O wszystkim i o niczym forum ogólne bez ograniczeń terytorialnych
wiseacre
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 27 kwie 2015 13:52

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: wiseacre » 27 kwie 2015 13:54

Akurat planuje otworzyć sklep internetowy więc może mi się przydać :)

horton
Gastarbeiter
Posty: 2
Rejestracja: 28 kwie 2015 12:31

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: horton » 28 kwie 2015 12:32

Wolę zrobic sam , a nie prosic kogos, jak ktos umie to szkoda kasy bo za tą biorą grubą kasę.

WiktoriaE
Gastarbeiter
Posty: 7
Rejestracja: 07 lip 2014 21:21

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: WiktoriaE » 14 cze 2015 18:42

Ja też nie za bardzo znam tamtą firmę, która tkwi w Twoim linku. Jedyna firma z tej branży o której słyszałem sporo dobrego i jest sprawdzona przez mojego znajomego to http://www.nazwa.pl/ Jeśli miałabym się decydować na sklep internetowy czy nawet na domenę to jednak kierowałabym się po pierwsze: tym czy firma jest znana, czy coś o niej słyszałam, a po drugie: wypytanie znajomych. Sporo teraz firm powstaje, ale chyba bym się bała ryzykować i uderzać do nieznanej, taka jest przynajmniej moja intuicja.

rudziaaa
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 19 gru 2014 17:19

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: rudziaaa » 29 wrz 2015 21:19

Jeżeli chodzi o wykonanie strony internetowej dla sklepu, to na pewno warto rozejrzeć się za kimś porządnym, kto zrobi to umiejętnie. Internet stwarza ogromne możliwości, ale jest też "rynkiem", gdzie konkurencja jest naprawdę ogromna. Strona sklepu musi być nie tylko przyjazna w obsłudze dla trafiającego na nią klienta, ale także doprze zoptymalizowana pod kątem wyszukiwarek. Ładna szata graficzna i intuicyjność obsługi będą na pewno kolejnymi atutami. A osobom, które nie wiedzą czym kierować się podczas wyboru wykonawcy strony, proponuję zapoznać się z poniższym artykułem: https://minicrm.pl/blog/jak-wybrac-wykonawce-strony-internetowej/.

niki382
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 03 paź 2016 15:36

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: niki382 » 03 paź 2016 16:00

Może sklep internetowy z dobrej jakości, materiałami i akcesoriami, do remontu lub budowy domu. Można byłoby pomyśleć nad zróżnicowanym asortymentem np. chemia budowlana. W tym miejscu mam na myśli przykładowo, środki chemiczne umożliwiające skuteczne czyszczenie kamienia. Branża budowlana wydaje mi się dobrym pomysłem na e sklep, tylko od samego początku należałoby promować wszędzie gdzie się da taki sklep.

jokko
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 04 paź 2016 14:53
Lokalizacja: Sieradz

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: jokko » 04 paź 2016 15:35

Zależy, co lubisz robić i jakie to ma przełożenie na popyt na rynku.
Bo teraz w modzie, jeśli chodzi o e-biznes, są nowoczesne technologie typu drony, tłumaczenia, sklepy tematyczne dla fanów np. komiksów (z koszulkami itd.), spożywcze/cukiernicze czy budowlane.
Przeszukanie statystyk, co miało największą popularność w ostatnich miesiącach, jeśli chodzi o sprzedaż internetową, dostawców, potencjalnych klientów, konkurencji jest kluczowe dla każdego przedsiębiorcy zaczynającego działalność.

