwa inna część wie, że ich to już nie spotka. Wiec tolerują to. Jednak dla mnie sytuacja nie jest tak klarowna i jasna, bym mogł z czystym sumieniem powiedzieć: aborcja jest dobra. A Ty? Nie jest też mniejszym złem, oprócz przypadków które już wymieniłem.

MarcFloyd
Rezydent
Posty: 4971
Rejestracja: 31 sie 2007 12:27

Postautor: MarcFloyd » 11 kwie 2008 15:36

Panie mundry. Jedź do Afryki i zapytaj czy tam aborcja jest zakazana.


To ty przystepujesz do dyskusji bez elementarnej znajomosci faktow o ktorych dyskutujesz? Obejrzyj sobie mapke, w ktorych krajach aborcja jest legalna a w ktorych nie.


Wiesz dlaczego wszyscy potempiają morderców? Dlatego, że i nas to może spotkać, możemy spotkać takiego człowieka na drodze.


Chyle czola nad logika twojego rozumowania. Od dzisiaj jestem wiec za legalnoscia gwaltow bo przeciez mnie to nie spotka :D

A tak powaznie: czy do ciebie NAPRAWDE nie dociera ze ktos moze nie uwazac aborcji za cokolwiek zlego? Albo, nawiazujac do innego watku, ze moze nie chciec spotykac sie z kobieta "tylko w celu prokreacji"? Gratuluje szerokich choryzontow i otwartosci myslenia :D


Burze się, bo jestem zaściankowym Polaczkiem w Anglii


:twisted:

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 15:46

To Ty się zastanów gościu, czy rozwiązaniem dla Afryki jest aborcja. W Afryce jest tak jak jest z bardzo wielu róznych powodów. Mam rozumieć, że chcesz powiedzieć: powszechna skrobanka i Zimbabwe to drugie UK?

Potem się zastanów, Ciebie gwałt nie spotka, lecz kogoś Tobie bliskiego? Nie mów, że nie myslisz o tym, kiedy wypuszczają gwałciciela na wolność. Masz siostry? Jakąkolwiek rodzinę lub bliską osobe płci żeńskiej?

Wyciągasz dalekoidace emocjonalne wnioski i pouczasz o logice. Jesteś nauczycielem?

Ja nie powiedziałem, ze kazdy stosunek ma się kończyć dzieciaczkie, że jestem przeciwny antykoncepcji, czy nie uprawiam seksu tylko dla przyjemności. TEGO NIE POWIEDZIAŁEM, więc nie wsadzaj swoich słów w moje posty, ok?

Aha, nie atakuj personalnie. Ja też mogę.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 11 kwie 2008 15:53

mezczyzni nie powinni sie wogole wypowiadac na temat aborcji....
szczegolnie ci ;umoralniacze:
to sprawa tylko i wylacznie kobiet bo to one ponosza ewentualne konsekwencje.....

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 kwie 2008 15:54

hmmm mowiac ze ludzie to robia dla prokreacji to raczej nie miales na mysli - bedziemy sie bzykac dla PROKREACJI w gumce moze peknie? jesli ktos sie zabezpiecza to to juz nie jest dla prokreacji tylko dla przyjemnosci

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 11 kwie 2008 15:56

ewazraju pisze:mezczyzni nie powinni sie wogole wypowiadac na temat aborcji....


a to niby czemu? co zrobil co mial a dalej to juz nie jego sprawa? jak o aborcji to niech nie maja nic do gadania ale jak sie dzieckiem nie zajmuja to zle?

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 15:56

ewazraju pisze:mezczyzni nie powinni sie wogole wypowiadac na temat aborcji....
szczegolnie ci ;umoralniacze:
to sprawa tylko i wylacznie kobiet bo to one ponosza ewentualne konsekwencje.....


i tu się mylisz. Dzieck się robi razem - to już nie jest Twoj sprawa. Ja się mogę nie wypowiadać na temat powiększania piersi, faktycznie moze to być błachy problem. Lecz mam prawo do decydowania, co się dzieje z moim dzieckiem.

Jezeli nie mamy prawa do głosu w sprawie aborcji, to nie powinno istnieć cos takiego jak alimenty, to tez Wasza sprawa. Prawda?

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 11 kwie 2008 15:57

wydaje mi sie ze on mial na mysli ze robimy to
PODSWIADOMIE dla prokreacji...sprytna natura tak wymyslila
ze prokreacja jest przyjemnoscia...

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 11 kwie 2008 16:08

ewazraju pisze:wydaje mi sie ze on mial na mysli ze robimy to
PODSWIADOMIE dla prokreacji...sprytna natura tak wymyslila
ze prokreacja jest przyjemnoscia...



On tak mysleć.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 35 gości