O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 15 kwie 2008 14:34

banita pisze:
user1553434 pisze:Wiem, że to do Ewy. Ale powiem Ci co ja uwazam. chciałbym mieć wybor, zyc czy umrzeć.


no i hipokryzja pelna geba - ty bys chcial miec wybor? a odbierasz go kobietom w ciazy. mysle ze na tym mozemy skonczyc ... dalej nie ma sensu


Twoja hipokryzja? Ja nie odbieram kobietom prawa do godnej smierci człowieku.

Ten wybór dotyczy mnie i tylko mnie. Nie zabijam nikogo. Rozumiesz? I w przypadku czegoś, nie zwalałbym odpowiedzialności za to na kogoś. Czynu dokonałbym sam.

Więc nie pie... o hipokryzji.

ewazraju
Rezydent
Posty: 1579
Rejestracja: 16 wrz 2007 14:54

Postautor: ewazraju » 15 kwie 2008 14:34

banita....z ta roznica ze kobieta zgadzajac sie na aborcje
nie decyduje o SWOIM zyciu

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 kwie 2008 14:45

masz racje Ewo glupia dyskusja - BO KTO WAM TA WTYCZKE NA KONCU WYJMIE?? HIPOKRYCI ! tak samo jak w przypadku aborcji mowicie o matce jako o morderczyni tak samo przy eutanazji chcecie zrobic morderce z kogos kto wyjmie wtyczke albo zrobi zastrzyk. wiecej - jak usuniesz ciaze to ty bedziesz zyc z poczuciem winy a w przypadku eutanazji chcecie obarczyc tym poczuciem kogos innego, szkoda gadac

ps. kobieta decydujac sie na aborcje decyduje tez o swoim zyciu - moze chce miec bardziej wygodne zycie i nie chce dziecka

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 15 kwie 2008 14:49

banita pisze:masz racje Ewo glupia dyskusja - BO KTO WAM TA WTYCZKE NA KONCU WYJMIE?? HIPOKRYCI ! tak samo jak w przypadku aborcji mowicie o matce jako o morderczyni tak samo przy eutanazji chcecie zrobic morderce z kogos kto wyjmie wtyczke albo zrobi zastrzyk. wiecej - jak usuniesz ciaze to ty bedziesz zyc z poczuciem winy a w przypadku eutanazji chcecie obarczyc tym poczuciem kogos innego, szkoda gadac

ps. kobieta decydujac sie na aborcje decyduje tez o swoim zyciu - moze chce miec bardziej wygodne zycie i nie chce dziecka


Kto mi wyjmie wtyczkę? Jaką wtyczkę??? Gościu nikt mi nie wyjmie, nikomu nie dam okazji, czytaj uwaznie!

Poza tym, jezeli nawet to robi to ktoś świadomy, na prośbę drugiej świadomej osoby. NA PROŚBE DRUGIEJ ŚWIADOMEJ I ODPOWIEDZIALNEJ OSOBY. Czyli ktoś kto to robi jest w pewnym sensie narzędziem przy samobójstwie.

Kobieta chce mieć wygodniejsze zycie? Bardziej [piii...] argumentu nie mogłeś dać.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 kwie 2008 14:53

pewnie ze nie moglem, glupie stwierdzenie na glupie stwierdzenie

chcesz powaznego? decydujac sie na aborcje kobieta nie decyduje o swoim zyciu kiedy jej zycie jest zagrozone dlatego musi dokonac aborcji?

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 15 kwie 2008 14:56

banita pisze:pewnie ze nie moglem, glupie stwierdzenie na glupie stwierdzenie

chcesz powaznego? decydujac sie na aborcje kobieta nie decyduje o swoim zyciu kiedy jej zycie jest zagrozone dlatego musi dokonac aborcji?


PRZECIEŻ k...a WYRAŹNIE NAPISAŁEM, ŻE W TAKICH WYPADKACH POWINNO TO BYĆ DOZWOLONE. KOBIETA MA PRAWO DECYDOWAC, JEJ ZYCIE CZY ŻYCIE DZIECKA.