Seberk27
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 12 lis 2016 15:33

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: Seberk27 » 15 lis 2016 13:41

Pomyśl przede wszystkim o ciekawym asortymencie. Niech będzie to sklep specjalistyczny, przeznaczony dla pewnej grupy osób np. dla osób interesujących się ogólnie plastyką. Pokazuję dla przykładu taki sklep: http://www.plastyczny-sklep.com.pl/ który ma bogatą ofertę skierowaną dla pewnej grupy ludzi o szczególnych zainteresowaniach. Powiem tak - nie warto myśleć np. o branżach w których jest już przesyt. Trudno znaleźć na takim polu swoje miejsce. Przykładowo odzież - ciężko będzie się już w tej kategorii wybić moim zdaniem. Konkurencja jest bardzo duża.

kati350
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 14 lis 2016 13:05
Lokalizacja: Cambridge

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: kati350 » 16 lis 2016 07:43

Może sklep ze zdrową żywnością? To jest teraz na topie :) Wyróżnisz się niski cenami, promocjami. Jeśli chodzi o oprogramowanie to jest wiele darmowych skryptów, które w prosty sposób możesz skonfigurować tj. Magento, PrestaShop, bądź skorzystać z fachowej pomocy firmy zewnętrznej.

Marmona
Gastarbeiter
Posty: 21
Rejestracja: 16 lis 2016 12:38

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: Marmona » 24 lis 2016 09:46

Wybierz hurtownika, który da Ci naprawdę korzystne ceny. Postaraj się mieć przebitke ze 100 procent, tylko wcześniej zrób też reaserch cen w internecie. Moim zdaniem należy też przemyśleć formę działalności - czy chcesz ja prowadzić w Polsce czy w Anglii. Jesli w Polsce to moża dostać nawet fajne dofinansowania.

annakoko
Gastarbeiter
Posty: 4
Rejestracja: 29 lis 2016 09:33
Kontaktowanie:

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: annakoko » 29 lis 2016 09:34

Na taki sklep sam pomysł nie wystarczy, ważne jest też doświadczenie i umiejętność przebicia.

Camilla111
Gastarbeiter
Posty: 41
Rejestracja: 01 gru 2016 09:17

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: Camilla111 » 01 gru 2016 11:31

annakoko pisze:Na taki sklep sam pomysł nie wystarczy, ważne jest też doświadczenie i umiejętność przebicia.

Zdecydowanie masz rację. Konkurencja jest ogromna.

olindaa87
Gastarbeiter
Posty: 8
Rejestracja: 30 gru 2016 08:20

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: olindaa87 » 30 gru 2016 08:32

Dostępność takich sklepów jest ogromna i nie problem założyć taki sklep... Gorzej potem wypromować...poza tym by sklep musi iść w parze z dobrym planem biznesowym...

MoniG
Gastarbeiter
Posty: 19
Rejestracja: 27 gru 2016 18:17

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: MoniG » 10 lut 2017 22:31

Mój znajomy prowadzi w Polsce sklep ze świeczkami świece ozdobne, zapachowe i tam jakieś dodatki świeczniki i inne. Z tego co mi mówił to po jakoś roku działalności jest dość ciężko.

RyszardP54
Gastarbeiter
Posty: 1
Rejestracja: 08 mar 2017 13:49

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: RyszardP54 » 08 mar 2017 13:52

Najważniejsze to mieć przemyślaną strategię i odpowiedni budżet.

---

Aktualności finansowe na blogu finanse dla kobiet. Pozdrawiam

aniaola37
Gastarbeiter
Posty: 23
Rejestracja: 26 lis 2016 15:03

Re: Pomysł na sklep internetowy

Postautor: aniaola37 » 23 mar 2017 12:43

Przy własnym sklepie internetowym i w sumie każdym większym a także mniejszym biznesie warto zadbać o odpowiednie oprogramowanie dla firmy. Może, któryś z systemów ERP, bardzo ułatwiający pracę, lub dla firm typowo sprzedażowych rozwiązania e-commerce, na pewno zdadzą egzamin. W tych kwestiach pomoże wam firma http://sidgroup.pl/ , polecam wam współpracę z nimi.


Wróć do „Hyde Park”



Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika. i 38 gości

cron