Wiesz jaki to wybor...?. To jest tragedia....

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 kwie 2008 15:00

a co myslisz ze nie ma takich kobiet/mezczyzn? ktorzy wlasnie tak sobie to tlumacza - jak bede mial tego bachora to do klubu nie bedziemy mogli pojsc itp itd.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 15 kwie 2008 15:04

banita pisze:a co myslisz ze nie ma takich kobiet/mezczyzn? ktorzy wlasnie tak sobie to tlumacza - jak bede mial tego bachora to do klubu nie bedziemy mogli pojsc itp itd.


Tak i uważam, że nalezy im się prawo do aborcji by mogli chodzić do klubów! Napewno w przyszłości będą bardziej uważac!

Znam dwie takie kobiety. Myslisz, ze się czegoś nauczyły...?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 kwie 2008 15:12

no wlasnie sie nie nauczyly, i twoj zakaz tez ich nie nauczy bo i tak usuna i tak, tylko po co ty sie wpierd.. ze swoimi butami im do lozka/domu/brzucha/glowy? to powinien byc wybor kazdego czloweka z osobna i nic nikomu do tego tak samo jak i do calej reszy zycia. wam nikt nie kaze usunac wy nikomu nie zabraniajcie - moze wtedy pozwola wam miec wybor jak bedziecie wegetowac na stare lata...

Artur79
Rezydent
Posty: 2318
Rejestracja: 30 sie 2007 09:41

Postautor: Artur79 » 15 kwie 2008 15:21

no wlasnie sie nie nauczyly, i twoj zakaz tez ich nie nauczy bo i tak usuna i tak, tylko po co ty sie [piii...].. ze swoimi butami im do lozka/domu/brzucha/glowy?


jesli bedzie musial skrobac je patykiem jakis wiejski znachor to mysle ze na przyszlosc naucza sie stosowac pigulki. powszechny dostep i spoleczne przyzwolenie na aborcje powoduje ze kazda mysli sobie 'a co mi tam, jak wpadne to usune', jesli aborcja bedzie niedostepna to dwa razy sie zastanowi i wezmie z polykiem zamiast rozkladac nogi.
dziesiec lat temu ktos kto wciagal koke byl uwazany za cpuna, teraz to jest trendy i jest to cool gosc, wrecz wypada ladowac w kinol w niektorych towarzystwach, nie chcialbym zeby stalo sie to samo z aborcja, zeby spowszedniala i stala sie czyms jak wizyta u dentysty.

to powinien byc wybor kazdego czloweka z osobna i nic nikomu do tego tak samo jak i do calej reszy zycia. wam nikt nie kaze usunac wy nikomu nie zabraniajcie - moze wtedy pozwola wam miec wybor jak bedziecie wegetowac na stare lata...

nie licz na to. twoje dzieci wychowane w tym ze wygoda jest najwazniejsza, moga wpasc na pomysl ze wygodniej bedzie Cie uspic, no bo przeciez taki stary dziadyga sam nie wie czy chce zyc

ps: uprzedzam zarzuty. tak, pilem z giertychem, jezdzilem majbachem z rydzykiem, a zyta robila striptiz u mnie na chacie zaraz po tym jak kaczynscy tanczyli ze mna na rurce.

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 kwie 2008 15:33

dla mnie cpun to cpun i nie tylko tyczy sie tych co wala koke - zielarze to tez cpuny

wlasnie dlatego ze skrobia patykiek to w polsce jest tyle nielegalnych aborcji - nikt sie nie nauczyl niczego i nigdy nie nauczy i zamiast chronic te glupie biedaczki przyzwoita opieka i zabiegiem w szpitalu to skazuje sie je na katow

moje dzieci nie beda musialy wpadac na ten pomysl bo sam mam go juz od dawna - szkoda sie meczyc i meczyc innych

i zeby bylo jasne - nigdy nie musialem stawac przed wyborem aborcji z glupoty i nigdy nie stane - za stary juz jestem - ale nie bede tego zabranial innym zeby sami sobie takie decyzje podejmowali

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 15 kwie 2008 15:36

To polece dalej:

Znam też kilku złodzieji. Pomimo, że siedzieli to dalej kradną i jak dla nich prawo powinno zezwalac na kradzież. Autentycznie! A jak jednego z nich okradli to gościo w odwecie też okradł złodzieji którzy go okradli.

Znam gościa ktory uważa, ze łapownictwo powinno byc legalne: W końcu i tak ludzie będa dawac i tak. Autentycznie tak uwaza i daje łapówy na lewo i prawo. Biznes mu idzie świetnie. I tu taka ciekawostka. W Angli tez biorą. Nie mowię o lekarzach i takim zjawisku jakie jest w Polsce, wygląda to troche inaczej, z racji tego, że większość reprezentantów zawodów które iu nas biorą w UK nie musi brac.

Mieszkałem swojego czasu w Holandii: Zauważylem, że zalegalizowanie blantow wcale nie zlikwidowało tam problemu narkomanii i czarnego rynku a wręcz go poszerzyło. Jedyny efekt jest taki, że Holendrzy coraz mniej bezpiecznie się czują w domkach i nazjeżdżalo się do nich autentycznych cpunow.

Do czego zmierzam.
Z reguły ludzie zakazują czegoś ze strachu, z egoistycznych pobudek:
Legalizacja morderstw i zabójstw. Skrajny przykłada? Nie, to już było, nie raz. Nie tak dawno. Wyobrażasz sobie, idziesz gdzieś a tu Cię ciup ciup i nikt nic nie robi, to jet legalne? Albo idziesz a tu Cię ciup do Koloseum i masz się bić na śmierć i zycie ku uciesze gawiedzi. Nie i dlatego optujesz za tym by prawo ścigało przestępcow, może nawet optujesz za karą śmierci.

Złodziejstwo? To samo. Boisz się, ze Cię oskubią i nic nie będziesz mógł zrobić.

Z aborcją jest to samo. Może (ale nie musi) prowadzic do zanegowania idei człowieczeństwa, a wtedy bedzie kiepsko. Myslisz, że to bzdura? A czytałeś Main Kampf? Ja czytałem i historie tez znam. Tak to niewinnie się zaczelo...
Słyszałeś taki cytat: "Śmieć jednej osoby to tragedia, śmierć tysięcy to fakt"?

Drugą sprawą jest to, że możesz to odbierać jako niezgodne ze swoim sumieniem. Tak jak mimowolnie jest Ci żal innych zabitych ludzi. Nie wiem skąd to się bierze, jednak nie znam nikogo kto by z czystym sumieniem zabił. Przynajmniej mam taką nadzieję.

MiloMinderbinder
Emigrant
Posty: 296
Rejestracja: 26 wrz 2007 17:27

Postautor: MiloMinderbinder » 15 kwie 2008 15:44

banita pisze:moje dzieci nie beda musialy wpadac na ten pomysl bo sam mam go juz od dawna - szkoda sie meczyc i meczyc innych



Na jaki pomysł?

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 kwie 2008 15:44

jak juz jedziemy idiotycznymi porownaniami - do wszystkich madralinskich panow przeciwnikow aborcji - policzcie ile razy w zyciu zwaliliscie gruche, pomnozcie przez srednia ilosc plemnikow w wytrysku, podzielcie przez 2 - wlasnie tylu aborcji dokonaliscie, glupota goni glupote ...

banita
Rezydent
Posty: 7320
Rejestracja: 31 sie 2007 07:34

Postautor: banita » 15 kwie 2008 15:45

user1553434 pisze:Na jaki pomysł?


Artur79 pisze:twoje dzieci wychowane w tym ze wygoda jest najwazniejsza, moga wpasc na pomysl ze wygodniej bedzie Cie uspic, no bo przeciez taki stary dziadyga sam nie wie czy chce zyc


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 113 gości